Копуша• 15 июля 2023
Чого багатьом на старості років хочеться
жити в селі, ближче до природи?
Марфа Українівна• 15 июля 2023
Ответ дляparele
Потому что постигаешь дзен и понимаешь, что истинный смысл жизни - в пении птиц, бутоне цветка, запахе свежескошенной травы и тишине))
Как сказал «наше все» Омар друг Хайям.
Кто понял жизнь тот больше не спешит,
Смакует каждый миг и наблюдает,
Как спит ребёнок, молится старик,
Как дождь идёт и как снежинки тают.
Кто понял жизнь тот больше не спешит,
Смакует каждый миг и наблюдает,
Как спит ребёнок, молится старик,
Как дождь идёт и как снежинки тают.
Бентливуман• 15 июля 2023
Ответ дляСизоока бестія
Ні, вибачте
Я зранку з чоловіком вийшла каву попити в кавʼярні поки діти сплять. Потім із дочкою по парку погуляємо, на дитячій залізниці покатається, на майданчику побігає. Ввечері в театр підемо. Потім по набережній прогуляємось. Діти вдома будуть
А в театри і палаци в Київ я ходжу вже років так зо 30)
Хоча живу в селі
В будинку )
Хоча живу в селі
В будинку )
Сизоока бестія• 15 июля 2023
Ответ дляНеваляшкина
ааа зрозуміла)
а я чогось подумала, що Київ через дитячу залізницю) це все є також, але в різних частинах міста, і прям уявила скільки часу треба пертись в пробці, щоб від дитячої залізниці доїхати в театр, а потім з театру на набережну))
У мене все поряд. Парк, три театра, ресторани, магазини, кавʼярні, набережна.
Ми багато гуляємо із чоловіком. І це страшний сон для мене жити далеко від всього цього
Бентливуман• 15 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Как сказал «наше все» Омар друг Хайям.
Кто понял жизнь тот больше не спешит,
Смакует каждый миг и наблюдает,
Как спит ребёнок, молится старик,
Как дождь идёт и как снежинки тают.
Кто понял жизнь тот больше не спешит,
Смакует каждый миг и наблюдает,
Как спит ребёнок, молится старик,
Как дождь идёт и как снежинки тают.
Це правда
Марфа Українівна• 15 июля 2023
Ответ дляСизоока бестія
У вас теж будуть як ви написали старческі губи із зморшками
Конечно будут и скоро, мне 62. Не вижу в этом никакого ужаса. Но красить эти морщины я конечно не стану, что я, ненормальная.
Спішу - перекидаюсь• 15 июля 2023
У нас есть очень классный дом в селе в другой стране. 7 км от крупного города.
А вот жить в украинском селе-для меня был бы кошмар
Джонсонюк• 15 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Скорее всего вы и сейчас не краситесь. Никакого ужаса в 62 года нет, как и в 82.
Марфа Українівна• 15 июля 2023
Ответ дляСизоока бестія
Знаете, я за свою жизнь так нагулялась по этим набережным всех городов мира, что спокойно прожила бы остаток своих дней без них. А уж если вдруг сильно захотелось, все мы на колесах сейчас, села и поехала. Хоть в театр, хоть в ресторан, хоть в Париж в конце концов. Одно другому не мешает.
Марфа Українівна• 15 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
И крашусь, и косметолога посещаю, и сексом занимаюсь с удовольствием. И платья и духи в парижских магазинах покупаю.
Джонсонюк• 15 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
А в 62 резко прекратите? И переедете в деревню?
Сизоока бестія• 15 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Кожному своє
Не ви одна гуляли по Парижу і не тільки у вас є машина)))
Вам треба в село і їхати гуляти, а мені треба вийти з підʼїзду і гуляти
Марфа Українівна• 15 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
То есть прямо сейчас? Нет, не надейтесь.
Джонсонюк• 15 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Так а почему других хотите нарядить в халат с платком и отправить в деревню?
Марфа Українівна• 15 июля 2023
Ответ дляСизоока бестія
Кожному своє
Нет, в село я не хочу, там скучно. Но загородный дом - лучшее решение.
Знаете, у меня такое чувство, что здесь много женщин, выросших в селе и вырвавшихся оттуда в города. Поэтому у них такой страх снова там оказаться, как будто откатились назад. Поэтому тут так много негативных комментариев всегда о сельской жизни. Я как сугубо городской житель, этого не понимаю, у меня нет этого ужаса оказаться у разбитого корыта)))
Видимо так.
Марфа Українівна• 15 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Я?)) Я рассказала, что моя городская мама живет на даче все теплое время года и ее оттуда не выгнать.
Никого никуда отправлять я не предлагаю, мне вообще плевать на чужих людей.
Сизоока бестія• 15 июля 2023
Ответ дляКрапипопка
Ну под комфортом я имела ввиду тишину, маленькую плотность населения, более ´свободный´ образ жизни. Как тут пишут - накинул халат и вышел в тишине в тень под деревьями чай пить. И только птички поют. В городе это невозможно.
Згодна, неможливо
Але в тому будинку все, що роблять комунальні служби прийдеться робити самим. Наприклад, прибирати листя, газони стригти, сніг прибирати.
І той будинок ще скільки коштує. За ці гроші можна на літо років 20 його орендувати, якщо захочеш в халаті по подвірʼю ходити. Або на вихідних коли сам захочеш їхати на якісь бази і з комфортом відпочивати
Ворую вкусняшки• 15 июля 2023
Ответ дляБентливуман
Моя бабуся киянка з 15 років в квартирі
Зараз в свої 88 в селі намДесні сама в домі в Київ не затягнем
Сама, у 88 років? А хто їй там допомагає, моїх бабусь і дідусів навпаки мої батьки забирали із села, тому що постійно було їздити допомагати.
Сизоока бестія• 15 июля 2023
Ответ дляНеваляшкина
это вопрос интересов)
мы тоже живем в центре Киева, всегда любила большие города, и о жизни в частном доме (пусть даже супер-дорогой вилле) никогда даже не мечтала. Не мое это.
Но! у нас есть дача под Киевом и ранней весной я там с огромным удовольствием пересаживаю кусты, высаживаю что-то новое, наблюдаю, как оно весной все пробуждается, цветет. Это мой ресурс.
Но это работает только весной, уже даже летом я не сильно туда рвусь.
Ми жили роки 4 у батьків в будинку. Ні))) Я такого не хочу. Оте все вийти в халаті на подвірʼя не варто того, що там треба робити і до кіно їхати треба
І цікаво, скільки разів в тому халаті чи купальнику можна вийти з осені і до весни?
Джонсонюк• 15 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Но осуждаете тех кто хочет в свои 80 ходить в кафе и красить губы.
Сизоока бестія• 15 июля 2023
Ответ дляМарфа Українівна
Видимо так.
Я все життя у місті живу. І я не хочу в те село, чи передмістя. Я просто не хочу слідкувати за отим всім: за подвірʼям, за квітами, деревами, газоном. От не хочу і все.
Якщо є ті, хто все це за мене будуть робити- можливо, але все одно ні.
Я не кажу, що в селі погано. Ні, не погано, але не моє. Комусь погано в центрі міста. Всі люди різні
Бентливуман• 15 июля 2023
Ответ дляВорую вкусняшки
Сама
В тиші спокої
Взимку забираємо на три міс до себе
Вона ще їздить автобусом сама до метро Чернігівська продає всю зелень свою , курей , індиків
Жвавенька наша кохана
Завжди онукам правнукам по 500 сує в руку , коли ті приїздять
В тиші спокої
Взимку забираємо на три міс до себе
Жвавенька наша кохана
Джонсонюк• 15 июля 2023
Ответ дляБентливуман
Сама
В тиші спокої
Взимку забираємо на три міс до себе
Жвавенька наша кохана
В тиші спокої
Взимку забираємо на три міс до себе
Жвавенька наша кохана
Я так понимаю, что у нее нет своей квартиры отдельной в городе. Поэтому она и живет одна в селе, и только 3 месяца с вами. Конечно ей лучше одной чем с кем-то ютиться в квартире.
Неваляшкина• 15 июля 2023
Ответ дляСизоока бестія
та ні)
будинок в селі і заміська дача -це як пентхаус в центрі міста і якась хрущовка на околицях.
Чому люди порівнюють такі крайнощі? Я теж не люблю сільске життя з городами і тд. А жити там восени, коли холодно і дощі -це взагалі для мене ’привіт депресія’))
Але є ж геть інші дачі) у друзів в Goodwill Residence дача, загугліть, там дуже круто.
У інших також дача під Києвом, з гарними газонами, за якими доглядає садівник і бассейном майже олімпійських розмірів)
Просто коштує це все величезних грошей, але жити там влітку, якщо не треба пертись в Київ на роботу - то классно.
Сизоока бестія• 15 июля 2023
Ответ дляНеваляшкина
та ні)
От і я про що. Той заміський будинок стільки коштує, що мені до кінця життя вистачить орендувати щось подібне і не паритись про ті кущі, басейни і навіть про тих, хто це буде доглядати та прибирати.
І у батьків якраз не холупа в селі, а гарний будинок і гарний двір із ландшафтним дизайном, альтанкою, патіо і всім іншим. Будинок якраз на виїзді з Дніпра. До центру їхати хвилин 20. Але ні)
Неваляшкина• 15 июля 2023
Ответ дляСизоока бестія
та да, бассейн про який я казала, з усіма прибабмасами - це як побудувати ще один повноцінний будинок) і по розмірам ділянки і по затратам на будівництво.
Але як то кажуть, у багатих свої причуди))))
Бентливуман• 15 июля 2023
Ответ дляДжонсонюк
Є
Трикімнатна
Там живе донька одна , вона вдова
Працює
На вихідні їде до неї
Це 50 км від Троєщини
Трикімнатна
Там живе донька одна , вона вдова
Працює
На вихідні їде до неї
Це 50 км від Троєщини
Бентливуман• 15 июля 2023
Ответ дляНеваляшкина
Басейн надувний інтех 2-3-4 тис грн
Творог для розжига• 15 июля 2023
Ответ дляСизоока бестія
У мене чоловік періодично закидає про ту дачу. Типу шашлики смажити, каву на веранді пити.
Я й кажу: скільки коштує та дача? Бери гроші, їдь на якусь базу за містом і смаж собі шашлик, пий каву, купайся в річці або в басейні. І за тобою там ще приберуть, застелять ліжко чистою білизною і приїдеш ти туди, коли захочеш, а не тому що треба їхати.
мы купили голые стены с участком ,за 8 тыс,вложили в нее 55 и потом каждый год то то поламалось,то скважина забилась,то кроты участок перерыли,то света нет и тд и тп)) весело и затратно . Продали за 15 и выдохнули,хотя мне там очень нравилось -душевно)),но как долговая яма..