Бажано не Індію і з гарним терміном придатності
Семицветка• 15 июля 2023
Вам нужен исключительно оригинал? Когда-то здесь брала у девочки Акнелис. Нормально работал.
А вот испанский
Трактор Віка• 15 июля 2023
А хіба це запатентований препарат? Складники однакові чи ні? Я користувалась індійським,а зараз египетським- обома задоволена,була проблемна шкіра.
Коханозадовільна• 15 июля 2023
Ответ дляТрактор Віка
Скажіть як ви до нього звикли? Бо у мене гель 0,1 третиноін, я що довше ніж два дні, то якась алергія((( в мене закриті комедони((( і потім знову чекаю поки пройде і все по кругу
Трактор Віка• 15 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
Я починала з 0.025..все перечитала і робила по рекомендаціям. Дуже облазила шкіра,тому умивалась з ватним спонжем до гладкості шкіри. І крем в мене був бепантен.
Трактор Віка• 15 июля 2023
Ответ дляКоханозадовільна
І я наносила не кожен день.