Доставучая• 15 июля 2023

остеохондроз - що допомагає вам?

Любі дівчатка, у кого шийний остеохондроз - питання до вас. Мрт робила, до невропатолога ходила. Знеболювальні таблетки і міорелаксанти прописані не допомагають. Головні болі з різною інтенсивністю вже 10 днів. Лікар назначила тільки таблетки і знеболюючі гелі- ніяких массажів, голок, мікроструму. Може порадите що допомагало вам, або гарного невропатолога ( Київ)? Я вже просто у відчаї
ku4eravaku4erava• 15 июля 2023
Лфк

Сіточка• 15 июля 2023
Ежедневная зарядка
vesper204• 15 июля 2023
Пілатес, але тільки з сертифікованим тренером, це не пару місяців навчання
Однозначно• 15 июля 2023
Так, спорт. Згодна з дівчатами вище.
язззззь!!!• 15 июля 2023
Йога, стрейчинг, правильне плавання, ортопедична подушка, мазь бішофіт + замотатися шарфом, масажне крісло з шийною зоною - усе те, що спробувала і вважаю ефективним для себе. і завдяки чому живу без ліків і працюю за комп´ютером.
Morskakapusta• 15 июля 2023
растяжка, укрепление мышц (зарядка, йога и тд, все шо выше написали) + расслабление мышц (массаж, самомассаж, теплые ванны)
это база