Пургену мне• 16 июня в 11:32
Вы читаете побочки перед тем, как начать пить препарат, или лучше не трогать
инструкцию, чтобы потом не находить у себя всё подряд
Ms. Доброта• 16 июня в 11:34
Не читаю. Раз надо пить это препарат значит надо. От чтения я не вылечусь
Не їм після шостої• 16 июня в 11:34
Частые читаю и сочетание с другими препаратами, во всю простыню 1.5м 7 кеглем не углубляюсь
Цвіпканя• 16 июня в 11:41
Читаю. І дуже раділа такий своїй звичці, коли почала приймати КОК і вирішила пропити курс заспокійливого, яке завжди пила. Просто, за звичкою, відкриваючи упаковку, перечитала вчергове інструкцію.
Угги_в_горошек• 16 июня в 11:43
Читаю, чтобы знать, что можно ожидать от препарата. Например, если в частых случаях написано тошнота, то я буду знать, что это от лекарства, а не я травонулась.
побольшомусекретику• 16 июня в 11:43
Конечно читаю. Как я могу быть уверена, что врач дал правильное назначение? Читаю отзывы, анализирую. Врачам нет дела до нюансов.
40каградусная• 16 июня в 11:46
Читаю. Одного разу допомогло. У мене нейрогений сечовий міхур, але по типу арефлекторний, майже не відчуваю, коли потрібно йти в туалет, навіть при переповнені. Невролог виписав препарат, який діє навпаки і застосовується до пацієнтів, які часто бігають. Я до уролога свого, що чи можна таке приймати, так він мені, що ні в якому разі.
Пописанная парта• 16 июня в 11:48
Читаю про сумісність препаратів і сумісність з алкоголем. Ну и навскоси побічки.
Банан-барабан• 16 июня в 12:13
Просматриваю. Особенно если что-то сама себе покупаю. Один раз врач назначил препарат, вычитала, что противопоказан при другом моем заболевании- пришлось вернуться уточнить. Сказал, что в выписаной дозировке ничем мне не грозит, а вариант единственный. Оказался прав.
Знаю випадок, що дитині лікар назначила препарат в дозуванні в 10 разів більше, ніж потрібно. Добре, що мама прочитала інструкцію і не угробила дитину своїми руками.
Завжди все читайте і перевіряйте. Лікарі можуть помилитися. Якщо що - у лікаря -1 пацієнт, а у вас -100% дітей (якщо у вас 1 дитина).
Леопардові панчохи• 16 июня в 13:42
очень даже внимательно читаю . В том числе совместимость с другими средствами. Не всегда врач спрашивает, что еще принимается, или какие другие есть диагнозы. Бывает, что назначенное просто категорически неприменимо
Ответ дляЛеопардові панчохи
Тому що лікарі не несуть ніякої відповідальності. Ви самі купуєте ліки і самі приймаєте.
Треба ось так• 16 июня в 16:01
Читаю інструкцію. Особлива увага на склад препарату, протипоказання, взаємодія з іншими лікарськими засобами, особливості застосування, побічні ефекти. Потім приймаю рішення купувати цей препарат або ні. А тепер ще дивлюся, яка ціна препарату.