Мядуза аля моргонер• 15 июля 2023

Жінка на грані істерики без причини чи з...? Пожалітись

Розлучился більше року назад.
Ініціатива моя. Бо дістав пити.
Після того стосунків не було.
Відповідно, сексу теж.
І от накрило остаточно.
Хочеться ридати.
Абсолютно не розумію що робити далі.
Я так не люблю літо.
Я та любила море.
Але одна не хочу і дорого, і складно, і війна.
Це депрессо від недо**іту?
В чому знайти сенс життя, якщо абсолютно самотня - ні дітей, ні батьків, ні сестер/братів чи близьких друзів? Як вийшло так - складно сказати.
Пишу вірші, дорого• 15 июля 2023
Якщо хочете чоловіка купить собі іграшку 18+ хоча не буде вам мізки вихдати

Ищу Аленя• 15 июля 2023
чого у вас нема ми вже зпозумвли
напишіть що у вас є
автор Мядуза аля моргонер • 15 июля 2023
Ответ дляИщу Аленя
чого у вас нема ми вже зпозумвли
напишіть що у вас є
В мене є житло, робота та 2 коти. Все
ШанельКуКу• 15 июля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
В мене є житло, робота та 2 коти. Все
Ви і 2 коти - вже компанія
КвартираЧья• 15 июля 2023
Причина есть всегда. Ее нужно найти и уничтожить.
Ответ дляШанельКуКу
Ви і 2 коти - вже компанія
Так, норм
Ответ дляПишу вірші, дорого
Я хочу дотиків і обійм, хочу щоб дивитись в його очі і читати в них захоплення і бажання...
Тупо іграшка цього не вміє

ТихоЯ• 15 июля 2023
Есть сын, родственники, муж умер, давно.
Мечтаю уже чтоб сын вырос и свалить жить одной , правда, к морю хочу).
Одна_на_всей_планете• 15 июля 2023
Поедьте с подругой, ищите себе брйфренда - улыбчивые и позитивные люди могут познакомится везде. Пойдите на спорт, бассейн хотя бы. Шевелитесь, у вас все впереди!
Ответ дляОдна_на_всей_планете
Є абонемент в Спортлайф, з під палки ходжу. Зараз у спеку, якраз, більше басейн. Але не радує зараз теж (
От сиджу, ніяк не змушу себе піти, хоча планувала на сьогодні.
Неновая почта• 15 июля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Тупо іграшка цього не вміє
То есть для вас смысл жизни это тупо мужики? А таким возвышенным стилем все начиналось
Неновая почта• 15 июля 2023
Ответ дляТихоЯ
Чем вам сын мешает?
Ответ дляНеновая почта
До чого тут це?
Це відповідь не те, що іграшка 18+ мужика не замінить, не більше
Неновая почта• 15 июля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
До чого тут це?
Да я не про этот ответ. А в целом про то, что с мужчиной у вас смысл жизни был бы, и море любили бы, и лето. А без мужчины все теряет смысл. Вы сами об этом и написали.
Ответ дляНеновая почта
Ну нібито причину знайшла )
Залізна пані• 15 июля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
До чого тут це?
До того, что вы с таким же успехом можете начать ныть о яхте. Или частном самолёте. И истерить себе. Причем тут одно к другому? У всех чего то нет, чего бы хотелось. Мало того, многие с мужиками живут, как чужие и никаких обнимашек и в помине.
Насочиняли и маетесь. Вместо того, чтобы просто поехать на море
Бутерброд и я• 15 июля 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
Ну нібито причину знайшла )
Автор, хочете на море - поїдьте з подругою, приятелькою, путівка на двох дешевше. Після зміни місяця хоть на деякий час, зміняться думки, розвієтесь і вам стане краще. Якщо нема компанії (зайняті, виїхали і тд), пошукайте компанію на форумах мандрівників. Я так їздила, коли цікавила певна країна, а друзі там або вже були, або в них не виходило. Все було ок. Може хійдетесь інтересами і поглядами і буде у вас приятелька для спілкування і подорожей, прогулянок - це теж добре :)