Гадаю_По_шнуркам• 15 июля 2023
Київ. Штукатурка. Це дорого?
Підкажіть, хто нещодавно робив штукатурку та інші роботи. Штукатурка за 230 метрів квадратних, плюс погонні метри откосів 2000 тис дол це дорого? Ручна.
Також буду вдячна якщо розповісте скільки інші роботи Вам обійшлися.
Дякую за відповіді 💐
Результат:
вже голосів:
13 (54.17%)
подивитися
6 (25%)
нормально
3 (12.5%)
дешево
2 (8.33%)
дорого
Сиамская сороконожка• 15 июля 2023
Це з матеріалом чи без? Мені рахували тільки роботу по 120грн за квадрат під шпалери. Під фарбування дороще беруть, бо там треба дуже рівно стіни виводити. Під шпалери таких вимог немає, тому і дешевше
Гадаю_По_шнуркам
• 15 июля 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Тільки робота. Ручна, не машинна. Під шпалери
Гадаю_По_шнуркам
• 15 июля 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Сиамская сороконожка• 15 июля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ну тоді це овер дофіга)) по тим розцінкам що я написала, то це 28000 проти 74000, що Вам порахували. Це для Вас дорого чи ні? Мені і 120 не сподобалось, знайшла робітника, робить по 80. Але це не дуже спєшно, мене це влаштовує.
Гадаю_По_шнуркам
• 15 июля 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
Ви в Києві?
Гадаю_По_шнуркам
• 15 июля 2023
Ответ дляСиамская сороконожка
180 грн за метр квадратний, решта це откоси + різні доп роботи
Королева спама• 16 июля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
А нашо Вам ручна при нормальному об´ ємі? Машинна краща і дешевша, а про швидкості взагалі земля і небо
Гадаю_По_шнуркам
• 16 июля 2023
Ответ дляКоролева спама
Умова осбб тільки ручна.
Королева спама• 16 июля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Умова осбб тільки ручна.
Вибачте, що питаю, але які в них аргументи? Я просто такої дтєичини щн не зустрічала.
Гадаю_По_шнуркам
• 16 июля 2023
Ответ дляКоролева спама
Аргументи, що машина штукатурки може подерти коридор і т д
ТаПрямТам• 17 июля 2023
Ответ дляГадаю_По_шнуркам
Ви в Києві?
Мені в Києві зробили за 120 грн ідеальну штукатурку
Гадаю_По_шнуркам
• 17 июля 2023
Ответ дляТаПрямТам
Машинна чи ручна?