Суцільна зрада• 16 июля 2023

Реально не розумію, що зі мною не так

В мене параметри набагато кращі ніж в цієї жінки про яку відгуки в фото нижче.

Я меньше на 10 років,стрункіше, вище,спортивна і менше хочу по грошам на тисячу.

А в плані зустрічей в мене один тухляк,мені від безсилля вже плакати хочеться інколи,так зараз мені тут напишуть ,що не твоє це.

Можливо мені просто попадаються одні неадеквати, приклад: була зустріч поїхали випити кави ,це пропозиція чоловіка того була,потім від´їхали,щоб я показала йому місце ,де теоретично можна стати машиною потім іншим разом на зустрічі,так він відразу давай лізти то в труси то ще кудись, тобто з чого він взяв,що я маю йому відробляти те флет вайт вприниці?
Дикість просто!
Потім підвіз додому і після цього нічого не писав,хоча обговорювали зустрічі ,запитував скільки я хочу грошей,можливо передумав може і не збирався так зустрічатися.

І такого багато,а може я наскільки не красива,що вже і сорокарічним чоловікам не подобаюсь ніяк.
Впораюсь зі всим• 16 июля 2023
Автор, вы жалуетесь или хвастаетесь?

автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Автор, вы жалуетесь или хвастаетесь?
Жаліюсь ,краще б я була ті 70 кіло ,але з клієнтами більш менш,цим ось це все
автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ дляКоренная киевлянка
Вот это у Вас проблемы . Я офигеваю
Так мені грошей не вистачає,так проблеми
Ежеви4ка• 16 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Ничего не поняла, вы с проституткой меряетесь? :) Ну так там в комментариях и ответ есть - сосёт отпадно :) Возраст, внешность мужчинам второстепенно. Не крокодил и хорошо
С коллегой
Впораюсь зі всим• 16 июля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Это единственный источник заработка?
Тень льва• 16 июля 2023
Тут жінки з дітьми та пролемними чоловіками, це не проституцький форум, щоб радитися, чому ніхто не хоче автора чи хоче але не так, як їй би хотілося
66сезон666серия• 16 июля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
А сенс?
Тоді навіть ніхто не пише взагалі
Ну то 500 ставте алкашня вся ваша

автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ дляТень льва
Друге про що мова?
автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Это единственный источник заработка?
Ні,я працюю щодня
Пластилин_Колец• 16 июля 2023
А сколько вам лет?
Коренная киевлянка• 16 июля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Тогда напишите, мне лично не понятна суть вопроса . Сравниваете себя с кем-то и хотите, чтобы мы без вообще никаких данных сказали почему так.
автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ дляПластилин_Колец
А сколько вам лет?
Ежеви4ка• 16 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Придется показывать сиси, значит )))
Фух, я от вашей манеры изложения уже даже и устала.Автор, в вы можете кратко в двух словах - в чем ваша проблема :) Бо написано много, а ничего не понятно.
Не пользуется спросом у клиентов
Мочалкин блюз• 16 июля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Забула написала ,що прям на цьому сайті мене немає,тому що там треба зробити оплату,я а не розумію ,як це там провести ,вже пробувала не раз
вы нас троллите??))) Вы не знаете ,как стать хорошо оплачиваемой проституткой?) Так это в крови.... либо сосите всем, кто предлагает деньги, несмотря на то нравится или нет. Либо нужна харизма)
Санька-4b93• 16 июля 2023
Одной мне кажется, что на советчице какое то соревнование идёт - чья тема дебильнее?
Впораюсь зі всим• 16 июля 2023
Автору надо придумывать акции, как в Сильпо)
66сезон666серия• 16 июля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
То ви молоде зелене не досвідчене. А там смокчуть зі стажем вже))))
Мочалкин блюз• 16 июля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Так за класику та оральний і все захищено має бути
в смысле... 1000 и классика и оральный вместе??? долларов надеюсь?
66сезон666серия• 16 июля 2023
Ответ дляВпораюсь зі всим
Тут АТБ більш рулить)))
автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
В мене досвід в сексі також непоганий є
автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Ні,спустіться на землю в доларах за таке не платять
66сезон666серия• 16 июля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
В мене досвід в сексі також непоганий є
Який?
66сезон666серия• 16 июля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Платять. То ви просто така(((
автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
Який?
Класика в різних позиціях, оральний,ас,але ним займатися не буду вже,ані, секс в машині,між грудей
Впораюсь зі всим• 16 июля 2023
Не вводите автора в депрессию)
Мочалкин блюз• 16 июля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
я как раз на земле. а вот вы что то дешево себя оценили
автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
Платять. То ви просто така(((
Так,я не ескортниця із силікону,в темі мова про секс за гроші,а не куклу барбі
Впораюсь зі всим• 16 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
Тут АТБ більш рулить)))
И клиентов там искать надо)))
Мочалкин блюз• 16 июля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Ну а якщо якийсь неадеват чи на ту тисячу хоче хтозна чого,чи читати не вміє,що написано в мене в об´яві,то як з ним спілкуватися інакше?
проституция это всегда определенные риски)
автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ дляМочалкин блюз
Ви якось із цією сферою зв´язані чи просто від балди це пишете?