Суцільна зрада• 16 июля 2023

Реально не розумію, що зі мною не так

В мене параметри набагато кращі ніж в цієї жінки про яку відгуки в фото нижче.

Я меньше на 10 років,стрункіше, вище,спортивна і менше хочу по грошам на тисячу.

А в плані зустрічей в мене один тухляк,мені від безсилля вже плакати хочеться інколи,так зараз мені тут напишуть ,що не твоє це.

Можливо мені просто попадаються одні неадеквати, приклад: була зустріч поїхали випити кави ,це пропозиція чоловіка того була,потім від´їхали,щоб я показала йому місце ,де теоретично можна стати машиною потім іншим разом на зустрічі,так він відразу давай лізти то в труси то ще кудись, тобто з чого він взяв,що я маю йому відробляти те флет вайт вприниці?
Дикість просто!
Потім підвіз додому і після цього нічого не писав,хоча обговорювали зустрічі ,запитував скільки я хочу грошей,можливо передумав може і не збирався так зустрічатися.

І такого багато,а може я наскільки не красива,що вже і сорокарічним чоловікам не подобаюсь ніяк.
So_so• 16 июля 2023
Потому что проституция не предполагает ’знайомиться’, ’спочатку хочу в кафе’ и остальную чушь.

Ростки жимолости• 16 июля 2023
Ну ви ж читаєте відгуки. Діло не в зовнішності а в майстерності. Напрацьовуйте досвід.
Робіть послугу за позитивний відгук.
Робіть акцію тобі повна ціна, приведи друга -50.
Советничаю тут• 16 июля 2023
Вы не на тот форум пришли))
автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ дляSo_so
Так,а якщо зустріч відразу,а там якщо мужик якийсь мутний то звалити додому і нічого не пояснювати навіть йому?
А те, я написала за кафе ?
Яке кафе?
На_оба_рот• 16 июля 2023
Там у відгуках чорним по білому написали, що справа не в її зовнішності. Це, звичайно, важливо в таких професіях, але це ще точно не все.
автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ дляРостки жимолости
Робіть послугу за позитивний відгук.
А як будуть знати мою майстерність, коли то зустрічі не доходить?)
Якесь замкнуте коло
Красный Смех• 16 июля 2023
Ничего не поняла, вы с проституткой меряетесь? :) Ну так там в комментариях и ответ есть - сосёт отпадно :) Возраст, внешность мужчинам второстепенно. Не крокодил и хорошо

Красный Смех• 16 июля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
А те, я написала за кафе ?
Яке кафе?
Вот смотрите, автор, вы только тему начали, а уже любите читателям мозг. Если вы и в реальной жизни так с мужчинами общаетесь, то ответ на ваш вопрос лежит на поверхности.
66сезон666серия• 16 июля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Якесь замкнуте коло
А скільки ви хочете? 1000?
автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Забула написала ,що прям на цьому сайті мене немає,тому що там треба зробити оплату,я а не розумію ,як це там провести ,вже пробувала не раз
автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
А скільки ви хочете? 1000?
Так за класику та оральний і все захищено має бути
Красный Смех• 16 июля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Якесь замкнуте коло
Парой слов можно дать понять, что ля вас имеет это не только лызь-лызь-чмок, но и старинные техники японских гейш, например :) Или с вами даже до таких бесед не доходит?
автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Не доходить
Красный Смех• 16 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
А скільки ви хочете? 1000?
На скринах цены в рублях ))
Тень льва• 16 июля 2023
Це просто дно якесь
66сезон666серия• 16 июля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Ви себе вже знецінили в їх очах. 25 дол звичайно до вас так і відносяться
автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Ну а якщо якийсь неадеват чи на ту тисячу хоче хтозна чого,чи читати не вміє,що написано в мене в об´яві,то як з ним спілкуватися інакше?
Красный Смех• 16 июля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Не доходить
Придется показывать сиси, значит )))
Фух, я от вашей манеры изложения уже даже и устала.Автор, в вы можете кратко в двух словах - в чем ваша проблема :) Бо написано много, а ничего не понятно.
автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
Так коли ставили більше,то навіть і ніхто не цікавився,як тоді бути?)
Красный Смех• 16 июля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Вы хотите проституцией заниматься или на кофе ходить с мужиками, не пойму :)
Осьминожко• 16 июля 2023
На скрине сообщения с 21-го года. Это Вы столько времени в себе это держали, прокручивали постоянно и только сейчас решили написать на форуме?

Такое впечатление, что у автора слабоумие, если судить по ее ответам.
дело не во внешности.
66сезон666серия• 16 июля 2023
Ответ дляСуцільна зрада
Ще більше ставте
автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
До чого тут кава?
Я пояснила,що дехто і неадекватно себе поводить в переписці .
Чорнобаївка• 16 июля 2023
Без вашего фото не ответишь. Худоба и вес это не красота еще
автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ дляОсьминожко

дело не во внешности.
А ви читати зовсім не вмієте,до чого тут дата скрінів???
Админко• 16 июля 2023
Ответ дляТень льва
Це просто дно якесь
Я сама в шоке - читаю и охреневаю
автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ для66сезон666серия
Ще більше ставте
А сенс?
Тоді навіть ніхто не пише взагалі
автор Суцільна зрада • 16 июля 2023
Ответ дляЧорнобаївка
Я нормальна,не худоба
Коренная киевлянка• 16 июля 2023
Вот это у Вас проблемы . Я офигеваю
Пластилин_Колец• 16 июля 2023
Ответ дляОсьминожко

дело не во внешности.
Ну в проституцию не от большого ума идут