Перемелица• 16 июля 2023

Я знову з рекламою) тепер засіб для мийки з нержавійки

Нещодавно робила тему на засіб цієї фірми для душу. Посилання скину нижче. Тепер засіб для виробів із нержавіючої сталі. На фото першому мийка після клінінг, який сказав що пробували все і не відмивається. Прибирання було після ремонту, 2 рази. я думала що будівельники щось таке мили що залишило корозію. Але якось, не зважала, це лише мийка. Коли купувала для душа, купила і це для мийки і я в шоці. Вона ідеальна. В ній навіть світильники підвісні можно роздивитись, вона стала ідеальною. Як на мене, вартує рекомендації
автор Перемелица • 16 июля 2023
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3364808
Пуки-куки• 16 июля 2023
О, подрібнювач відходів, моя мрія
автор Перемелица • 16 июля 2023
О, на останньому фото навіть залишки меламіновоі губки видно, якою я сама намагалась відмити цю красу. Але нажаль.
Простецкая• 16 июля 2023
знаю об этом средстве, спасибо!! Но какой кайф, когда имеешь белую мойку из камня...ни одного пятнышка не видно.
Мэри Попкинс• 16 июля 2023
Возьму на заметку
Копирайторша• 16 июля 2023
Антикальк не допоміг? Мені все він відмиває
ПробілНеПрацює• 16 июля 2023
Ответ дляПростецкая
Год была .замазались , все впитывает от клубнички до капли кофе
автор Перемелица • 16 июля 2023
Ответ дляКопирайторша
Я не знаю що це таке. Але професіональний клінінг був безсилий, то ж я навіть не надіялась на якісь засоби.
Тро Нью-Йорку• 16 июля 2023
А для кастрюль подходит?
автор Перемелица • 16 июля 2023
Ответ дляПробілНеПрацює
У мене стіл обідній і столешня на кухні з каменю штучного ( він не такий пористий як натуральний), і все одно якщо вишню, червоний молоде перець відразу не витерти то залицяються пляшки. Думала тільки в мене так. Залишилась на нив невеличка калюжа від рожевого вина. Не помітила не витерла. То так слід і залишився. Але я по іншим причинам не могла купити камʼяну.
Карусель-весель• 16 июля 2023
Ответ дляПеремелица
Доместос відмиє
автор Перемелица • 16 июля 2023
Ответ дляТро Нью-Йорку
А для кастрюль подходит?
Я не пробувала. Але думаю що так судячи з фото на упаковці
Карусель-весель• 16 июля 2023
Ответ дляПростецкая
Чим миєте?
Простецкая• 16 июля 2023
Ответ дляКарусель-весель
Чим миєте?
самыми простыми моющими из Евы, потом протираю сухим полотенцем - все.
автор Перемелица • 16 июля 2023
Залицяються пляшки. Залишаються плямки
Скажений гудзик• 16 июля 2023
Автор, где покупали и какая цена?
ХвилювАллочка• 16 июля 2023
Є в Епіцентрі
автор Перемелица • 16 июля 2023
Ответ дляСкажений гудзик
Автор, где покупали и какая цена?
В епіцентрі. Точні цифри не памʼятаю. Всі засоби цієї фірми коштували близько 300 кожний.
автор Перемелица • 16 июля 2023
Наступного разу куплю для плитки і паркету. Бо зараз мию лише водою. Подивлюсь що вийде
Марафетчица• 16 июля 2023
а чем отмыть душ кабину (кальцификаты) кто знает? всякие пшикалки кислотные отмывают я б сказала половину
Все знаю від і до• 16 июля 2023
Ответ дляПеремелица
Щиро дякую за інформацію
Садоводница• 16 июля 2023
Ответ дляПеремелица
Залицяються пляшки. Залишаються плямки
Т9 что-то о Вас таки знает)))
Садоводница• 16 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
А уксус с жидким мылом?
ПодругаМужа• 16 июля 2023
Дякую. Ось замислилася -- треба створити український аналог сайту айрекомменд, щоб можна було швидко знаходити корисні відгуки на товари і послуги. Цікаво, чому це досі нікому не спало на думку?
40каградусная• 16 июля 2023
Ответ дляПростецкая
Порекомендуйте свою мийку з білого каменю. Дякую. Якщо можна добавте фото, дуже потрібно
Марафетчица• 16 июля 2023
Ответ дляСадоводница
А уксус с жидким мылом?
а вы пробовали это?
Спасу мир• 16 июля 2023
Автор, покажіть будь ласка засіб для душу
Оцененная• 16 июля 2023
Ответ дляСпасу мир
Пост 1
Садоводница• 16 июля 2023
Ответ дляМарафетчица
а вы пробовали это?
Конечно) Иначе б не писала
Садоводница• 16 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
Та есть такой. Названия не помню.
Поищите отзывы на ювелирку оникс - найдете сайт