Rqasg• 16 июля 2023

Дівчата, що по ВПО хтось отримав?

Завжди отримувала до 10 числа кожного місяця, зараз вже 16. Які шанси отримати в понеділок? Ваші ставки пані🫣
Небоброїдка• 16 июля 2023
Харьковская область, пришли в среду

Ms. Сама прямота• 16 июля 2023
Останні місяці каламбур. Квітень не було, початок травня дві виплати. 20 Червня потім, в липні і не чекаю поки бо не розумію ті графіки
Чорт і Шо• 16 июля 2023
Львов, пришли во вторник.
автор Rqasg • 16 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Львов, пришли во вторник.
Йой, може тоді мені відмінили допомогу і я взагалі даремно чекаю. Якщо більшості вже прийшли
Чорт і Шо• 16 июля 2023
Ответ дляRqasg
Мне всегда приходят в разное время. Иногда в начале месяца, чаще в конце. Сегодня только 16 число. Думаю, ещё придут.
Emeriez• 16 июля 2023
Івано-Франківськ, прийшли минулого тижня
Засомневаю• 16 июля 2023
Льв. обл.
Прийшли 12.07

Засомневаю• 16 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Звісно прийдуть. В мене був випадок, коли прийшли в останній день місяця ввечорі.
автор Rqasg • 16 июля 2023
Зробимо по іншому, Полтава відгукніться хтось отримав?🤔
автор Rqasg • 16 июля 2023
І можливо хтось зможе пояснити за цей транш, кажуть що ніби у п‘ятницю підписали на проведення коштів, думала прийдуть в суботу, але ніц. Які шанси що у понеділок проведуть цей транш?
Розумію, що мої питання не пришвидшать виплату, але хотілось би розбиратись що да як)
Таня Шевченко• 16 июля 2023
Киев не было
жінка незаміжня• 16 июля 2023
Так,Дн.обл
Аленький носочек• 16 июля 2023
Ответ дляRqasg
Не більшості. Якійсь кількості людей дали минулого тижня, але далеко не всім. Чекаємо далі.
Фиона Шрековна• 16 июля 2023
Отримували 6-7 числа, в липні чоловік і син отримали в середу, мені досі нема. Харків
Засомневаю• 16 июля 2023
Ответ дляRqasg
Банки должны зачислять на карты не позднее следующего рабочего дня после поступления денег.
Сейчас зачисляют даже в выходные.
автор Rqasg • 16 июля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Сейчас зачисляют даже в выходные.
Тобто траншу ще не було, ех, ну тоді чекаємо, більше немає що робити
Olga90-8070• 16 июля 2023
Харьков Ощадбанк нет
Катерина-9392• 16 июля 2023
Киев не было, в прошлом месяце 20 числа пришло
Larisa5555• 16 июля 2023
Киев нету

Grif33• 16 июля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Льв. обл.
Прийшли 12.07
Какой банк?
Grif33• 16 июля 2023
Ответ дляЗасомневаю
Льв. обл.
Прийшли 12.07
Какой банк?
Для драки• 16 июля 2023
Ответ дляRqasg
Я перепрошую (просто дуже цікаво). З якого ви регіону, що так швидко опанували нетиповий діалект?))
Не уявляю, щоб я використовувала слово «ніц»))
автор Rqasg • 16 июля 2023
Ответ дляДля драки
Харків, але поки в Полтаві:)
Для драки• 16 июля 2023
Ответ дляRqasg
Харків, але поки в Полтаві:)
Ми теж із Харкова)