Завжди отримувала до 10 числа кожного місяця, зараз вже 16. Які шанси отримати в понеділок? Ваші ставки пані🫣
Ms. Сама прямота• 16 июля 2023
Останні місяці каламбур. Квітень не було, початок травня дві виплати. 20 Червня потім, в липні і не чекаю поки бо не розумію ті графіки
Чорт і Шо• 16 июля 2023
Ответ дляRqasg
Йой, може тоді мені відмінили допомогу і я взагалі даремно чекаю. Якщо більшості вже прийшли
Мне всегда приходят в разное время. Иногда в начале месяца, чаще в конце. Сегодня только 16 число. Думаю, ещё придут.
Засомневаю• 16 июля 2023
Ответ дляЧорт і Шо
Звісно прийдуть. В мене був випадок, коли прийшли в останній день місяця ввечорі.
Аленький носочек• 16 июля 2023
Ответ дляRqasg
Не більшості. Якійсь кількості людей дали минулого тижня, але далеко не всім. Чекаємо далі.
Фиона Шрековна• 16 июля 2023
Отримували 6-7 числа, в липні чоловік і син отримали в середу, мені досі нема. Харків
Засомневаю• 16 июля 2023
Ответ дляRqasg
І можливо хтось зможе пояснити за цей транш, кажуть що ніби у п‘ятницю підписали на проведення коштів, думала прийдуть в суботу, але ніц. Які шанси що у понеділок проведуть цей транш?
Розумію, що мої питання не пришвидшать виплату, але хотілось би розбиратись що да як)
Банки должны зачислять на карты не позднее следующего рабочего дня после поступления денег.
Сейчас зачисляют даже в выходные.
Для драки• 16 июля 2023
Ответ дляRqasg
Я перепрошую (просто дуже цікаво). З якого ви регіону, що так швидко опанували нетиповий діалект?))
Не уявляю, щоб я використовувала слово «ніц»))