Скорая помощь• 15 июля 2023

Субсидії за червень, липень

Дівчатка підкажіть будь ласка чи була субсидія за червень, липень?
Несемо світло разом• 15 июля 2023
Ні

автор Скорая помощь • 15 июля 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Ні
А що кажуть, треба кудись їти? Знову подавати документи?
Несемо світло разом• 15 июля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Та ні, начебто автоматом повинно бути. А як буде, хто зна. Я нікуди не дзвонила.
Мамаша в бигудях• 15 июля 2023
А хіба субсидія не на опалення лише? На світло та газ ніби не дають. Київ.
автор Скорая помощь • 15 июля 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Мати хвилюється, думає треба кудись документи заново нести
автор Скорая помощь • 15 июля 2023
Ответ дляМамаша в бигудях
Моїм давали мешкає 2 інваліда
Несемо світло разом• 15 июля 2023
Ответ дляСкорая помощь
Ну, зараз через пенсійний. Можливо в цьому затримка.

автор Скорая помощь • 15 июля 2023
Ответ дляНесемо світло разом
Я не знаю їм приносить пенсії поштар, наче казала що комусь дали, я даже не знаю в кого спитати
Кукарачка• 15 июля 2023
Свекрусі дали, сестрі ні. Сестра обірвала вже телефони, їй сказади очікуйте, субсидія буде. Потім вона поїхала в пенсійний, сказали триває перерахунок, чекайте. Ну вона хоч заспокоїлась, що колись да буде.
Обижулька• 15 июля 2023
Автор, у нас в группе дома один сосед написал.
Что пошел он в пенсионный, а у них поменялась программа в компе, и образовалась какая-то задолженность, которой не было, пропал № лицевого счета нафтогаза, ему пришлось показывать последние квитанции об уплате ком услуг. Далее по новой подавать на субсидию и ждать 1-3 месяца. Субсидию начислять за те месяца за которые не начислили.
Это Кременчуг.
автор Скорая помощь • 15 июля 2023
Ответ дляКукарачка
Дякую може спробую подзвонити
автор Скорая помощь • 15 июля 2023
Ответ дляОбижулька
Это Кременчуг.
Дякую
90x60x90• 15 июля 2023
немає, ходила в пенсійний, подавала ао-новому, ще нема..
автор Скорая помощь • 15 июля 2023
Ответ для90x60x90
А не знаєте всім потрібно по-новому подавати?
Кукарачка• 15 июля 2023
Ответ дляОбижулька
Это Кременчуг.
Вот сестра тоже ходила, ни о какой новой программе ей не сказали. Сказали что проблема из за полтаватеплоенерго, чьо начисляет отопление в летний период.Тоже Кременчуг. Похоже что у них нет единой версии задержки.
автор Скорая помощь • 15 июля 2023
Ответ дляКукарачка
Сьогодні приносили мамі пенсію поштарка була не сама а з якоюсь жінкою та щось записувала, може це вони зараз щось перевіряють?
90x60x90• 16 июля 2023
Ответ дляСкорая помощь
не всім, треба взнавати..