З родзинкою• 16 июля 2023

Порадьте помадку і пензлик для брів для русої

Щоб виглядало натурально. Свої волоски трохи є
Пожмаковна• 16 июля 2023
Пензлик не знаю, що мається на увазі, якщо олівець, то спробуйте Авенір ’кава з молоком’ або ’попелясто-русий’, помаду якусь матову спокійного глибокого рожевого відтінку.
неДодекаэдр• 16 июля 2023
Ответ дляПожмаковна
Тут запитували не про помаду для губ)))
неДодекаэдр• 16 июля 2023
По темі - мені раніше подобалась помадка Мальва. Колір - 02 блонд. Але зараз Мальви вже ніби немає.
Пензлик обрала ноунейм)) Купувала Зоєва, так він трохи товстий.
Пожмаковна• 16 июля 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Тут запитували не про помаду для губ)))
А, зрозуміло. Ну я людина не надто ознайомлена з сучасними досягненнями косметики, обмежуюся олівцем, як у стародавні часи))
Украиночка• 16 июля 2023
Ця туш дуже хороша