Котя_люлю• 16 июля 2023
Прививка от ВПЧ мальчику- подростку
Мы за границей, прививки все делаю по графику. Здесь педиатр сказала, что у них обязательны прививки от впч как юношам так и девушкам. Их нужно сделать 3 шт. Я в растерянности, дочку бы точно привила, на счет сына не знаю. У кого был опыт?
Котя_люлю
• 16 июля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
ВПЛ у чоловіків може викликати рак статевого члена
Дякую Вам за відповідь! Я думала ця вакцина перш за все необхідна жінкам, про чоловіків не знала.
Ваша прЭлесть• 16 июля 2023
Мне бы ваши проблемы. Я дочь уже привила. Хотела привить сына, а мне сказали, что у них в клинике по протоколу только девочек прививают.(
Ваша прЭлесть• 16 июля 2023
Ответ дляЯ_уеду_жить_в_Лондон!
Ще рак горла
Котя_люлю
• 16 июля 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Я сколько живу, впервые слышу, что прививают парней. Значит пойдем.
Я_уеду_жить_в_Лондон!• 16 июля 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Ще рак горла
Також можна додати ще і рак анального каналу.
Там-тарарам• 16 июля 2023
Я у гінеколога питала чи варто, тому що планую сину зробити. Сказала, що так. Якщо у жінок найчастіше впч рак шийки матки викликає, то у чоловіків рак кишківника. Тому так, буду робити.
Ваша прЭлесть• 16 июля 2023
Ответ дляТам-тарарам
Ави в Україні? Бо я обдзвонила декілька клінік,казали,що не роблять хлопчикам. Але моєму тільки виповнилося 9 років, ще цілеспрямовано не займалася пошуком
Котя_люлю
• 16 июля 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
..
Там-тарарам• 16 июля 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Так, ми в Україні, і гінеколог наша. Я ще не шукала, поки літо і спека не буду робити, моєму трохи більше за вашого - 10. Ви гардасил шукали?
FluffuRana• 16 июля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Прививають і хлопців. За останніми протоколами, якщо робити щеплення у підлітковому віці, то достатньо 1 разу.
Я зробила і дочці (12 років), і сину (14 років) Гардасил9
Ваша прЭлесть• 16 июля 2023
Ответ дляТам-тарарам
Нє, ну те що потрібно, то зрозуміло. Питання чи роблять. В поліклініках роблять виключно дівчаткам, приватні, ті, куди телефонувала і та де робила донці, теж сказали, що хлопчиків не прививають
БолеИменее• 16 июля 2023
Почитайте про наслідки таких вакцинацій, впч є у 80% людей. Ні від чого воно не захищає, головне імунітет.
Котя_люлю
• 16 июля 2023
Ответ дляFluffuRana
Дякую за корисну інформацію!
Цвіпканя• 16 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
Просвітіть нас
Ваша прЭлесть• 16 июля 2023
Ответ дляТам-тарарам
Не важливо яка вакцина, мені сказали, що вони в принципі хлопчиків не прививають. Коли робила донці, то на той час гардаміла не було вУкраїні, тому привили церваріксом. Але потім війна, і церварікс не завозився, скандал да з клінікою за незавершену вакцинацію, врешті через 3 місяці таки знайшли в себе в загашнику вакцину для моєї дитини. Прививали в три етапи
Проработник• 16 июля 2023
Эта прививка экспериментальна для мальчиков. В нидерландах только первый год начали прививать. Никто! Никто не прививать мальчиков. Потому что нет статистики, как они влияют и какие поьбочки. Ваш сын будет частью статистики. Для дальнейших исследований
Ваша прЭлесть• 16 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
Боже мій, йдіть ще почитайте, а ще чому бажано цю вакцину зробити до певного віку, до початку статевого життя
Твоя подружайка• 16 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
🤦♀️
Котя_люлю
• 16 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
Я читаю групу афіна у фейсбуці, де спілкуються люди з онко і там писали, що ця вакцина зберегла б здоровʼя та життя багатьох жінок..
БолеИменее• 16 июля 2023
Ответ дляКотя_люлю
Та ви що? Хтось прям вів статистику, що саме вакцина? Логічно якщо людина захворіла вже раком шийки матки на фоні впч, то вакцина ніяк не подіяла.
Ваша прЭлесть• 16 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
Удалено администрацией...
FluffuRana• 16 июля 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
Ми робили в Харкові, лікар Главатських Аліна
Ваша прЭлесть• 16 июля 2023
Ответ дляFluffuRana
О, дякую. Значить є надія зробити і в Україні
Проработник• 16 июля 2023
Забыла добавить. Эти вме люди - голландцы. Нет статистики реакции мужского организма. Первый год у них начали. Они отказываются поголовно
Ваша прЭлесть• 16 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
Ви невірно зрозуміли. Навпаки, якби люди були вакциновані, то не довелося б лікуватися від раку
Там-тарарам• 16 июля 2023
Ответ дляВаша прЭлесть
В Києві точно роблять - знайомій пропонували в якійсь клініці зробити щеплення хлопцю. Тому не думала, що то буде проблемою(
Я церваріксом сина в будь-якому випадку не буду щепити. Доньці зробили три щеплення церваріксом, тепер гінеколог каже, що можна було б ще гардасилом, аби ще від двох типів захистити, але я поки пас.