Ні за холодну воду• 16 июля 2023
Шланганула
Мужчина предлагает встречи, но спрашивает что я хочу. Я отвечала, а это мне надоело, написала ему, что я не знаю, какие у тебя предложения. Хехехех а я знаю он хотел сеекса:) Интересно что скажет
А вы любите предлагать что поделать?
Ні за холодну воду
• 16 июля 2023
Ответ длязахідний_діалект
А звідки ви знаєте, чого саме він хотів?
говорил до этого, но не прямо
західний_діалект• 16 июля 2023
Ответ дляНі за холодну воду
говорил до этого, но не прямо
Як? Розкажіть, будь ласка, як зрозуміти, що чоловік хоче саме сексу, а не взаємин?
Ні за холодну воду
• 16 июля 2023
Ответ длязахідний_діалект
та не, причем тут это
этот в гости к себе приглашал
а так по поведению понятно. если у вас возникает такой вопрос, чего он хочет, значит все так и есть. когда хотят отношений это понятно, мужчина дает знать
этот в гости к себе приглашал
західний_діалект• 16 июля 2023
Ответ дляНі за холодну воду
та не, причем тут это
этот в гости к себе приглашал
Так я у вас і хотіла запитати, як саме вони дають про це знати? Тобто як зрозуміти, що чоловік хоче саме інтиму, а не серйозних стосунків? Сподіваюся, що ви все ж зрозумієте, що я маю на увазі.
Ні за холодну воду
• 16 июля 2023
Ответ длязахідний_діалект
в смысле?) не зовет вам никуда, не знакомит с друзьями
західний_діалект• 16 июля 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Ні, не в тому річ. От припустімо, що чоловік хоче проводити з вами час, дзвонить по кілька разів на день, робить дорогі подарунки, кличе на відпочинок. Але з батьками чи друзями при цьому не знайомить. Як би ви розцінили таку поведінку? Які в нього наміри?
Ні за холодну воду
• 16 июля 2023
Ответ длязахідний_діалект
не знаю, спросите его)
Смячиком• 16 июля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Тільки секс.
Мій почав розповідати про спільне життя на другій зустрічі і про сімʼю свою теж
західний_діалект• 16 июля 2023
Ответ дляСмячиком
Тільки секс.
Ой, я такого не розумію... Для мене табу -- говорити з чоловіком про колишні стосунки.
Физрукая• 16 июля 2023
Ответ длязахідний_діалект
Женат