побольшомусекретику• 16 июля 2023

Блокпости з повістками по трасам України

Плануємо їхати з чоловіком та родиною до Карпат з Одеси на тиждень . Я в серпні маю повернутись знову в іншу країну на роботу і хотіли б провести останній тиждень разом з сімʼєю в горах .підкажіть, чи видають повістки по трасі? Чи багато там блокпостів. Їхати будемо авто і дуже переживаю, бо у чоловіка часткова недієздатність, але все ж таки можуть забрати до зʼясування моментів
Авокада• 16 июля 2023
я уверенна,что инициатива поездки ваша, а не мужа.
при том,что вы можете свободно выехать, а его могут реально мобилизовать, то можно поумерить свои желания.
PmB• 16 июля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Він глухий.
Удалено администрацией...
Бася-Мася• 16 июля 2023
Ответ дляТа не реву я
Муж постоянно ездит по Украине в командировки, никто насильно не забирал. Ездит часто на запад, в Николаевскую, Одесскую область. В конце месяца едем в Карпаті отдыхать
Вы не учитываете одного, как и многие - ситуация ежедневно меняется, и в худшую сторону. Мой муж тоже всю войну по командировкам, сейчас забирают насильно
Filomena• 16 июля 2023
Ответ дляБася-Мася
Куди його заберуть насильно, якщо він має по повістці прийти до свого військомату?
Бася-Мася• 16 июля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Хто зна. Родича відправили на нуль з гострою формою астми. Але він пішов добровольцем і він дійсно має освіту, яка допомагає там. Він картограф.

А і мене чоловік без барабанної перетинки в правому вусі . І з хронічним запаленням вушного нерва у лівому . Тому певно не відправлять, але все одно страшно
Певно відправлять. Відправили знайомого з однією ниркою. Коли вже мобілізований, ніхто не розберається там, у військових частинах - ’неначасі’
viika65• 16 июля 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
И у автора адекватный вопрос
в чем адекватность? дали отсрочку на 8 мес, кому он нужен, возить его выяснять? взять все документы с собой, и задача решена. мы каждый день ездим через два блокпоста, никто ни разу даже не остановил. водители у меня 30 и выше.
Бу-ді-бу• 16 июля 2023
Вопрос исключительно случая. Я проехала через всю Украину - ни на одном блокпосту не останавливалась, только скорость снижала до минимума, и то, в 95% случаев никто и не смотрел в мою сторону
Бася-Мася• 16 июля 2023
Автор, что сейчас творится в Одессе, вы знаете. Я и сама в курсе. Вам эти Карпаты так необходимы? Жесткая мобилизация всех и всюду будет пока не соберут 200 т., такая инфа. Вы готовы своего мужа к ним присоединить? Нет? Пусть сидит тихенько дома и не высовывается. До Карпат доехать нет гарантии.
annac• 16 июля 2023
Ответ дляБася-Мася
А сейчас уволился?
Бася-Мася• 16 июля 2023
Ответ дляannac
А сейчас уволился?
Нет! Продолжает ездить, сейчас в командировке в Одессе
Shaan• 16 июля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Фоткати не буду, але написано, що в нього повна правосторонн глухота . Коли ми намагались зробити ще в 20
Році інвалідність, нам пояснили, що це треба кожен рік її підтверджувати і вирішили не робити. Тепер он воно як вилізло
а что мешает сейчас ее оформить? Ну, займет это неделю полежать в стационаре и пару месяцев подождать вызова на мсэк. Всё.
Filomena• 16 июля 2023
Ответ дляБася-Мася
200 тис кого?
В які терміни?
Якщо мобілізація триває безперервно?
Вашому чоловіку давали повістку у відрядженні?
hrushyk• 16 июля 2023
Ответ дляБу-ді-бу
Ну бо вони бачили,що за кермом жінка,чоловіка водія зупинять скоріше всього
peti• 16 июля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Ну видати повістку це одне. В нього вже є повістка , але після проходження медкомісії дали відтермінування на 8 місяців . Я переживаю, щоб насильно не забрали .а вже потім не почали зʼясовувати . Бо те, що зараз тут у нас в регіоні відбувається, то просто страшно(
В нашому житті все можливо. Їздили нещодавно в Закарпаття, зупиняли га блокпості тільки біля нашого міста, там завжди зупиняють. А четаю в телеграм по нашому місту, що нещодавно чуть далі від міста видавали повістки ще й автобус стояв на блокпосту. То ж ризики великі і вони можуть всюди бути.
Shaan• 16 июля 2023
Ответ дляБася-Мася
вообще-то при одной почке дают инвалидность, причем пожизненную и это четко прописано в Наказе МОЗ Про затвердження Інструкції про встановлення груп інвалідності, п. 3.4.41. Відсутність однієї нирки.
Filomena• 16 июля 2023
Ответ дляpeti
Автобус місцевий чи міжміський?
peti• 16 июля 2023
Ответ дляFilomena
Автобус місцевий чи міжміський?
Не цікавилася.
Пипетка-668c• 16 июля 2023
У моего бронь. Выдали повестку, он пошел в военкомат, прошел медкомиссию , и через 1,5 месяца ему дали справку от военкомата и с этой справкой уже сказали можно через блокпосты и показывать в случае попытки вручения ещё раз повестки
novsienko• 16 июля 2023
Їхали з Києва минулої суботи. Ще тут. Жодного, от цей раз жодного не бачили блок поста, їздимо регулярно, тут моя мама, тітка від мами 80 км ( зараз якраз в неї). Тобто на місці не сидимо, ще такого не було, що взагалі жодного
Isa Dora• 16 июля 2023
Ответ дляПипетка-668c
Бронь же на пару месяцев?
Filomena• 16 июля 2023
Дівчата, не пишіть де і скільки блокпостів.
Блокпости є в кожному регіоні як мінімум.
На деяких кожна машина, на інших вибірково.
У кого все ок з документами, спокійно їздять.
Isa Dora• 16 июля 2023
Автор у мужа прописка Одесса?

Ну допустим дадут ему повестку в Черновцах.
И что? Он же просто не пойдёт.
На сколько понимаю повестки выдают по месту регистрации
anta_res• 16 июля 2023
Ответ дляШвендяю містами
бывает ограниченно недееспособен если есть псих заболевание
Не бывает. Или недееспособен, или нет. Человек или может голосовать на выборах (дееспособен) или нет (недееспособен). Среднего быть не может. Автор перепутала с другим термином просто.
ali_kat• 16 июля 2023
Ответ дляМульйонерша
Автор, так у доках і значиться: ´частково недієздатнийʼ? Я як він за кермо сідає при недієздатності?
Тупіше питання не читала
Олимпиада80• 16 июля 2023
Ответ дляali_kat
Тупіше питання не читала
А я не читала тупішого коменту. Недієздадні особи - люди, які не усвідомлюють своїх дій взагалі. Не здатні відповідати за свої вчинки. Уявляєте такого за кермом? Хлопне вас і йому нічого не буде.
Ваш комент - невігластво. Або недієздатність
Олимпиада80• 16 июля 2023
Ответ дляFilomena
Саме так. Автор плутається і бреше.
Олимпиада80• 16 июля 2023
Ответ дляПипетка-668c
А в справке что?
Пипетка-668c• 16 июля 2023
Ответ дляIsa Dora
Бронь же на пару месяцев?
Бронь постоянная. Справка на 6 месяцев у него, потом просто обновить
Пипетка-668c• 16 июля 2023
Ответ дляОлимпиада80
А в справке что?
Отсрочка до такого-то числа и причина . У моего до нг. А там просто обновить
Олимпиада80• 16 июля 2023
Ответ дляПипетка-668c
Ясно, спасибо. Так отстрочка из-за брони? Или нашли на медкомиссии что-то по здоровью? Просто если есть бронь, зачем на медкомиссию послали - непонятно мне