побольшомусекретику• 16 июля 2023

Блокпости з повістками по трасам України

Плануємо їхати з чоловіком та родиною до Карпат з Одеси на тиждень . Я в серпні маю повернутись знову в іншу країну на роботу і хотіли б провести останній тиждень разом з сімʼєю в горах .підкажіть, чи видають повістки по трасі? Чи багато там блокпостів. Їхати будемо авто і дуже переживаю, бо у чоловіка часткова недієздатність, але все ж таки можуть забрати до зʼясування моментів
Швендяю містами• 16 июля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Так, я неправильно виразилася
не вижу я необходимости нервничать и ехать через всю Украину не имея белого билета
Мульйонерша• 16 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Ограничено годен это по рез-там медкомиссии , а в жизни частично недееспособен (это может быть физическое или психиатрическое заболевание, индвалиднгсть, травма и тд)
Такого не буває
Швендяю містами• 16 июля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Фоткати не буду, але написано, що в нього повна правосторонн глухота . Коли ми намагались зробити ще в 20
Році інвалідність, нам пояснили, що це треба кожен рік її підтверджувати і вирішили не робити. Тепер он воно як вилізло
пусть сейчас сделает,в чем проблема?
Пупс• 16 июля 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Интересно, кто поставил дизлайк и почему?😂
Потому что ’Чи багато блокпостів’ где именно написать не надо? Ну вон уже клуши понаписывали, спасибо координаты не скинули
автор побольшомусекретику • 16 июля 2023
Ответ дляНематрьошка
И кто должен вас защищать, чужие дяди, пока ваш отдыхает?
Мій не може захищати з автоматом, це так. Але мій працює в інших напрямах, як може. Не всі можуть бути на фронті
Я на хвилинку• 16 июля 2023
Выдают. Мужа оставить дома. Или все дружно следите дома!!!
Швендяю містами• 16 июля 2023
Ответ дляМульйонерша
Такого не буває
бывает ограниченно недееспособен если есть псих заболевание
Неробименінерви• 16 июля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Мені здається уже була тут така тема.
То були ви,авторко?
Мульйонерша• 16 июля 2023
Ответ дляШвендяю містами
Нет!!!
Бамбарбия! Кергуду.• 16 июля 2023
Ответ дляМульйонерша
Такого не буває
Какого? Вы в жизни не знаете людей , которые по каким-то медицинским причинам не могут выполнять все функции , вот как муж автора глух на одно ухо. Как вы этих людей в жизни называете ? Всех, мужчин или женщин?
Швендяю містами• 16 июля 2023
Ответ дляМульйонерша
Нет!!!
Ограниченно дееспособным — человека, который вследствие психического расстройства может понимать значение своих действий, но нуждается в помощи, чтобы руководить ими, а также человека, который вследствие пристрастия к алкоголю, наркотическим средствам или азартным играм
Ответ дляНеробименінерви
Мені здається уже була тут така тема.
То були ви,авторко?
Ні, це перша моя тема в цей степ. Але читаю відповіді і розумію, що всі мої сумніви і нічні безсоння не дарма. Певно їхати не будемо
Швендяю містами• 16 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
при чем глухота к недееспособности?
Потребую апгрейду• 16 июля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
Ну видати повістку це одне. В нього вже є повістка , але після проходження медкомісії дали відтермінування на 8 місяців . Я переживаю, щоб насильно не забрали .а вже потім не почали зʼясовувати . Бо те, що зараз тут у нас в регіоні відбувається, то просто страшно(
Поездом пусть едет, а вы на авто
Та не реву я• 16 июля 2023
Ответ дляпобольшомусекретику
едьте спокойно, сейчас вас здесь настрощают и останетесь без отдыха
Я на хвилинку• 16 июля 2023
Ответ дляТа не реву я
За то с повесткой)
Бамбарбия! Кергуду.• 16 июля 2023
Ответ дляШвендяю містами
при чем глухота к недееспособности?
Вы шутите? Глухой человек может выполнять все те функции и действия , как и с нормальным слухом?
Та не реву я• 16 июля 2023
Ответ дляЯ на хвилинку
За то с повесткой)
у него отсрочка.
А вообще кто все те люди, которыми забиты Карпаты, если все боятся ехать?
Kidstaff Bot• 16 июля 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
Краденые абрикосы• 16 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
погуглите значение слова дееспособность
Mira29-c3c3• 16 июля 2023
Ответ дляТа не реву я
у него отсрочка.
Гм,цікаве запитання. І ТЦК туди не приходить .Дивина та й годі .
Elena-eedc• 16 июля 2023
Либо дура, либо сволочь
Олимпиада80• 16 июля 2023
Ответ дляБамбарбия! Кергуду.
Обмеження здатності чи недієздатність визначається виключно судом, це юридичний термін. Часткової недієздатності не існує.
При чому тут як називаються люди з обмеженими можливостями? Це не термін бабусь на лавці
Lusik 26• 16 июля 2023
Е.е.е....автор, мій чоловік навіть в межах 7 км. від нашого міста не може виїхати, бо блок-пости ВСЮДИ! Звичайно на такому довгому відрізку дороги вас будут десяток раз зупиняти на блок-постах і повістку дадуть обов’язково.
Filomena• 16 июля 2023
Ми їздили в прикордонну обл додому. Там у кожної машини перевіряють документи на деяких блокпостах.
Один раз спитали чи є підтвердження, що стоїть на обліку в іншій обл.
Підтвердження є. Все питань не має.
LyudaT• 16 июля 2023
Ответ дляМульйонерша
Автор, так у доках і значиться: ´частково недієздатнийʼ? Я як він за кермо сідає при недієздатності?
Аналогичный вопрос.
Carin• 16 июля 2023
На сегодня опаснее находиться в самой Одессе.
ole4kakissa• 16 июля 2023
Все, автор перестала бояться
LyudaT• 16 июля 2023
Ответ дляLusik 26
Блокпосты не везде, они на самом деле мало где.
Kusalochka• 16 июля 2023
Ни разу не видела, чтобы выдавали на блокпостах. Проезжаем часто.