всемВсёИмного• 16 июля 2023

Коли Ви консервуєте огірки і помідори?

Добрий вечір.
Хочу цього року спробувати консервацію зробити.
Коли купляти огіркиті помідори, шоб і ціна була як за сезонні і зберігалися добре.
ПрипоРошенная• 16 июля 2023
Ответ дляВесняний Марафон
Кого,огурцы в морозилку?вы что с ума сошли
Конечно, огурцы в морозилку. Только их порезанными кубиками как на Оливье ложить.
Если не порезать, то они мягковатые будут и резать потом сложно. Но я как-то поленилась летом резать, потом для салата при разморозке в полузамороженном состоянии потерла на тёрке.
А на Вас жалоба за хамство. Если не знаете чего-то - это не повод оскорблять.

75В• 16 июля 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
что за выражения? я тоже режу и замораживаю огурцы, зимой супер
Впервые слышу,спасибо. А что с кабачками делаете?
забиякина• 16 июля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Звісно, щодо зберігання на балконі я мала на увазі холодну пору року. Ми раніше зберігали домашні соління в підвалі багатоповерхівки, а коли купили будинок в селі, то у власному погребі. До весни все гарно зберігається.
А якщо сам закриваєш - з холодною порою біда)
Бо гурки ось в липні потрібно закривати, а холоди в жовтні. В жовтні вже нічого закривати. А до осені все пропаде на жарі
Області пітьми• 16 июля 2023
Ответ длязабиякина
Ми одразу переносимо в погріб, там прохолодно навіть улітку.
забиякина• 16 июля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
То ж в приватному будинку.
В квартирі погреба немає(
Області пітьми• 16 июля 2023
Ответ длязабиякина
То ж в приватному будинку.
В квартирі погреба немає(
Є підвал. Принаймні у більшості багатоповерхівок.
забиякина• 16 июля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
У нас в підвалах в мікрорайоні ніхто нічого не зберігає. І у знайомих теж у єдиних чула, але в них сталінка.

У нас в будинку взагалі тепер укриття на весь мікрорайон.
Області пітьми• 16 июля 2023
Ответ длязабиякина

У нашій ’хрущівці’ в міській квартирі є такі комірки, відділення для кожної квартири, там зазвичай і зберігають закрутки, картоплю, цибулю тощо.
Під укриття однозначно не годиться. Найближче укриття у підвалі дитсадка, але туди ніхто не ходить.
автор всемВсёИмного • 16 июля 2023
Ответ длязабиякина

Мова мабуть не про Київ.
Я тут ніколи не чула про підвали як місця зберігання. Вперше про таке дізналася від свекрухи, яка мешкає в райцентрі Тернопільської області

Байрактара• 16 июля 2023
Ответ дляОбласті пітьми
Можна не консервувати, а засолювати (менше мороки і смачніше, як на мою думку).
И куда их в квартире девать?
Області пітьми• 16 июля 2023
Ответ дляБайрактара
И куда их в квартире девать?
Я вище писала про підвал (якщо у вас він є).
Хропочка з гривкою• 16 июля 2023
Огірки можна зараз і ще тижні два-три, потім буде дорожчати. Помідори - в кінці серпня, перші тижні вересня, тоді найдешевша сливка, завжди дітей в школу, а сама переробляю три бананових ящика))
Потребую апгрейду• 16 июля 2023
Ответ дляNataliya Sichko
У нас огірки в городі повним ходом, вже запарилася крутити. Кидаю в морозилку. Томати починаються
Огурцы в морозилку? Как это??
Воленс-неволенс• 17 июля 2023
Ответ дляМетелик
Спасибо за крышки. Даже не знала о таком.
Ще є термозбіжні, але не для всіх видів консервації підходять. Для квашених відмінно
Воленс-неволенс• 17 июля 2023
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
как раз вчера засолила впервые, на дворе +33, а они так и не начали за сутки бродить
Це почнуть, доба це невеликий термін
Карамбулкул• 17 июля 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Огурцы в морозилку? Как это??
Чищу від шкірки. Невеликими кубиками 1-2 см, в коробочку пластикову десь по 200 мл і в морозилк. Після розморозки вони не дуже хрустящі, трохи мягкі і треба воду злити, але гарно пахнуть. Додаю в олівє і другі салати з майонезом. Просто зимою огірки дорогі, а хочеться літнього аромату
Потребую апгрейду• 17 июля 2023
Ответ дляКарамбулкул
Так лучше уже купить за 80 грн\кг один небольшой огурчик, это будет в районе 7 грн, так зато свежий, хрустящий и ароматный. Я в оливье на НГ только покупаю всегда. С морозилки тряпка невкусная.
Карамбулкул• 17 июля 2023
Ответ дляПотребую апгрейду
Взимку огірки більше 100 грн. У мене вони зараз по 0 грн. Смак звичайно не свіжих, але і не тряпка, мені смакує, ароматні і трохи хрустящі, в салаті супер. Вам лиш би принизити
Потребую апгрейду• 17 июля 2023
Ответ дляКарамбулкул
У нас в магазинчике по 80 этой зимой было. Может этой будет дороже, не знаю. Но даже если и 100, один огурец раз в месяц разве так трудно купить? А так лишнее место в морозилке, энергию сжирает эта тряпка. По затратам это даже дороже, чем купить свежий зимой.