Вже не раз бачу це слово з виділеними буквами. З якої секти ці люди, чому вони так роблять? Що це означає?
Відразу на думку приходить слово БЛАГОдарю или СпасиБОГ
Vlada-Maria• 17 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
где медведчук, не знаете?
В Москві, гуляє з Оксаною попід ручку по Криму)))) Один бізнес береже дружбан Єрмака Столар, другий - інші дружбани)))
Власник АСТ-холдингу Колесник допомагає Медведчуку вести його агробізнес, — ЗМІ
Крім того, близький зв´язок сімей Медведчука та Колесника підтверджується також тим, що дочка Дмитра Колесника, бенефіціар більшості його агрокомпаній, увійшла до складу співзасновників компанії Оксани Марченко ТОВ ”Клубний дім ”Діамант”, яка здає в оренду квартири преміум-класу в елітному будинку бульварі Тараса Шевченка 27Б.
Резюмуючи, видання наголосило, що на сьогоднішній день на жодну з компаній агробізнесу Віктора Медведчука та Дмитра Колесника санкції не накладено, що дозволяє опальному екс-лідеру партії ”ОПЗЖ” продовжувати отримувати доходи для свого безбідного життя в країні-агресорі.
Ответ дляVlada-Maria
А чого їх мають накладати?
Коломойський всі бізнеси російського скоту ’рятує’.При повній підтримці влади
І не треба ілюзій - купі людей з нашої дорогоцінної ’еліти’ стандарти НАТО та ЄС як серпом по 17 гривням за штуку, і вони робитимуть все, щоби не брати конкретних зобов´язань, а обійтись формальними формулюваннями рівня ’б.. буду, отвєчаю’.
Як приклад, щоби отримати безвізовий режим, за 2,5 роки через парламент було виконано 144 умови - а ці за рік виконали 2 умови з 7 для початку переговорів вступу до ЄС, це офіційна інформація.
Комусь тут потрібна ’суверенна демократія’, як і багато чого іншого, калькованого з московського прикладу, включно з узурпацією інформаційного простору, наступом на місцеве самоврядування та зачисткою політичного поля під нове ЦК КПСС.
.......
В спливаючий кров´ю країні не можна допустити чергового ’про....’, ніколи не було так багато на кону, не маємо права втратити майбутнє - уважно спостерігайте і думайте.
Valeriy Prozapas
.......
Valeriy Prozapas
kharkovchanka• 17 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Генерала Марченка
Генерала Павловського
Риффа
Юлю Кузьменко
Навіть на Байдена 2 кримінальні справи було відкрито
Генерала Павловського
Риффа
Юлю Кузьменко
Червінського забули
Ответ дляkharkovchanka
Червінського забули
Не дописала Червінського Романа.
Насправді список великий.
Червінський
Ірина Геращенко :
Сьогодні чергове судилище над розвідником Романом Червінським, якого влада тримає під вартою без права залога.
Колаборанти і зрадники на свободі, розвідник- в тюрмі.
Нагадаю, так само й досі не закриті справи проти генералів Павловського і Марченка, хоч їх вдалося витягти під заставу, а справи фактично розвалилися.
На столі державні нагороди і відзнаки Романа Червінського.
Він своєю службою довів, що є патріотом України.
На суді присутні нардепи ’ЄС’ , зокрема, Михайло Бондар, які готові взяти Романа на поруки.
Насправді список великий.
Червінський
Ірина Геращенко :