Aishiteru• 17 июля 2023

ДумайТЕ

Вже не раз бачу це слово з виділеними буквами. З якої секти ці люди, чому вони так роблять? Що це означає?

Відразу на думку приходить слово БЛАГОдарю или СпасиБОГ
Леска• 17 июля 2023
Ответ дляZvezdochkina
Это Зеленский ответил на эту рекламу.
То есть как бы Порошенко в начале «тЫкал» избирателям
аа ,забула, мабуть вже.
Vlada-Maria• 17 июля 2023
Ответ дляА я с Рио-де-Житомира!
где медведчук, не знаете?
В Москві, гуляє з Оксаною попід ручку по Криму)))) Один бізнес береже дружбан Єрмака Столар, другий - інші дружбани)))
Власник АСТ-холдингу Колесник допомагає Медведчуку вести його агробізнес, — ЗМІ
Крім того, близький зв´язок сімей Медведчука та Колесника підтверджується також тим, що дочка Дмитра Колесника, бенефіціар більшості його агрокомпаній, увійшла до складу співзасновників компанії Оксани Марченко ТОВ ”Клубний дім ”Діамант”, яка здає в оренду квартири преміум-класу в елітному будинку бульварі Тараса Шевченка 27Б.
Резюмуючи, видання наголосило, що на сьогоднішній день на жодну з компаній агробізнесу Віктора Медведчука та Дмитра Колесника санкції не накладено, що дозволяє опальному екс-лідеру партії ”ОПЗЖ” продовжувати отримувати доходи для свого безбідного життя в країні-агресорі.
https://ukranews.com/ua/news/944803-vlasnyk-ast-ho...
Zvezdochkina• 17 июля 2023
Ответ дляЛеска
аа ,забула, мабуть вже.
Не забувайТЕ
Леска• 17 июля 2023
Ответ дляZvezdochkina
Не забувайТЕ
дякую, що на Ви )))
judit• 17 июля 2023
Уже не успеваешь следить, кто на что порождает такую фигню
Реверанс• 17 июля 2023
Ответ дляVlada-Maria
А чого їх мають накладати?
Коломойський всі бізнеси російського скоту ’рятує’.При повній підтримці влади
Реверанс• 17 июля 2023
Ответ дляСизоока бестія
О-да, посадили кого-то? Свинарчуков? Или кого?
Генерала Марченка
Генерала Павловського
Риффа
Юлю Кузьменко
Навіть на Байдена 2 кримінальні справи було відкрито
snejs• 17 июля 2023
Ответ дляІнно4каа
ні, думайте-це Порох, а Зеля- весна прийде,саджати будемо
Не, это зеля говорил пороху: думай-те
rudko1992• 17 июля 2023
Это Зеленский говорил)
А порох стадион так стадион вроде сказал тогда)
Інно4каа• 17 июля 2023
Ответ дляsnejs
Не, это зеля говорил пороху: думай-те
памятаєте,що ті хто за Пороха добавляли собі рамку в соц мережах:думайте і 25%?
Реверанс• 17 июля 2023
І не треба ілюзій - купі людей з нашої дорогоцінної ’еліти’ стандарти НАТО та ЄС як серпом по 17 гривням за штуку, і вони робитимуть все, щоби не брати конкретних зобов´язань, а обійтись формальними формулюваннями рівня ’б.. буду, отвєчаю’.
Як приклад, щоби отримати безвізовий режим, за 2,5 роки через парламент було виконано 144 умови - а ці за рік виконали 2 умови з 7 для початку переговорів вступу до ЄС, це офіційна інформація.
Комусь тут потрібна ’суверенна демократія’, як і багато чого іншого, калькованого з московського прикладу, включно з узурпацією інформаційного простору, наступом на місцеве самоврядування та зачисткою політичного поля під нове ЦК КПСС.
.......
В спливаючий кров´ю країні не можна допустити чергового ’про....’, ніколи не було так багато на кону, не маємо права втратити майбутнє - уважно спостерігайте і думайте.
Valeriy Prozapas
Jave• 17 июля 2023
Шановним посіпакам та виборцям Слуг та зелені, що ’думай’ що ’думайТе’ пусті слова, які втратили смисл)
kharkovchanka• 17 июля 2023
Ответ дляРеверанс
Генерала Марченка
Генерала Павловського
Риффа
Юлю Кузьменко
Червінського забули
Реверанс• 17 июля 2023
Ответ дляkharkovchanka
Червінського забули
Не дописала Червінського Романа.
Насправді список великий.
Червінський
Ірина Геращенко :
Сьогодні чергове судилище над розвідником Романом Червінським, якого влада тримає під вартою без права залога.
Колаборанти і зрадники на свободі, розвідник- в тюрмі.
Нагадаю, так само й досі не закриті справи проти генералів Павловського і Марченка, хоч їх вдалося витягти під заставу, а справи фактично розвалилися.
На столі державні нагороди і відзнаки Романа Червінського.
Він своєю службою довів, що є патріотом України.
На суді присутні нардепи ’ЄС’ , зокрема, Михайло Бондар, які готові взяти Романа на поруки.
https://t.me/irynagerashchenko/8980?single=