ДелайКак_Я• 17 июля 2023
Ліфчик: за чи проти
Всім привіт. А як ви ставитеся до нинішньої тенденції, коли дівчата ходять без ліфчиків чи відповідних топів? Я далеко не монахиня, але ну таке, як на мене. Кажуть, що чоловікам же можна, то чому жінкам ні? Ну то у чоловіків і груди не такі як у жінки. І груди чоловіка підсвідомо не збуджують, на відміну від грудей жінок. Це сексуальність, яка вже вона у цьому світі є. Просто потім кажуть на чоловіків, що вони пристають, роблять неприємні пропозиції, ну так можна голою вийти вже, а потім дивуватися, чому отримуєш такі пропозиції. Бо аби це чоловіки, наприклад, ходили без трусів і у них би виділялося добряче через шорти чи штани те саме місце, то уже б у поліцію дзвонили, що якийсь збочинець ходить, а як нинішні дівчата грудьми світять, то це у порядку норми. Зараз почнуть писати, що я заздрю і тд — не заздрю, любі друзі, а просто цікавлюся думкою інших і кажу, що є у цьому перебір, як я вважаю. Гвалтівники ходять серед нас і на лобі у них не написано, що вони гвалтівники, про таке треба хоч трохи думати, аби потім це не вилилося у проблеми. Так, що б дівчина не одягла, але права ніхто не має вчиняти протиправні відносно неї, але ходимо на одній землі з різними дурнями, вибачте, які чхали на це все.
Не цілуюсь з бодуна• 17 июля 2023
Мені не подобається без,ношу завжди,не уявляю ходити на роботу без.Та й я давно не дівчина.
Б´ю байдики• 17 июля 2023
Иногда это не щаметно тогда норм, но все юе я за белье в большинстве случаев.
Бува і таке• 17 июля 2023
Автор, для гвалтівника не має значення у що одягнута жінка.
І так,якщо одяг не прозорий, то хай кожен носить те, що вважає за потрібне.
Якщо дрес- код не вимагає ліфчик,а на вулиці він таки не обов´язковий, то кожен робить на власний розсуд
Птица секретарь• 17 июля 2023
Не носить лифчик можно по разному. Если это небольшая грудь с нормальной формой и что-то их одежды, что не просвещается, то почему нет.
А если это что-то висячее бесформенное и сверху непонятно что одето, то выглядит ужасно.
Есть накладки на соски, чтобы они не выделялись. Можно быть без белья и выглядеть нормально.
Алина-1240• 17 июля 2023
Хожу,если маечка или топ позволяют.но и тут мужики как совы втыкают,как то те очертание сисек высматривают
Лиса Патрикевна• 17 июля 2023
Все равно. Сама не могу, мне удобнее с.
Зы полиция у нас на местного дрочуна на детской площадке неохотно реагировала, а тут просто выделяться будет
Зоя Жорівна• 17 июля 2023
То може про гвалтівників будуть думати хто так ходить? Яким боком Вас це обходить,якщо Ви в білизні?
Я ношу,бо груди великі,але нормально відношусь до тих,хто дозволяє ходити без. Не моя справа.
ВсеЧетко• 17 июля 2023
Погано, якщо роздратує чоловіка одна дівчина, а нападе на іншу, яка одягнена пристойно.
Кумедна• 17 июля 2023
Помилка зайчика була в тому, що він думав - як я буду чемний, то вовк мене не зїсть
Блакитне небо• 17 июля 2023
Если одежда позволяет, например худи и соски не торчат, то не ношу, но у меня грудь небольшая и хорошей формы. Если в футболке то всегда ношу. На счёт насилия не думаю что это как-то влияет на решение кого-то тебя изнасиловать, но просто некрасиво и неприлично по мне когда торчат соски через одежду.
Кіна не буде• 17 июля 2023
Частіше в ліфчику
Є один топ і сарафан, які ношу без бюста
Зайвий раз декольте не оголюю.
І так, відкрите декольте привертає увагу чоловіків дуже і дуже
Зайвий раз декольте не оголюю.
Кумедна• 17 июля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Чоловіки з висячими незрозуміло що взагалі без футболок ходять
ДелайКак_Я
• 17 июля 2023
Ответ дляЗоя Жорівна
Я просто цікавлюся думкою інших людей та висловлюю свою.
Шпондєр• 17 июля 2023
Якщо молода дівчина і невеликі груди- то норм. Якщо це жінка - то має бути нижня білизна.
Кумедна• 17 июля 2023
Ответ дляВсеЧетко
То ми здорове суспільство будемо думати як не роздратовувати гвалтівника?
Котогосподиня• 17 июля 2023
Мені однаково, нехай ходять як хотять, сама ліфчик ношу, бо маю вуха спаніеля.
ВсеЧетко• 17 июля 2023
Ответ дляКумедна
Я більше про звичайних чоловіків.
Кумедна• 17 июля 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Зараз така спека. А багато жінок ніж скинути зайвий хомут, має думати щоб ніхто не побачив її соски.
Хоч соски це це просто частина тіла анатомічна.
ЛісАпетная• 17 июля 2023
Жінка може хоч голою розщапіркою ходити...як це виправдовує чоловіків-гвалтівіників?
Якби уменебув такиї розмір і фігура звгвлом що можна ходит без ліфа то ходила б, а так, мушу вдягати
Успокойся_Успокойся• 17 июля 2023
Мене не бентежать чужі груди) Скоріше турбують ті жінки, які агресивно ставляться до того, що в когось там щось помітно під одягом.
Сама ношу білизну, але частіше не пушап, а мʼякі чашечки. Вибачте, панянки, але влітку той поролон в чашечках то просто тортури. Тому у мене також можуть виднітися певні анатомічні «виколиоко» 😜 Краще власний комфорт, ніж те, що там подумає про мене якась жіночка.
Ну, а провокації чоловіків, то навіть без коментарів. Подивіться на експозицію музею в Данії стосовно того який одяг був на жертвах згвалтувань.
Техпаспорт на медузу• 17 июля 2023
Не ношу, на ваші ідеї про надмірну сексуальність мені байдуже, непристойних пропозицій мені не роблять)
Тріль!• 17 июля 2023
У мене маленькі груди - частіше не ношу нічого під футболкою. Якщо когось це турбує, то це його/її проблеми. І взагалі, витріщатися на сторонніх - непристойно.
Автор, якщо Ви не знали, то згвалтування не залежить від того, у що була вдягнута жертва. Гвалтують навіть дівчат і бабусь в дутих штанях і пуховиках, де неможливо розібрати, чи є взагалі у жертви груди.
Кумедна• 17 июля 2023
Ответ дляВсеЧетко
Я більше про звичайних чоловіків.
А в них нема свідомості?