ДелайКак_Я• 17 июля 2023

Ліфчик: за чи проти

Всім привіт. А як ви ставитеся до нинішньої тенденції, коли дівчата ходять без ліфчиків чи відповідних топів? Я далеко не монахиня, але ну таке, як на мене. Кажуть, що чоловікам же можна, то чому жінкам ні? Ну то у чоловіків і груди не такі як у жінки. І груди чоловіка підсвідомо не збуджують, на відміну від грудей жінок. Це сексуальність, яка вже вона у цьому світі є. Просто потім кажуть на чоловіків, що вони пристають, роблять неприємні пропозиції, ну так можна голою вийти вже, а потім дивуватися, чому отримуєш такі пропозиції. Бо аби це чоловіки, наприклад, ходили без трусів і у них би виділялося добряче через шорти чи штани те саме місце, то уже б у поліцію дзвонили, що якийсь збочинець ходить, а як нинішні дівчата грудьми світять, то це у порядку норми. Зараз почнуть писати, що я заздрю і тд — не заздрю, любі друзі, а просто цікавлюся думкою інших і кажу, що є у цьому перебір, як я вважаю. Гвалтівники ходять серед нас і на лобі у них не написано, що вони гвалтівники, про таке треба хоч трохи думати, аби потім це не вилилося у проблеми. Так, що б дівчина не одягла, але права ніхто не має вчиняти протиправні відносно неї, але ходимо на одній землі з різними дурнями, вибачте, які чхали на це все.
ЛісАпетная• 17 июля 2023
Ответ дляПтица секретарь
Не носить лифчик можно по разному. Если это небольшая грудь с нормальной формой и что-то их одежды, что не просвещается, то почему нет.
А если это что-то висячее бесформенное и сверху непонятно что одето, то выглядит ужасно.
Есть накладки на соски, чтобы они не выделялись. Можно быть без белья и выглядеть нормально.
наліпки це одне, але ж груди колихаються при ході )))

Домовенок Кузя• 17 июля 2023
Ну пусть мужчины пьют таблетки, подавляющие возбуждение) а сиси должны дышать и быть свободными:)
Кумедна• 17 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Очень плохо, если сиси не ахти. Люблю смотреть на красивое.
Так люди ж живуть не для того щоб вам подобатись
Красный Смех• 17 июля 2023
Ответ дляКумедна
Зараз така спека. А багато жінок ніж скинути зайвий хомут, має думати щоб ніхто не побачив її соски.
Хоч соски це це просто частина тіла анатомічна.
Дело не в сосках. Это просто комично - идёт женщина, вроде всё у нее хорошо, только сиси туда-сюда телепаются, живут своей жизнью. Маленький нюанс, который всё портит.
Техпаспорт на медузу• 17 июля 2023
Ответ дляШпондєр
Якщо молода дівчина і невеликі груди- то норм. Якщо це жінка - то має бути нижня білизна.
А можна межу окреслити?) Вік, розмір. Для розуміння)
navariya• 17 июля 2023
Ответ дляТріль!
У мене маленькі груди - частіше не ношу нічого під футболкою. Якщо когось це турбує, то це його/її проблеми. І взагалі, витріщатися на сторонніх - непристойно.

Автор, якщо Ви не знали, то згвалтування не залежить від того, у що була вдягнута жертва. Гвалтують навіть дівчат і бабусь в дутих штанях і пуховиках, де неможливо розібрати, чи є взагалі у жертви груди.
Нудісткі пляжі...
Там всіх вже згвалтували?
Обстановщица• 17 июля 2023
Я сейчас на пляже в Испании, полно женщин разных возрастов и комплекции без верха. Немного странно это видеть.

Кумедна• 17 июля 2023
Ответ дляЛісАпетная
І що? Пеніс теж коливається в вільних штанях чи шортах
navariya• 17 июля 2023
Ответ дляОбстановщица
Це норм. Ніхто не заморочується)
Красный Смех• 17 июля 2023
Ответ дляКумедна
Разумеется. Они и не узнают, что я на их сиськи пялилась, я очень тактична.
буреЛОМКА• 17 июля 2023
Я бачила таких багато разів, в білій тонкій футболці і без ліфонів. Але жодного разу це не були молоденькі дівчинки! Завжди молоді жінки старше 30-35.
Для мене це сприймається як заплигнути в останній вагон😆
А ще вони чомусь дуже не люблять якщо на ті цицьки кинеш оком)
Кумедна• 17 июля 2023
Ответ дляКрасный Смех
Ну от іде жіночка, груди колихаються, нічого їй не тисне і не парить.
Ви думаєте її має хвилювати думка перехожих?
ЛісАпетная• 17 июля 2023
Ответ дляКумедна
))це якщо сімейки))
ну і не бачила жодної жінки якаб маньячила на пеніси що колихаються
Домовенок Кузя• 17 июля 2023
Ответ дляКумедна
Я вчера такие сиськи у мужика видела, что ему точно лифчик не помешал бы, по мнению автора😂
Копуша• 17 июля 2023
нормально и даже с легкой завистью. у меня большие сиськи и без бюста мне просто неудобно. представляю как круто ходить просто в майке на голое тело по жаре. наверное ничо не жмет, не давит.
ну и кстати, так как моя грудь и так не маленьких размеров, я не ношу поролон или какие-то формованные бюсты, только мягкие. у меня много разных и через все выделяются соски. так что формально я хожу по улице в бюсте, но в определенных условиях могу выглядеть отнюдь не пуритански.
Красный Смех• 17 июля 2023
Ответ дляКумедна
Нет :)
автор ДелайКак_Я • 17 июля 2023
Ответ дляТріль!

Я висловила свою думку та можливі наслідки. Якщо Ви не знали, то так також можна робити
Шпондєр• 17 июля 2023
Ответ дляТехпаспорт на медузу
Для мене дівчина до 20-25 років , якщо через одяг не просвічується відсутність білизни - то норм. Але знаю жінку 45 + , яка не носить бюстик, то вже смішно виглядає та недолуго.
ЛісАпетная• 17 июля 2023
Ответ длябуреЛОМКА
кидайте не оком

Шпондєр• 17 июля 2023
Ответ дляnavariya
Це норм. Ніхто не заморочується)
Так, але якщо відпочивати сім´єю з дорослими дітьми, то мені було б ніяково.
Домовенок Кузя• 17 июля 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Вы полны страхов и границ. Такие люди обычно зажаты по жизни, закомлексованы.
Мне без сахара• 17 июля 2023
Я постоянно в лифчике, грудь большая, висит. Да и неудобно без него.
Много ходит девочек без бюста и все видно, мне б такое носить было б некомфортно даже в молодости
Тріль!• 17 июля 2023
Ответ дляДелайКак_Я
Ніхто Вам не забороняє висловлювати свою думку. Але не потрібно вводити в оману себе і оточуючих.
Кумедна• 17 июля 2023
Ответ дляЛісАпетная
))це якщо сімейки))
Це й погано що не маньячать! Нехай би придумали лівчик для пеніса з горішками. І щоб так добренько стиснуло. Щоб ми (жінки) бува не запідозрили що у цього чоловіка є статеві органи
Шпондєр• 17 июля 2023
Ответ дляОбстановщица
І коли разом з чоловіком відпочиваєш, це неприємно.
автор ДелайКак_Я • 17 июля 2023
Ответ дляТріль!
Ви, мабуть, побачили тільки про гвалтівника частину. Як то кажуть, що кому цікаво
ПП-шница• 17 июля 2023
Я не против того, чтобы девочки ходили без. Это хорошо для здоровья. Но! Если это выглядит красиво, если грудь небольшая, не висит, и так далее. Иначе - нужно хотя бы какие-то топики носить, чтобы это выглядело нормально и не было неприятным для окружающих. но опять же - это выбор девушки, женщины, имеет право ходить как хочет.
Я лифчики ношу, так как мне не нравится вид без.
Кумедна• 17 июля 2023
Ответ дляШпондєр
А я бачила таких бабусь віком 80-90 років. Шорти коротенькі, майка без ліфчика. В спеку +35.
Звісно не в Україні
Кумедна• 17 июля 2023
Ответ дляШпондєр
Чому? Соромно за його ерекцію?
Тріль!• 17 июля 2023
Ответ дляДелайКак_Я
У Вас весь текст про надмірну сексуальність дівчат без бюстгальтерів, і про небезпеки, які їх очікують. Перестаньте сексуалізувати дівчат, які обирають комфорт.