Клептоманка• Изменено сегодня в 13:41

Нормально меню на день народження, для чоловіків

Картопля по-селянськи
Корзинки з крабовим салатом
Риба в клярі
Млинці шпинатні з лососем
Рулети печінкові
Сирні палички
Шашлик
Нарізка овочева, м´ясна, сирна, оселедець
ПочтальЁнша• 2 часа назад
Ответ дляКицюююня
и селедку
Оселедець чоловіки будуть їсти при будь-яких розкладах завжди

Ms. Похвала• 2 часа назад
Риба в клярі та оселедець зайві
Физрукая• 2 часа назад
Розкажіть про печінкові рулети, як готується?
Забагаловка• 2 часа назад
Я хочу тортик
ГугелП@лАмался• 2 часа назад
Ответ дляНаучительница
Если шашлыка будет грамм по 500 (сырого) на лиТСо, то норм. А вот эти все блинчики, палочки и корзиночки для успокоения женской души.
и по поллитра на лицо
ГугелП@лАмался• 2 часа назад
Ответ дляКлептоманка
А хто сказав, що я біля плити буду? Мене цікавить, чи норм таке меню на компанію чоловіків. Щоб не голодні були
замовте гріль - гриби, овочі сир . нащо ті корзіночки салати,
Фантазерша• 2 часа назад
Ответ дляКозачка
Якщо жінка окрім часу ´для себе´ ще вміє бодай щось робити то руки з сраки в неї точно не ростуть. Це оцінюють за результатами дій. Якщо дій немає, немає ні навиків, немає вмінь, то вона побутовий інвалід. А якщо немає дій за межами дому, то ще соціальний і професійний інвалід, нажаль. Чоловіків це також стосується. А втішати можна себе чим завгодно.
Ну то інваліди кухонні, в них комплекс буду борщі варить і все я герой))) кожному своє

Я не в теме• 1 час назад
Ответ дляУкраїна наше все
когда есть шашлык, никто не будет есть рыбу и блинчики
Якщо буде достатньо алкоголю, то їстимуть. Мій чоловік наприклад шашлик не любить
Більш менш• 1 час назад
Ответ дляКлептоманка
Їжа під замовлення. Я просто думаю, щоб не мало було
Нормально.
Більш менш• 1 час назад
Ответ дляMs. Похвала
Риба в клярі та оселедець зайві
А как водочку без селедочки кушать?)