Кіна не буде• 1 час назад

200000 грн квартира на 2 тижні на сім’ю біля моря- ви б заплатили Іспанія?

Хотіла в районі 100000 грн.. але ціни огого( Салоу дивилась
Блакитна устриця• 51 минуту назад
Ответ дляКіна не буде
Сімя з 5 людей
у нас трешка..спальня детей, наша и общая

Хлопаю ресницами• 47 минут назад
Я б нет для меня в Салоу ужасный пляжный отдых , месиво людей на пляже и мутняк в море, там кроме парка если с детьми авентура ничего нет
Гарні диньки• 47 минут назад
Ответ дляБлакитна устриця
Це двушка у них, по нашому трьошка.
Блакитна устриця• 46 минут назад
Ответ дляГарні диньки
Це двушка у них, по нашому трьошка.
типа да. мы на удаленке. и нравится Север Испании
Гарні диньки• 44 минуты назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Там практично все таке побережжя, навіть не в сезон. Хіба якісь дикі пляжі є, а так я в Іспанію на пляжний відпочинок ні копійки не потрачу більше, діти плюються. А як для екскурсій, то країна супер, але ж не влітку.
Хлопаю ресницами• 43 минуты назад
Ответ дляГарні диньки
Да согласна люблю Испанию именно погулять , экскурсии шопинг , для меня это не пляжный отдых , да и вообще общественные пляже далеко от комфорта для отдыха
Докладальниця• 41 минуту назад
У всех же разный бюджет в целом. Я бы заплатила так как нам всегда важно, чтобы были хорошие апартаменты. Нас 4 человека. Нудно чтобы было минимум 3 спальни, 2 санузла и хороший зал. А это сразу стоит денег. Часто платим и дороже. Сейчас забронировали квартиру в Монте Карло за 900 евро в сутки на 4 дня.

Гарні диньки• 41 минуту назад
Ответ дляХлопаю ресницами
Не лише комфорт, там і краси немає. Можливо на півночі гарно, або прямо на півдні, але мені треба, щоб і вода була супер тепла.
ПолБатона• 27 минут назад
Ответ дляГарні диньки
Я б і 100 тис.не платила, якийсь розвідняк.
Ні, 2000 за 2 тижні - це дуже гарна ціна. Ми 2минулих роки знімали класну квартиру, а цього року ціна 270євро за добу.
Але автор, варіанти дешевше точно є. А ще вже ж багато чого заброньовано, важко найти відразу на 2 тижні. Пошукайте , наприклад, на тиждень одну+на тиждень іншу. Так легше буде
Котя_люлю• 25 минут назад
Классно, папка выездной
ПолБатона• 24 минуты назад
Ответ дляГарні диньки
Взагалі не погоджуюсь. Обирайте пляжі поменше. В жовтні в Ллорет де Мар було взагалі казково. А влітку на центральному пляжі Салоу мурашник, так. А на тому ж Капелансі значно краще, а трохи ліворуч ще пляжі, там взагалі мало людей було
БолеИменее• 11 минут назад
Ответ дляКіна не буде
Так і інші квартири в таку ціну
В Монако смотрите?)
БолеИменее• 10 минут назад
Ответ дляКіна не буде
Сімя з 5 людей
Ясно.
Это нормальная цена для 5!
Мне из Германии в Турции отдохнуть не в клоповнике две недели - около 4 на троих. До войны мне это стоило 1,5
неДоЖиру• 5 минут назад
Были бы деньги заплатила