Змінила прізвище після заміжжя, серія паспорта теж змінилася і в банку на який приходили виплати також прізвище змінено. хоча в дії відображається досі довідка про ВПО тільки на дівоче прізвище, не знаєте будуть приходити виплати чи потрібно переоформлювати?
ДА да да• 17 июля 2023
Ответ дляolga-21fd
Я через дію робила впо
В ближайшее усзн или цнап, там точно подскажут, какие документы нужны.