ПодругаМужа• 17 июля 2023
Кто живе одна-сама. Як воно?
Чи краще з чоловіком, без копійки за душею, і він повністю на вашому забезпеченні?
Значит надо• 17 июля 2023
А навіщо такій чоловік потрібен? Може на ньому тримається дім, господарсто, діти?
Алина-1240• 17 июля 2023
А почему других вариков у вас нет?с этих,то лучше одной,зачем недотепу еще на себе тащить
Відірву та викину• 17 июля 2023
Коли була молода і вільна було просто супер. Готувати не треба. Роботи хатньої менше. Всі гроші на салоны і сукні. Театры, ресторани, подорожі. На роботу на таксі їздила. Зп дозволяла. У родині свої плюси, але там і пріоритети вже інші...починаєш думати, що в ванній ремонт треба робити, а не наступну прикрасу купувати...таке життя
ПодругаМужа
• 17 июля 2023
Ответ дляЗначит надо
Нічого на ньому не трималося, пофарбувати -віжремонтувати з кабанчика наймала
Дідова баба• 17 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
Так а плюсы какие вы видите? Любовь, жить без него не можете или какой смысл его присутствия у вас дома?
Наша взяла• 17 июля 2023
Живу сама з дитиною вже 10 років, якщо на горизонті з’явиться норм, то може і вийду заміж, але поки одне лайно🫢
Значит надо• 17 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
Тю...то навіщо вам та валіза без ручки?? Хай іде на вільні хліба)) Буде тато вихідного дня (можливо більше користі буде ніж зараз).
НашлаПерепискуМужа• 17 июля 2023
А чому це він повністю має бути на забезпеченні? Працювати не пробував, не для того мама таку квітку ростила?)
Пиши-пропало• 17 июля 2023
Живу сама більше року.
Спочатку - супер, ніхто не смітить (крім кішок), не дратує, можна вставати, лягати, їсти, коли хочу я, готовки менше. Зараз трохи сумувати стала. В побуті в принципі, проблем немає. Важкі торби не ношу - відкрила для себе доставку з супермаркетів. Щось поремонтувати - є фахівці.
А от стало чогось не вистачати останній часом, але я не у стосунках, може, тому.
Бжоли-бандерівці• 17 июля 2023
Можно ещё себя к трактору за ногу привязять, если Вы так сильно любите страдать
Блакитне небо• 17 июля 2023
Сама живу, сама працюю, що хочу те їм, не треба перед чоловіком спідницю задирати і в рота заглядати
ПодругаМужа
• 17 июля 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Рідко бачу трактори в місці, і чого за ногу? Є більш цікаві ідеї))))))))
ПодругаМужа
• 17 июля 2023
Ответ дляПиши-пропало
Живу сама більше року.
Треба коханця завести ? Може, по суботах? Ашоашо))))
ПодругаМужа
• 17 июля 2023
Ответ дляНашлаПерепискуМужа
Працював, а грошей мені не давав, та я в не просила.... Але що так не видно, коли пустий холодильник)?
Золото Партии• 17 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
Скажи?)
Ну как бы не жалуюсь... Правда и по другому не пробовал)))
НашлаПерепискуМужа• 17 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
А Ви з ним розмовляли з самого початку? На березі, як кажуть. Треба не просити, а казати, що треба кошти на те і на те. Розумієте, всі люди різні) Не треба все на собі тягнути ніколи, не треба бути оцією сильною та незалежною з чоловіком, бо тоді пригрієте змію, як то кажуть. Будете все на собі тащити, ще і його.
Наша взяла• 17 июля 2023
Ответ дляПодругаМужа
Я не хочу. Мені і так нормально)