Дівчата, порадьте, будь ласка, де в Празі поїсти смачно і щоб чек не був захмарний? Гуглом користуватися вмію, але хотілося б почути поради від тих, хто можливо там мешкає постійно, не туристичні заклади, а такі, де місцеві їдять.
ЯблокоРаздора• 17 июля 2023
IKEA, XXXlutz. Але це не про традиційну чеську кухню і вони далеко від центру. Простіше вибрати щось на шляху ваших прогулянок.
ЯблокоРаздора• 17 июля 2023
Якщо в центрі, то мережа Kozlovna. Вони є біля Карлового мосту, є на Анделі. Там смачний татарак, свічкова з кнедликом і журавлиновим соусом, вепрове колєно ( рулька) на висоті. І пиво Козел суперове, особливо темне. Ціни середні.
Аль де Барановна• 17 июля 2023
А можете приємне з корисним поєднати. Прогулянка на кораблику з обідом ( шведський стіл) + бокал вина+ стопочка бєхєрєвки. Або ж безалкогольний варіант+ сік
ЯяяКакаджамбо• 17 июля 2023
А який район? Щодо порад - в закладах часто є ланч меню, коли в обідній час комплекс суттєво нижчий за ціною. Це десь з 13 до 16 години. Страви кожен раз інші. В Жіжкові сподобалось U Houdků та Restaurace Morava, вони майже поруч
Ответ дляЯяяКакаджамбо
житло в районі метро Павлова, дякую за підказки
ЯяяКакаджамбо• 17 июля 2023
Ответ дляНата Тата
Не дуже знаю той район:( На Náměstí Míru сподобалось Mezi Srnky, один раз там були за нагоди
Садова гойдалка• 17 июля 2023
Автор, як раз в районі метра І.P.Pavlova - Can Bey. Фаст фуд і бар з їжею типу шаурми, таліра. Не автентична чеська ресторація, звичайно, але на 530 крон ми утрьох з голодними підлітками наїлися.
Смайликівна• 17 июля 2023
Потрефена Хуса, как выше советовали, только при заводе Старопрамен. Это сеть. Из всех Хус, старопраменская самая классная. И цены там чуть ниже, чем в других, так как место не самое проходное. Там очень уютный задний двор.