ЛеньГуглить_правда• Изменено 17 июля 2023

Тасос Греція

Є можливість відвідати в другій половині вересня острів Тасос Греції. Хто був, підкажіть як там.
Заздалегідь вдячна.
Лупаю цю скелю• 17 июля 2023
Там не була, але Греція - прекрасна, можливо буде вже прохолодно, а можливо і ні. Бажано в першій половині вересня.
автор ЛеньГуглить_правда • 17 июля 2023
Ответ дляЛупаю цю скелю
Я в Греції теж не була. Маємо їхати з колективом дитячим, в другій половині.
Ms. Откровенность• 17 июля 2023
Була на Тасосі десь у 2012-2013. Дуже сподобався! До цього в Греції багато де була, то ж це не перше захоплення від країни. Острів маленький, дуже зелений, бухточки неймовірні. Обовʼязково обʼїздити його навкруги. Пляжі різні, краєвиди захоплюють. Хочете фоток накидаю?
Лупаю цю скелю• 17 июля 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Я була двічі - Крит, Родос, то це найкращі відпочинки. Збираємося через 2 тижні на материкову Грецію, подвимося, що там і як.
ішо• 17 июля 2023
острів доволі великий, багато румунів і наших. ну а так, майже як скрізь в греції - добре
Ждун с Нибиру• 17 июля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
А иностранцев там много?
Ms. Откровенность• 17 июля 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
А иностранцев там много?
Що це за питання? Мені якось байдуже було, з якої країни людина, не досліджувала це питання. Тоді ще навіть на русню не зважали.
Ms. Откровенность• 17 июля 2023
Ответ дляішо
Великий -це Крит. А Тасос на машині повністю за 90 хвилин обїʼхали. Це невеликий.
ішо• 17 июля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
є значно менші. ну і обїздити їого за 90 хвилин, це навіщо, спорт такий?
Ms. Откровенность• 17 июля 2023
Ответ дляішо
Оглядова поїздка в перші дні. Потім вже їздили цілеспрямовано на ті пляжі і бухти, які сподобалися.
А які курортні острови є менші? Цікаво.
ішо• 17 июля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
А які курортні острови є менші? Цікаво.
найменший, де я був - куфонісі
автор ЛеньГуглить_правда • 17 июля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Об´їздити можливості не буде. Але по опису мені вже подобається. Дякую
Ms. Откровенность• 17 июля 2023
Ответ дляішо
найменший, де я був - куфонісі
То ви там відпочивали чи що? Як довго? До прикладу, я була на Гозо, це Мальтійський острів. Там взагалі 10 людей проживають, але ж він острів на 1 день.
Ms. Откровенность• 17 июля 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
На мою думку, в такому разі ви його не зрозумієте. Він доволі «дикий» і природа там головне заради чого можна їхати. Сидіти на такому острові в готелі не дуже ідея.
автор ЛеньГуглить_правда • 17 июля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
Це фестиваль для дітей, перебування 6 днів за доволі не велику суму. По описах мені подобається, мабуть таки поїдемо набратися сонечка перед зимою.
Ми теж дуже любимо нові місця досліджувати автомобілем, тільки з Хорватії повернулися. Якщо сподобається, наступного року поїдемо сім´єю. Дякую
лаМпочка• 17 июля 2023
Я была. Остров красивый и живописный. Пляжи на любителя. Мы ездили чаще всего в Гиола. В целом нормально. Может быть немного скучно.
автор ЛеньГуглить_правда • 17 июля 2023
Ответ длялаМпочка
Там фестиваль дитячий буде проходити, не думаю, що буде скучно. Та і 6 днів це не багато. Те, що природа гарна це добре. Дякую
лаМпочка• 17 июля 2023
Ответ дляЛеньГуглить_правда
Едьте. Единственное, по поему, там в рестиках цены чуть выше, чем обычно в Греции (но я могу путать, мы были в 19 году). Но посетить остров стоит. Там есть такой пляж, нереально красивый, это без фильтров вечером. Днем вообще огонь
автор ЛеньГуглить_правда • 17 июля 2023
Ответ длялаМпочка
Нереально гарно.