Яйцеголовая• 17 июля 2023
Сайт знайомств і я.
Я написала людині які є від самого початку що поки шукаю тільки спілкування і дружби. Перейшло то все в воцап.
Далі я бачу як людина вже там собі помалу чуть не плани будує, а я дивлюсь ну не моє то… гарний але не моє.
І я йому написала культурно кажу дивись я хочу бути але тільки друзями. А він мені давай ну то йди шукай кого хочеш ти тільки дивишся на красу і гаманець удачі тобі . Як би ви відреагували на таке?..
Яйцеголовая
• 17 июля 2023
Ответ дляМиллениалка
Шота вы слишком тендитна для сз
Тобто? Поясніть будь ласка)
Яйцеголовая
• 17 июля 2023
КвартираЧья• 17 июля 2023
Никак ,он ещё норм ответил .
Меня за отказ продолжать общение и стервой, и классической су.ой называли, просто писала согласна с тобой, больше не писали
Яйцеголовая
• 17 июля 2023
Ответ дляКвартираЧья
Никак ,он ещё норм ответил .
Летчица• 17 июля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Не дуже привабливий?
Откуда ж я знаю, привлекателен он для вас или нет. А выкладывать чужие фото без разрешения нехорошо
КвартираЧья• 17 июля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Не дуже привабливий?
Не очень, забудьте.
Но такой себе, нарцисс самовлюбленный
Яйцеголовая
• 17 июля 2023
Ответ дляFashion_besties
Он из турков?
Ні))) він дуже схожий але не турок))) я теж спочатку думала що він турок
Потужна махіна• 17 июля 2023
Автор, моя вам порада: спілкуйтеся в самому додатку знайомств. Вони вважають, якщо ви перейшли в месенджер, то це щось серйозне означає.
Сходіть на декілька зустрічей з ним, а вже потім переходьте у месенджер.
Яйцеголовая
• 17 июля 2023
Ответ дляПотужна махіна
Дякую за пораду.. та я там була рівно годину..)) і вже видалилась
Потужна махіна• 17 июля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Не дуже привабливий?
На мій смак - не мій типаж.
Але загалом нормальний.
Яйцеголовая
• 17 июля 2023
Ответ дляПотужна махіна
На мій смак - не мій типаж.
Але загалом нормальний.
та мені теж здається точно не страшко.. тут деколи таке виставлять)))
Потужна махіна• 17 июля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Та ні, продовжували б. Я вам вам як досвідчений користувач сайтів знайомств кажу. Раніше я також була, як ви. Потім бачу, що починає хамити чи запрошує до нього викликати таксі о 12 ночі, то відразу таких у блок без зайвих слів.
Не думаю, що якийсь недолугий має вплинути на ваше бажання знайти людину, кохання тощо.
Потужна махіна• 17 июля 2023
Я до того, що варто простіше ставитись). Бо інакше буде важко там.
Яйцеголовая
• 17 июля 2023
Ответ дляПотужна махіна
Ні ні він не кликав мене до себе тощо.. але мав не ті надії . Він дуууже приємний в спілкуванні!
Просто почав писати я хотів би запросити тебе на обід..
можливо колись в нас щось би вийшло)
Яйцеголовая
• 17 июля 2023
Ответ дляПотужна махіна
Там то де?))
Задираю носа• 17 июля 2023
Ответ длялеончия
Мужчины которые говорят : ’ этим женщинам лишь бы деньги’ на самом деле просто не могут их дать)) и послушайте психологов,нормальный мужчина никогда не стремится сразу жить и борщ варить,так что правильно сделали,он вам ещё и грязи вдогонку нальет
Д. Нормальный мужчина до последнего не расколется, что умеет варить борщ.
Потужна махіна• 17 июля 2023
Тим більше ті, які роблять якісь висновки на рівному місці (’ти дивишся лише на гроші та зовнішність’), не думаю, що це людина великого розуму.
Потужна махіна• 17 июля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Там то де?))
’Там’ - на сайтах знайомств, додатках для знайомств).
Яйцеголовая
• 17 июля 2023
Ответ дляПотужна махіна
Наживо він дуже ввічливий цікавий і писав майже без помилок, граматично правильніше в 100 разів аніж я)))
Потужна махіна• 17 июля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
можливо колись в нас щось би вийшло)
А чому все ж вирішили припинити з ним спілкування? Що з ним не так?
можливо колись в нас щось би вийшло - дивна фраза, я б запитала, що він має на увазі
ДолькиКабана• 17 июля 2023
Хе)
Я тем, кто явно не нравится внешне, не отвечаю.
Одни пишет раз в неделю что-то, я молчу, он «Какую женщину я увидел»… молчу, а что ответить? Через неделю «Мимо таких прекрасных глаз нельзя пройти». Ну… молчу. Через две недели он «Вижу, ты какая-то необщительная»)))
Хм.. девочки, а как же он это понял-то?)))
Яйцеголовая
• 17 июля 2023
Ответ дляПотужна махіна
я колишньго забути не можу😭
тому поки шукаю тільки спілкування і відразу про це писала йому.. а він почав писати про те що я йому дуже подобаюсь
Потужна махіна• 17 июля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
я колишньго забути не можу😭
Ну, правильно пише.
Є шанси повернутися до колишнього?
Яйцеголовая
• 17 июля 2023
Ответ дляПотужна махіна
Ну, правильно пише.
Є шанси повернутися до колишнього?
ні немає.жодних.