Яйцеголовая• 17 июля 2023
Сайт знайомств і я.
Я написала людині які є від самого початку що поки шукаю тільки спілкування і дружби. Перейшло то все в воцап.
Далі я бачу як людина вже там собі помалу чуть не плани будує, а я дивлюсь ну не моє то… гарний але не моє.
І я йому написала культурно кажу дивись я хочу бути але тільки друзями. А він мені давай ну то йди шукай кого хочеш ти тільки дивишся на красу і гаманець удачі тобі . Як би ви відреагували на таке?..
Полонянка SexShop-а!• 17 июля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Не дуже привабливий?
а как вы собрались дружить с мужчиной, который в Лондоне?
к.Буланова• 17 июля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Ні ні він не кликав мене до себе тощо.. але мав не ті надії . Він дуууже приємний в спілкуванні!
Просто почав писати я хотів би запросити тебе на обід..
можливо колись в нас щось би вийшло)
И это вы считаете планы строить?
Божий одуванчик• 17 июля 2023
Ой, автор мені здається, що на сайтах знайомств буде важко знайти когось для спілкування і дружби. Там багато хто заради сексу. Їм те спілкування не потрібне. Навіть якщо в анкеті буде вказано, то багато хто або взагалі не помітить, або зробить вигляд, що не було там такого і він же такий вау, що точно зміните думку)
Яйцеголовая
• 17 июля 2023
Ответ дляк.Буланова
И это вы считаете планы строить?
Ну так він почав говорити про те що хотів би зустрітись і взагалі будувати щось зі мною
Ромашкинная• 17 июля 2023
Якщо приваблива жінка каже чоловіку, що хоче тільки дружити, то це відразу б´є по їх самооцінці, це принижує їх відчуття альфи.
Це я Вас розумію, як жінка. Для нього ж - сексуально приваблива самиця бракує його як потенційного самця. За секунду вилазять усі комплекси, точно він комплексує чи за зріст,чи за обличчя, а на емоціях Вам наговорили маячні
к.Буланова• 17 июля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
И что? Сколько вы общались ? 2 дня ? Вы странная. Вам не на сайт знакомств, а терапию лучше, чтоб себя понять для начала.
ФруктЕщеТот• 17 июля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
членостроительство
Так точно!• 17 июля 2023
Ответ дляДолькиКабана
Хе)
Я тем, кто явно не нравится внешне, не отвечаю.
Одни пишет раз в неделю что-то, я молчу, он «Какую женщину я увидел»… молчу, а что ответить? Через неделю «Мимо таких прекрасных глаз нельзя пройти». Ну… молчу. Через две недели он «Вижу, ты какая-то необщительная»)))
Хм.. девочки, а как же он это понял-то?)))
Я вчера одну нежную душу оскорбила прямо. В моей профиле написано, английский, Украинский, русский. Добавляется чувак, задает первый вопрос, из какой ты страны. Пишу- постарайся угадать. Отвечает- Литва или Латвия. 😳😳😳 Я не сдержалась, посоветовала, что если ему это важно, почитать в профиле, там много чего можно найти интересного. Так он теперь два дня выписывает. Мазохист, наверное.
Задираю носа• 17 июля 2023
Ответ дляТак точно!
Нидайбоже, на такую строгую как вы, нарваться.
Так точно!• 17 июля 2023
Ответ дляЗадираю носа
Да ладно. При чем здесь строгая? Ну есть дюже элементарная логика в голове, в каждой же стране мира говорят на украинском ? Да точно, Литва. А может Зимбабве. Честно, ценю в человеке остроту ума. Это не первый и не второй собеседник. Многие поднимали эту тему, я не против, понятно даже по имени, что я не местная. Но начинать сразу с глупых вопросов и давать еще более глупые ответы- это не мой человек.
Задираю носа• 17 июля 2023
Ответ дляТак точно!
В Израиле - вполне таки говорят.
Потужна махіна• 17 июля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
ні немає.жодних.
Тоді чому б вам не зробити паузу у знайомствах (якщо ви ще не готові до нових стосунків) або почати знайомитися по-справжньому?
Так точно!• 17 июля 2023
Ответ дляЗадираю носа
В Израиле - вполне таки говорят.
Я в Англии, здесь вежливость даже на сайте знакомств присутствует. Привет, как дела, как прошёл твой день, надеюсь у тебя был хороший уикенд. Но не так.
Задираю носа• 17 июля 2023
Ответ дляТак точно!
А! Ну у вас там свой устав. И свои обряды.
Мурзилка• 17 июля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
я колишньго забути не можу😭
тому поки шукаю тільки спілкування і відразу про це писала йому.. а він почав писати про те що я йому дуже подобаюсь
А що з колишнім трапилось ?
Яйцеголовая
• 17 июля 2023
Ответ дляМурзилка
А що з колишнім трапилось ?
Зрадив і кинув мене
Заблокував всюди, зник
Одружився з іншою потім почула..це був дуже великий удар
Заблокував всюди, зник
Мурзилка• 17 июля 2023
Ответ дляЯйцеголовая
Зрадив і кинув мене
Заблокував всюди, зник
Як ви це пережили ..неприємно дуже
Яйцеголовая
• 17 июля 2023
Ответ дляМурзилка
Як ви це пережили ..неприємно дуже
неприємно це нічого не сказати..
я досі шокована.