Украиночка• Изменено 17 июля 2023
Виконавче провадження закрито, а банк не знімає арешт. Це треба до юриста?
Підставою для зняття арешту з майна (коштів) боржника у виконавчому провадженні є:
закінчення виконавчого провадження.
Украиночка
• 17 июля 2023
Ответ дляКраїна мрій
Так
Тільки конкретний той, який займався цією справою? А якщо, наприклад, в нього відпустка?
Країна мрій• 17 июля 2023
Ответ дляУкраиночка
Ні, якщо в нього відпустка є взаємозаміна. Вашого виконавця хтось повинен замінювати і вести його справи поки він перебуває у відпустці.
Душка-свекрушка)))• 18 июля 2023
Автор тільки недавно зняла арешт, тільки в суд, така ситуація як у Вас, рівно рік на це знадобилось, по іншому ніяк