Може ще третю?• 18 июля 2023
Агроволокно для огурцов
Подскажите какой ширины выбрать агроволокно для огурцов, 1.60 или 3.20?
Огурцы одна грядка посаженная. Вот думаю 1.60 должно хватить?
когдадеЦкие• 18 июля 2023
Яка ширина грядки? Ви ж маєте на увазі біле агроволокно?
Я використовую біле 30-ку ширина 3,2 м. Без агроволокна немає врожаю, бо огірки в мене без накриття чогось не ростуть, а під агроволокном гарно почуваються все літо й осінь
Тарабарщина• 18 июля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
Ви ним зверху накриваєте чи на грунт ?
Корсет_на_шурупах• 18 июля 2023
Ответ длякогдадеЦкие
А тіньова сітка зелена дл огірків не пробували? В нас тільки під сіткою, смачні не гірькі до самого хвостика. Вона наче дешевше за агроволокно.
Може ще третю?
• 18 июля 2023
Белое агроволокно, для накрываная огурцов от солнца. Ширина грядки где то метр
Поддакиваю иногДА• 18 июля 2023
Ответ дляМоже ще третю?
вистачить 1.6 якщо