Сіточка• 18 июля 2023
Хорошая ли ягода йошта? По чем за кило сейчас?
Предложили мне ведерко подарить, думаю что это за ягода, едят или закрывают? Дорогая ли?
Сіточка
• 18 июля 2023
Ответ дляhrushyk
В мене є,вона мені,як смородина
Компот з неї смачний,я роблю мікс - йошта+малина+ ожина = смачно і дуже ароматно
То смачний мікс виходить, треба спробувати. Куди краще соків з магазину
Мой_ужин• 18 июля 2023
Ответ дляБайрактарна
Йошта?!йолка?йошкин кот?!одна я не знаю что это и где растёт?!
Под йолкой ещё йожики есть) не видели?
Щебетуха• 18 июля 2023
.якщо кисла, то недозрфлв значить. Вона мені більше подобається ніж смородина. Їмо так. Морозиво на компоти. Сировину не їмо практично, осипається.
Паспортний стіл• 18 июля 2023
Ответ дляСіточка
В Києві такі ціни? Думаю в інших містах вона по 20 за кіло
В нас оптом 12грн/кг и брать не хотят
Ластоноша• 18 июля 2023
Растет на даче. Ягода как ягода. Все тоже самое можно делать,что и с другими и морозить и с сахаром. Оно кисло-сладкое на вкус. Мне такое тоже нравится
Сіточка
• 18 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
В нас оптом 12грн/кг и брать не хотят
А малина, агрус, смородина скіьки коштує? Яке місто
Паспортний стіл• 18 июля 2023
Ответ дляЛатвийские_Номера
Так, мені хужа. Вона кисла. В кого проблеми зі шлунком, або підшлунковою то взагалі не можна ні в якому вигляді. Заморозьте на компот. Потроху добавлятимете і буде кисленький.
Если спелая, то слаще. Как крыжовник
Паспортний стіл• 18 июля 2023
Ответ дляСіточка
Малина 25грн/баночка. Крыжовник 20/кг. Это посёлок. Сдают перекуса, которые везут на Харьков.
Ластоноша• 18 июля 2023
Ответ дляhrushyk
Ми Вам зараз «поламаємо» мозок )
Ще в мене крім йошти росте МяоМяо )
Ще є гумі
Сіточка
• 18 июля 2023
Ответ дляПаспортний стіл
Жалко по таким ценам отдавать, в Харькове оно уже в пару раз дороже и берут
Карусель-весель• 18 июля 2023
Ответ дляСіточка
Не уявляю за 50-60 гривень цю гидоту купувати, за 20 гривень ще зійде на компот) У нас вдома був кущ, ми підкопали і викинули.
Домашка• 18 июля 2023
Суміш аґрусу і смородини. В нас колись росла, як на мене аґрус смачніший.
Сіточка
• 18 июля 2023
Ответ дляok1904
Смородина вже відійшла до 70 грн/кг. Малина, залежить від якості,зараз 80-95 грн/ кг. Червоні порічки були по 50 грн/ кг
Дякую, добре у кого огороди, але ціни біьш менш
Ластоноша• 18 июля 2023
Ответ дляhrushyk
Непорядок !
Як то я пропустила 🤣
Пішла гуглити Гумі )
Як то я пропустила 🤣
Пішла гуглити Гумі )
Дуже корисна річ))) росте смачна))) нажаль вже відійшла
Паспортний стіл• 18 июля 2023
Ответ дляСіточка
До Харькова 100км в одну сторону. Бензин видели? Мы не рвем. Пусть осыпается