Коли мовчу- приємна жінка• 18 июля 2023
Чи змінили ви свій пральний засіб на дешевший?
Раніше користувалася персіл. Але ціна на нього піднялася майже вдвічі. Шукаю бюджетне щось. А ви змінили свій пральний засіб на дешевший?
Свій варік• 18 июля 2023
Нет, потому что стараюсь беречь природу и покупаю безфосфатные,они дороже.. Может сейчас это смешно звучит, но тем не менее..тут жить нашим детям
СирОжино пирОжино• 18 июля 2023
Ответ дляСвій варік
Так они не стирают, а полощут
Працівниця року• 18 июля 2023
Змінила, на европейською недорогі безсульфатні. Плями не виводять, але освіжають. Якщо плями сильні, то замочую спочатку.
Свій варік• 18 июля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Так они не стирают, а полощут
7лет пользуюсь, в пятнах не хожу) детские вещи тоже ок. Порой траву засьирываю, но в целом нормально все. Я беру деламарк, украинская марка. И для экологии хорошо, и для экономики страны) не реклама,если что
СирОжино пирОжино• 18 июля 2023
Ответ дляСвій варік
Нашу екологію порошком не спасти. П с ничего никогда не застирываю, руками не стираю
ГейТуда• 18 июля 2023
Так.
Персії чомусь так же як і інші не відпирає дитячі речі.
Завжди користуюсь вивідником плям.
Якось взяла до рук порошок, а він наш Український.
Взяла, а він нормально пере.
Персілом розчарована. Хоча користувалася капсулами.
Завжди користуюсь вивідником плям.
Взяла, а він нормально пере.
Море_море_я_скучаю• 18 июля 2023
Не змінила, але інколи купую і трохи дешевші, domol, наприклад у ватсоні, або ось такий засіб
В кишені взагалі в акцію був 170грн.
Свій варік• 18 июля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
Вы ошибаетесь. Каждый день миллионы людей стирают и все это идёт в природу. Пользуйтесь чем хотите, но каждый вклад в экологию важен и необходим.
СирОжино пирОжино• 18 июля 2023
Ответ дляСвій варік
Я за вас рада. Важно другое сейчас, выжить
Свій варік• 18 июля 2023
Ответ дляСирОжино пирОжино
А за что рады-то?)
Удальонка• 18 июля 2023
Так, я давно знайшла собі у Ватсоні хороший і бюджетний рідкий Екомікс дитячий. Пере чудово і не смердить )
Коли мовчу- приємна жінка
• 18 июля 2023
Ответ дляГейТуда
Так.
Завжди користуюсь вивідником плям.
Взяла, а він нормально пере.
Завжди користуюсь вивідником плям.
Взяла, а він нормально пере.
Що за порошок?
СирОжино пирОжино• 18 июля 2023
Ответ дляСвій варік
А за что рады-то?)
Что думаете об экологии и стираете тем, что не отстирывает 😂
Алина-1240• 18 июля 2023
Брала в секондхенде порошок с европы в картонных больших пачках по 3 кг,придраться не могу,отстирывает отлично,ткань не портит
Чумачечая Весна• 18 июля 2023
Так, раніше купляла тільки тайд, зараз якійсь польські беру, навіть назви не запам´ятовую
Перуть норм
Стрекозей• 18 июля 2023
Ні, не змінила. Бо дешева рибка - погана юшка. Я пробувала по рекомендації Ектів з АТБ. Дешевий, на середньому або незначному забрудненні працює, а трохи брудніше вже не відстирує. Ну і де економія, як приходиться знов прати 🤷♀️
короткопамятна• 18 июля 2023
Персіл, аріель і тп - то така алергенна смердючка, шокапець.
Беру еко засоби, без запаху.
Ми не у шахті працюємо, одяг потребує лише свіжості.
Беру еко засоби, без запаху.
Смешнюча• 18 июля 2023
А я не могу найти замену Амвеевскому.
Либо так же дорого выходит, ли бо дешевле и не стирает.
Не нашла другой порошок, чтобы белые носки отстирывал до белизны после площадок, или трава, ягоды, банан без застирывания стирал.
Все, что советуют - либо у людей не с чем сравнить, либо нет грязной одежды.
Ищу дальше.
Оцененная• 18 июля 2023
Користуюся багато років одним, купую його по акціях, він недорогий. Персіл - це кошмар для мене і все такого ж типу. Раніше LG користувалася багато років, потім вони пішли з ринка.
Стрекозей• 18 июля 2023
Ответ дляСвій варік
Теж деякий час купляла порошок Деламарк, дійсно добре працює. А ось гелі мені не сподобались
Диви яка я пава!• 18 июля 2023
Покупаю уже несколько лет самый дешевый гель в СМ, типа 4л за 130-40-50 грн. Нормально он стирает. Если вдруг пятно, вывожу пятновыводителем, но пятна у нас редко. Белье меняем ежедневно, постель раз-два в неделю, все практически чистое, только освежить. Обычную грязь, типа упал ребенок в дождь, тоже отстирывает.
Раньше несколько лет покупала тайд из Германии, мне этот дешевый гель даже больше нравится, после него белье не такое жесткое, нет противного зараха после шкафа, как после тайда, можно и без кондиционера. Разницы не заметила.
Смешнюча• 18 июля 2023
Ответ длякороткопамятна
Беру еко засоби, без запаху.
У Вас немає дітей? Чи вони не гуляють на майданчиках?
Моя то в ягодах, то в землі, інколи кров, коли впаде, то іржа - десь сіла. І це вже не мала дитина.
Смешнюча• 18 июля 2023
Ответ дляОцененная
От мені LG теж подобався
Непогодка• 18 июля 2023
беру капсулы Персил по акции , 70шт за 689грн в Еве брала. 10грн одна стирка получается. Раньше Ариэль капсулы брала, но они себе цены не сложат.