Дюагональ• 18 июля 2023
Живіт. У кого ще так є?
Значить, я наче не товста, середньої статури. Зріст 169 см., вага 51-52 кг (ходить той кг туди сюди), мені 42 роки. Так от, останнім часом бачу закономірність, що вранці я встаю - живіт плоский, снідаю, іду на роботу (там можу пити чай, каву, воду), не обідаю. Ввечері, не пізно годин в 17.30-18.00 вечеряю+п´ю чай з смачненьким. Потім до 11 вечора можу ще один-два чая випити. І все...у мене потім живіт такий, наче я вагітна, ну реально він є, випирає знатно.
Я вже думаю, що може щось не так в мене в середині? Раніше такого не було точно, ще пів року тому не було.
Зарядку вранці роблю крім вихідних. Правда зарядка на загальне сампочуття, не акцентую на пресі, не качаю його.
Не пириживай• 18 июля 2023
В мене теж таке. Зріст 165 см, вага 50 кг. Той живіт мене страшенно нервує. Вже почала вправи робити і стягуючий пояс ношу.
Ласковая_львица• 18 июля 2023
Автор, я такая. И возраст, и параметры почти как у вас. Но этот живот, я ничего не могу съесть, все видно на животе. А утром да, плоский и чувство легкости
Дюагональ
• 18 июля 2023
Ответ дляБолеИменее
Ще можете робити планку, віджимання
Планку раніше робила завжди. Зараз перестала, бо горить дуже поясниця, коли її роблю.
Маю декілька думок• 18 июля 2023
В мене також в 28, худа але живіт трохи випирає(( нажаль лікар заборонив прес із-за протрузії в поясниці не знаю як зігнати хоч ліполітики вводь(
Настасья Пицун• 18 июля 2023
Ответ дляНе пириживай
і куди той пояс діває все те що є всередині живота, телепортує в паралельну реальність? той пояс робить так, шо збільшується тиск на ваше тазове дно, ви з цього ще таких проблєм помаєте, шо живіт квіточками покажеться.
більшої дурі чим стягуючий пояс і придумати важко
навіть втягувати живіт шкідливо, а ви дурь з поясом придумали
Патика-мотика• 18 июля 2023
Ответ дляНе пириживай
а пояс зачем? он же наоборот мышцы расслабляет
Дюагональ
• 18 июля 2023
Ответ дляЛасковая_львица
Ну фуг, почитала, що я не одна така, то аж легше стало)) Вибачте, якщо що. Бо реально стала переживати за це.
А вранці після сніданку - то не росте...правда порція вранці набагато менша.
Не пириживай• 18 июля 2023
Ответ дляНастасья Пицун
Після родів мені пояс допоміг. Живіт став набагато меншим.
Помогалочка• 18 июля 2023
В мене таке практично все мое життя. І в 20, і в 40. При цьому зайвої ваги немає і спорт присутній. А от живіт....хоч не їж і не пий нічого. Змирилась
Настасья Пицун• 18 июля 2023
Ответ дляНе пириживай
ну то зараз ви не після родів, це ж інша ситуація.
куди дівається все те, шо у вас всередині живота і випирає його вперед
куди воно дівається коли ви його стягуєте поясом? собі дайте відповідь на це питання
Сунуся в чужі справи• 18 июля 2023
Ответ дляДюагональ
О, ви влучили в ціль!!! Поперек - усьому проблема, кіфоз поперекового відділу. Під вечір спинка стомлюється тримати поставу і животик видно, а проблема не в животику.
Вихід - качати мязи спини, ніг, ягодиць, не прес.
Дивіться вправи при остеохондрозі попереку.
Фоточки нема• 18 июля 2023
В мене ще гірше, він нікуди не дівається ні вранці, ні ввечері, ви хоча б цілий день без живота ходите
Ответ дляДюагональ
’Зріст 169 см., вага 51-52 кг’
Точно не товста?)) може дещо захуда?
За такої ваги їжі немає за чим сховатися, тому й випирає)
Покажіть живіт)
Точно не товста?)) може дещо захуда?
Покажіть живіт)
Дюагональ
• 18 июля 2023
Ответ дляСунуся в чужі справи
Ого! Цікаво. Зараз почитаю, що то таке. Дякую!
Бутерброд и я• 18 июля 2023
вьі же худая. куда по вашему должна еда и говно деваться? конечно, видно))
Ваша прЭлесть• 18 июля 2023
Автор я такого же строения рост/вес . Когда ходила на фитнес за счёт укрепления мышц у меня живот не выпирал после еды . Сейчас никуда не хожу и живот к вечеру выпирает
Примарочка• 18 июля 2023
определите есть ли у вас гиперлордоз. какие то продукты вызывают у вас вздутие. плюс нужно качать пресс, но не просто , а особые мышцы. сама сейчас занимаюсь этой проблемой.
Совбез• 18 июля 2023
1- осанка, т.е. вопросы к спине
2- желчный, проблемы с желчным дают вздутие живота.
3 -кортизол, т.е стресс = кортизольный тип фигуры
ПлакалаВАвто• 18 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Ви не правильно планку робите!
Не має поперек горіти!
Пишна молодиця• 18 июля 2023
Ответ дляПомогалочка
І в мене.((
Змирилася, бачу, що краще не стає.
Дієти, пп, залізо в залі, йога - не допомагає/ло.
Навіть на фотках, де мені 18, я струнка і прозора, але з животом.
Змирилася, бачу, що краще не стає.
Цукрові вишні• 18 июля 2023
Ответ дляДюагональ
Та звісно ні,то ж повно ходять з животами.