Пффф 100%• 18 июля 2023

Вы бы оставили подростка 13 лет одну дома?

На пару дней?
Усміхайлик• 18 июля 2023
Смотря какой подросток .

Невидимка Майя• 18 июля 2023
Так. Але не під час війни.
Семицветка• 18 июля 2023
В войну в Украине? Нет. В мирное время тоже нет, разве что на одну ночь.
Їжак в панчохах• 18 июля 2023
Я с 10 оставляла
Пліснявілий сир• 18 июля 2023
На день- так, на два не знаю...)
Хіба що готову іжу залишити, щоб тільки грів у мікрохвильовці)
А я в 13 років була сама тиждень дома, ходила до школи, робила уроки та ще й бабуся тоді у нас була після інсульту, їй треба було щось м´яке готувати..
Kusalochka• 18 июля 2023
От города зависит. Раньше разумеется. Сейчас не уверена.
Вельми шановна• 18 июля 2023
Да, на 2 дня оставила бы

Лукава_Кiшка• 18 июля 2023
Зависит от ребёнка. Кого-то и в 8 можно оставить на пару дней одного, а кого-то и в 15 нельзя.
Вельми шановна• 18 июля 2023
Ответ дляМольфарочка
Своего старшего, да, без проблем, младшего нет
А сколько младшему?
А у нас макарошки• 18 июля 2023
если дружите с соседями, которые могут заходить на 5 мин утром и вечером - да.
Трактор Віка• 18 июля 2023
Читаю і в шоці. Невже всі так лишають своїх дітей самих вдома ?
А якщо щось станеться, а дитина сама?
У мене доньці 14, сину майже 10, пів року тому в коли чоловіка поранило, екстрено поїхала в Одесу із Києва на 6 днів, просила сусідку ночувати у нас, а вдень раз на пару днів кум приїзжав провідати. Плюс сусіди через стіну дивилися вдень .
І то переживала, як там вони без мене.
Діти самостійні , безпроблемні.
Пишу з калідору• 18 июля 2023
Оставила своего 13 ти летку 1 раз, вынужденно на 1 ночь, я ему звонила на телефон, вайбер, телеграм. Уже в мыслях все самое плохое нарисовала, а он спал и не слышал.
Самая СоветЧиваЯ• 18 июля 2023
Во время войны нет.
Пліснявілий сир• 18 июля 2023
Ответ дляТрактор Віка
А якщо щось станеться, а дитина сама?
І то переживала, як там вони без мене.
Діти самостійні , безпроблемні.
Та я теж переживаю, як вийду по справах- тривога..одразу дзвоню, щоб не переживав (навіть більше за мене, чим за себе..)
Вже так звик, що навіть ввечері кажу- все, я вдома, пішла на кухню готувати вечерю. А малий- удачі, якщо що дзвони і так на автоматі завжди
Пліснявілий сир• 18 июля 2023
Ответ дляПишу з калідору
Угу, а ще якщо сидить в навушниках і не відповідає по тел..в мене вже фантазія починає грати..
Та легко!• 18 июля 2023
Нет
Пліснявілий сир• 18 июля 2023
Ответ дляА у нас макарошки
В нас такий сусід, що ще за ним треба дивитись..взагалі не розумію, як його донька залишила самого і укатила з чоловіком за кордон..
illi• 18 июля 2023
Ні, ні за що!
младокошкина• 18 июля 2023
Сейчас во время войны нет

Мольфарочка• 18 июля 2023
Ответ дляВельми шановна
А сколько младшему?
11 лет, на пару часов могу оставить спокойно, на пару дней нет. Не самостоятельный у меня он парень (((
Lanas67• 29 июля 2023
Так,в такому віці і на місяць можна залишити,їм тількі і в кайф одним вдома)