Дівчина Бобула• 18 июля 2023

Порадьте, будь ласка, велосипед

Добрий день , дивлюся велосипед (29 колеса), порадьте , будь ласка до 20к +-. Всім вдячна
GaleTTa• 18 июля 2023
Советовать не буду, не разбираюсь. Но у меня Walk, то вполне достойный вариант. Правда у меня мужской то пока за поездку ноги много раз поперекидываешь через раму Волочковой себя чувствуешь))
БезникаЯ• 18 июля 2023
Ответ дляGaleTTa
Спортивні майже всі такі...
Непогані Trek, Author, Kellys, наприклад, але я зовсім не в курсі, яка у них зараз ціна.
Ми синові купували у веломагазині, бо розмір і форма рами теж мають значення.
Фокус-Покус• 18 июля 2023
Посмотрите Giant, GT. Были приличные Giant-ы до 20 тыщ. Правда, в марте смотрела цены.
Асталависта бэйби• 18 июля 2023
Навіщо 29?
Не зручно з ними. Це якщо по шосе ганяти.

А для зберігання вдома, парку тощо 26 дюймів.

Можна навіть б.в.

Трек гарні, але на смак і колір...