бювет_в_обед• 18 июля 2023
Львів - Катовіце, як добратись
Як найкраще добиратись зі Львова до Катовіце? Поїзд, автобус? Порадьте, хто недавно їхав.
Каляка маляка• 18 июля 2023
Якщо повезе урвати квитки, то звісно поїзд
Автобус лотерея, на кордоні + фактор погоди
В місцевих групах є перевізники з бусами, мінівенами - гарантовано проїзд без черги, але то не дешево
бювет_в_обед
• 18 июля 2023
Ответ дляАнчо Ус
Їхали машиною. Якщо вам в аеропорт, то він за містом. Десь 40 км
Так, в аеропорт. Машиною хіба шукати перевізника, сама не воджу
Копирайторша• 19 июля 2023
Ми потягом їхали.
Львів-Пшемисль
Пшемисль-Катовіце
А вчора подружка поверталася з Кракова автобусом. Кордон на 2 години пройшли, Медика.
Львів-Пшемисль
Пшемисль-Катовіце
Копирайторша• 19 июля 2023
Ответ длябювет_в_обед
Зупинка біля зд вокзалу, автобуси часто в аеропорт їдуть.