Боневтікла• 18 июля 2023

Непорозуміння з кумою.

Привіт. Розказую ситуацію. Вчора у похресниці був день народження. Батька немає — тільки мама є. Мама — кума моя, тягнула до останнього. Скільки я знаю, то люди запрошують на свято, щось кажуть, а це таке — мовчить. Я сама написала: будете святкувать/ні. Мені теж треба знати точно, я працюю і все кинути теж не зможу за секунду. А не прийдеш привітати — ще образяться. Вона м’ялася-м’ялася, зрозуміло, що може зараз не бути коштів. Я запропонувала десь дитину повести у парк на атракціони, підемо я замовлю в піцерії піцу, купимо напої, добре час проведемо — літо ж, тепло. Кума точно не відповіла, я сказала, що тоді вирішите і скажете. Так мені ніхто нічого і не відповів, а я й не набивалася. Може, не хочуть чи ще щось. Чого я лізтиму до людей у душу? Настав день народження, я по телефону привітала і тут кума видає геніальну фразу: сьогодні підемо в парк і на піцу. Я ж питаю, чому раніше не сказала? Вона: ти ж знала, що у малої день народження. Ну так вибачте, кума мовчала, нічого не казала, а на день народження ставить перед фактом, що вони хочуть у парк і на піцу. Нехай хто що скаже, але я вже мала свої плани на вечір, скільки я буду чекати? то так і відповіла, що я не зможу, вибач — треба раніше хоч трохи було сказати, давай на вихідних. Видно, що вона образилася. Ну і от що хто скаже з цього приводу? Я розумію, що знала про день народження, але ж я чітко запитала, що людина думає, чи має плани, я проявила ініціативу, а тут кум адумала і надумалася у останню хвилину — добрий день, називається.
Гопница-Советчица• 18 июля 2023
есть такие люди, как партизаны.
шифруются.
они специально ничего не говорят заранее
а потом в последнюю минуту выдают какой -то бред, который неудобен всем.

А нормальные люди говорят открыто - будет так и так

Молчалка• 18 июля 2023
Вашої вини немає, видихайте. Кума дивна, і вона як мама має переживати, щоб у дитини було свято, а не Ви. Ви намагалися, ні, то ні
пані Солоха• 18 июля 2023
Я за вас.Тоже не люблю когда меня ставят перед фактом
Леся Українка• 18 июля 2023
Забейте. Вы проявили инициативу, там отморозились.
В следующий раз вообще ничего не спрашивайте.
Квітка папороті• 18 июля 2023
Кума не права.
Спустите эту ситуацию на тормоза, в ближайшее время просто придите и поздравьте
Бабуся Бетман• 18 июля 2023
Не беріть до голови. Ви повністю праві.
Пушка заряджена• 18 июля 2023
А Вы реально так сильно заняты, что к вам на встречу записываться за неделю нужно? или пошли на принцип?
автор Боневтікла • 18 июля 2023
Ответ дляПушка заряджена
А чому на принцип? Я про це не писала, бо такого не було. Так, я вже спланувала свій вечір. Бачу, що ніхто нічого не каже, тиша. Чому я буду набиватися до людей? Може, вони не хочуть, то мені сидіти біля вікна і чекати їх? Ні то ні. Всі ми дорослі люди. І дійсно тут написали, що це не кума має сплановувати день народження, а мати дівчинки.
Пушка заряджена• 18 июля 2023
Ответ дляБоневтікла
Пример. Сестра моего мужа приехала в Украину. И в пятницу может быть заедет к нам, точно не знает ещё. Не то, чтобы я буду ждать ее у окошка, но на этот вечер ничего не планирую. Приедет - хорошо, нет- проведем вечер семьёй.
А если бы я на это вечер бы записалась принципиально на массаж-педикюр-маникюр, потому что вот сейчас во вторник сестра мужа не озвучила точно свои намерения, то это ’пойти на принцип’. Ведь я все это могу сделать и в другие дни и не делать скандал на пустом месте

Може ще третю?• 18 июля 2023
Ответ дляБоневтікла
Скорей всего кума выгадывала какие-то другие более крутые варианты, без Вас, но они не случились. И тогда пригодились Вы - как запасной аэродром - со своей идеей сводить их в парк и на пиццу за свой счёт.
Не выгорело в другом месте, решили попользовать Вас.
Пусть обижаются на себя, что так долго вас морозили...
автор Боневтікла • 18 июля 2023
Ответ дляПушка заряджена
У мене ситуація інша. Це день народження. Це певна дата. Це свято дитини, то його люди планують або ж не планують, якщо святкувати не хочуть. І те, і те нормально, але ненормально ставити перед фактом, моя думка.
Губки-уточкой• 18 июля 2023
Ответ дляБоневтікла
Кума однозначно не права.
Але в моєму оточенні спонтанні ідеї є нормою і ми часто щось вирішуємо в останню хвилину, всі легкі на підйом.
Особисто я, якщо причина не в роботі, то всі інші плани могла б відмінити заради іменинниці. Але це не означає, що кума права, просто всі люди різні. Навіть якщо це для неї норма, то ображатися на інших людей вона не має права. От тільки виглядає, що вона проблеми не розуміє.
Це як спонтанні гості - для когось норма без попередження прийти в гості, а іншій стороні їх прийняти, а для когось - ні.
Пушка заряджена• 18 июля 2023
Ответ дляБоневтікла
Ну вообще это просто день рождения. Его можно и не планировать. Если это не застолье на 100 человек.
Можно и вовсе подстроиться под желания ребенка в конкретный день. Захотел ребенок пиццу или батуты, ну и пошли на пиццу или на батуты
Крошечка-хаврошечка• 18 июля 2023
У меня была такая подруга. Живет заграницей, иногда приезжает. Каждый раз обижается что никто не хочет с ней увидеться. При этом придерживается позиции ’я никого предупреждать о своем приезде не буду - кто захочет, тот увидится’ У меня был только один вопрос ’как люди должны догадаться о ее планах?’
автор Боневтікла • 18 июля 2023
Ответ дляПушка заряджена
Але ж я запитувала для чогось, чи буде святкування/не буде. Мені в підвішеному стані теж ходити не ок весь день. Якщо люди хочуть, їм пропозиція цікава — вони про це кажуть, а не цікава — ну окей, все добре. Я не читаю думки інших людей.
автор Боневтікла • 18 июля 2023
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
Ну от) Люди кожен має свої плани, своє життя. І тут не треба ображатися, а треба розуміти, що не всі так можуть взяти і кинути все в секунду, бо мають якісь обов’язки, свої родини, роботу.
Крошечка-хаврошечка• 18 июля 2023
Ответ дляБоневтікла
Ну вот такая ситуация. Считает что у всех остальных жизнь на паузе должна стоять и на всякий случай быть готовыми отменить все планы.
У вас примерно тоже самое - ваша кума думала что все ’вы уже ждете ее решения, а она еще подумает, потянет2 А оказалось что вы не ждете и не сидите на низком старте, у вас своя жизнь и она не вертится вокруг нее.
Пушка заряджена• 18 июля 2023
Ответ дляБоневтікла
Так а почему ваш ’стан був підвішений’? Вы настолько наперед все всегда планируете? Ну это ж просто прогулка в парке предполагалась. Не нужно было готовить бальное платье и записываться к парикмахеру.
Я так понимаю никаких неотложных дел все же у Вас не было, Вы принципиально запланировали другое.
Также вашу куму тоже не понимаю. Обижаться на Вас повода у нее особо не было. Если Вы такой ’человек плана’, то тоже должна была это учитывать. Но требовать четких планов в военное время тоже такая себе затея.
Лично я считаю, что правых в данной ситуации нет, вы просто поругались на ровном месте, как два барана.
_Alekssandra_• 18 июля 2023
У мене також постійні непорозуміння з кумою. Тому я купляю подарунок і запитую коли я можу приїхати і привітати похресника. Попри все домовляюся, приїзжаю, вітаю. Все.
От, наприклад, День Народження в дитячому центрі, в мене син значно старший, з ним я туди не піду, сама цілий день по дитячому центру також бігать не буду.
Ціль же привітати дитину і все.

автор Боневтікла • 18 июля 2023
Ответ дляПушка заряджена
Ми не сварилися. Де про це сказано? Просто видно, що вона образилася, але ніяких сварок. Я мала варіанти, як провести цей вечір, але тримала у запасі, бо знала що у цей день свято похресниці — це було пріоритетом. Але скільки я буду чекати? Якщо я запитувала у людини, то мабуть же не просто так, бо щось мені стукнуло у голову. Плюс, я працюю — це теж треба враховувати. Я не можу зірватись у секунду, бо мені так захотілося
Белочкой зови• 18 июля 2023
Ответ дляПушка заряджена
Ви дивна чи сидите дома і не хвилі не робите і можете зірватись і рулювать в будь якому напрямку по першому знову?
Пушка заряджена• 18 июля 2023
Ответ дляБелочкой зови
Давайте дискутировать цивилизованно, без оскорблений и перехода на личности. Сможете?
Личко Невеличке• 18 июля 2023
Вы правы ,а кума как хочет:обижается или нет...
Белочкой зови• 18 июля 2023
Ответ дляПушка заряджена
Не маніпулюйте. Зможете? Вас ніхто не ображав, бо якщо так само аналізувати ваші слова, то ви також не можете цивілізовано спілкуватись.
Пушка заряджена• 18 июля 2023
Ответ дляБелочкой зови
Бачу, не можете
Тоді розмову закінчено
Белочкой зови• 18 июля 2023
Ответ дляПушка заряджена
Бачу, не можете
Тоді розмову закінчено
Дякую вам безмежно
Инстагра_мерша• 18 июля 2023
кума у вас ку-ку. Не беріть на свій рахунок, а от з кумою поговоріть, що вам потрібно планувати завчасно, і вона сама мовчала
Жена миллионера• 20 июля 2023
Автор, бережіть себе. Вам мало стресу від війни?
А кума ваша ’сама придумала, сама обиделась’.