Папобус• 18 июля 2023
Це вже алкоголізм?
Ні, мене ще не трясе від алкоголю. Я спокійно можу пройти і не купити його. І можу не пити.
Але останні пару місяців така, трішки тяжка ситуація на роботі, в житті. То після робочого дня величезне бажання випити . Зазвичай просто пляшку хорошого пива чи трішки лікеру .
Мене лякає, що таке бажання останнім часом виникає щодня ((((
Це вже алкоголізм чи ще не страшно?
( Мій колишній спився. І тому я з одного боку й не бачу нічого кримінального в келиху хорошого вина, наприклад, а з іншого боку неначе це щось таке бридке, стидне)
Це вже алкоголізм чи ще не страшно?
Жена брата Админа• 18 июля 2023
Мне кажется лучше поискать что-то другое для душевного равновесия и расслабления. Если задумались об этом, то пробуйте отказаться от алкоголя пока можете.
Невгамовна сила• 18 июля 2023
Якщо розглядаєте інший бік, то не алкоголізм.
Не думаю, що ви схильні. Просто, літо , жара , напруга , і пиво заходить гарно.
Борода• 18 июля 2023
Я з автором! І це мене також лякає. Сухе вино або брют- це те ,що рятує від тривоги.
Пишу каліграфічно• 18 июля 2023
бажання випити або що? чи якись конкретний напій, що ви знаєте його смак
ХикориДикори• 18 июля 2023
І в мене таке... я люблю пиво,не багато,але зараз ,щоб розслабитися,беру кожні вихідні...іноді і серед неділі
Теж думаю,пора зав´язати)
АсобеннАя• 18 июля 2023
Ответ дляАнна-6444
Алкоголь вас расслабляет.Вам нравится это расслабленное состояние,поэтому вам хочется постоянно к нему возвращаться.А что если заменить напиток?Например на какао))))Вы любите какао?После него хороший сон.
Как после какао может быть хороший сон? Это же тонизирующий напиток
Невгамовна сила• 18 июля 2023
Ответ дляБорода
От, клас))). Тепер у вас інший вид тривоги - не впасти в залежність від алкоголю.
Якщо боїтесь, то краще кидайте пити.
Зубачистка• 18 июля 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Або холодного білого келих
Тану на сонці• 18 июля 2023
ежедневно, потому что вы свою душевную проблему не решили, алкоголь в суете дней - самое доступное, я вон в теме ниже спрашиваю успокоительные, присоединяйтесь
Ответ дляАсобеннАя
В частности, напиток помогает расслабиться, уменьшает тревожность и снижает АД, а также восстанавливает циркадные ритмы. Часто именно какао советуют употреблять людям, страдающим бессонницей. Кроме того, какао содержит множество полезных веществ: витамины, флавоноиды, антиоксиданты.
Это пишут в интернете.Я за собой тоже замечала,что после какао лучше сплю чем после чёрного чая,выпитого вечером.
Живчик-счастливчик• 18 июля 2023
Алкоголь- это простой способ успокоиться, расслабиться.
Вам именно эти ощущения и нужны.
Меняйте способ получить расслабление.
Это: простая прогулка на улице, чтение книги, просмотр сериала. А лучше всего - спорт, даже небольшая пробежка вас очень хорошо взбодрит.
Конечно, легче ничего не делать и пить алкоголь, не спорю....
Вам именно эти ощущения и нужны.
Меняйте способ получить расслабление.
Пліснявілий сир• 18 июля 2023
То вже психична залежність. Дуже багато літератури на цю тему. Можна і аналізи здати. Пошукайте тут багато про це писали.
Пишу каліграфічно• 18 июля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
в мене психічна залежність від смачного
Пліснявілий сир• 18 июля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
в мене психічна залежність від смачного
Мозг вимає серотоніну. Я так думаю щаслива та задоволена людина не має залежністі:що за надто то не здраво
Пишу каліграфічно• 18 июля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
занадто їсти та пити смачне?!
Форточка• 18 июля 2023
Якщо ви можете сказати собі ’ні, сьогодні без розслабона обійдешся і завтра теж. Іди оно малини свіженької пожуй’, тоді не алкоголізм, ще ні. Але межа тонка, і одного дня може стати нестерпно без алкоголя, це і є ’приплили’.
Уравнобешенная• 18 июля 2023
алкоголь разрушает мышцы, уменьшает тонус кожи, делает тело рыхлым, вам оно надо?
Папобус
• 18 июля 2023
Ответ дляФорточка
Так оце цього й боюся. Що поки можу. А якщо завтра вже не зможу(
Папобус
• 18 июля 2023
Ответ дляУравнобешенная
Це якраз мене менше всього лякає
Пліснявілий сир• 18 июля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
занадто їсти та пити смачне?!
Так. То після Голоду в Україні стало головним накрити стіл ( готували ночами смачні страви) . Пол світу булку купив, вівсянку зварив, поїли та побігли.
Форточка• 18 июля 2023
Ответ дляПапобус
Тоді робити контрольні перерви. Відчули паніку від відмови - по тормозам, повна відмова. Алкоголь не категорично добре-погано, це контроль. Але за заспокійливими теж потрібен контроль, так алкоголь хоча б смачний.
Папобус
• 18 июля 2023
Ответ дляТану на сонці
Та ось , наприклад, сьогодні клієнт мозок виніс. Вчора колеги. Позавчора новини. А перед цим діти щось дістали. А ввечері єдине бажання дивитися в потолок і випити трішки холодного пива. І відразу в голові просвітлення
Папобус
• 18 июля 2023
Ответ дляАнна-6444
Какао гаряче. А пиво навпаки