Папобус• 18 июля 2023

Це вже алкоголізм?

Ні, мене ще не трясе від алкоголю. Я спокійно можу пройти і не купити його. І можу не пити.
Але останні пару місяців така, трішки тяжка ситуація на роботі, в житті. То після робочого дня величезне бажання випити . Зазвичай просто пляшку хорошого пива чи трішки лікеру .
Мене лякає, що таке бажання останнім часом виникає щодня ((((
Це вже алкоголізм чи ще не страшно?
( Мій колишній спився. І тому я з одного боку й не бачу нічого кримінального в келиху хорошого вина, наприклад, а з іншого боку неначе це щось таке бридке, стидне)
Вмію заміряти найкраще• 18 июля 2023
Думаю,кидайте цю справу,не вийде-звертайтеся до фахівця.

Анна-6444• 18 июля 2023
Алкоголь вас расслабляет.Вам нравится это расслабленное состояние,поэтому вам хочется постоянно к нему возвращаться.А что если заменить напиток?Например на какао))))Вы любите какао?После него хороший сон.
Жена брата Админа• 18 июля 2023
Мне кажется лучше поискать что-то другое для душевного равновесия и расслабления. Если задумались об этом, то пробуйте отказаться от алкоголя пока можете.
Невгамовна сила• 18 июля 2023
Якщо розглядаєте інший бік, то не алкоголізм.
Не думаю, що ви схильні. Просто, літо , жара , напруга , і пиво заходить гарно.
Борода• 18 июля 2023
Я з автором! І це мене також лякає. Сухе вино або брют- це те ,що рятує від тривоги.
Пишу каліграфічно• 18 июля 2023
бажання випити або що? чи якись конкретний напій, що ви знаєте його смак
ХикориДикори• 18 июля 2023
І в мене таке... я люблю пиво,не багато,але зараз ,щоб розслабитися,беру кожні вихідні...іноді і серед неділі
Теж думаю,пора зав´язати)
Посудомойка• 18 июля 2023
Ваще здоровье!
АсобеннАя• 18 июля 2023
Ответ дляАнна-6444
Как после какао может быть хороший сон? Это же тонизирующий напиток

Невгамовна сила• 18 июля 2023
Ответ дляБорода
От, клас))). Тепер у вас інший вид тривоги - не впасти в залежність від алкоголю.
Якщо боїтесь, то краще кидайте пити.
Безпорадна Кроко• 18 июля 2023
Ответ дляПосудомойка
Ваще здоровье!
И ваше 😎
Зубачистка• 18 июля 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Або холодного білого келих
Тану на сонці• 18 июля 2023
ежедневно, потому что вы свою душевную проблему не решили, алкоголь в суете дней - самое доступное, я вон в теме ниже спрашиваю успокоительные, присоединяйтесь
Анна-6444• 18 июля 2023
Ответ дляАсобеннАя
В частности, напиток помогает расслабиться, уменьшает тревожность и снижает АД, а также восстанавливает циркадные ритмы. Часто именно какао советуют употреблять людям, страдающим бессонницей. Кроме того, какао содержит множество полезных веществ: витамины, флавоноиды, антиоксиданты.
Это пишут в интернете.Я за собой тоже замечала,что после какао лучше сплю чем после чёрного чая,выпитого вечером.
Живчик-счастливчик• 18 июля 2023
Алкоголь- это простой способ успокоиться, расслабиться.

Вам именно эти ощущения и нужны.

Меняйте способ получить расслабление.

Это: простая прогулка на улице, чтение книги, просмотр сериала. А лучше всего - спорт, даже небольшая пробежка вас очень хорошо взбодрит.

Конечно, легче ничего не делать и пить алкоголь, не спорю....
Пліснявілий сир• 18 июля 2023
То вже психична залежність. Дуже багато літератури на цю тему. Можна і аналізи здати. Пошукайте тут багато про це писали.
Пишу каліграфічно• 18 июля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
в мене психічна залежність від смачного
Пліснявілий сир• 18 июля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
в мене психічна залежність від смачного
Мозг вимає серотоніну. Я так думаю щаслива та задоволена людина не має залежністі:що за надто то не здраво
__Jane__• 18 июля 2023
Автор, я регулярно употребляла с начала ковида и до 2 месяца назад.
’ Регулярно’—это 2 бокала красного сухого каждый день. Ну не спилась же. 🤷‍♀️

Пишу каліграфічно• 18 июля 2023
Ответ дляПліснявілий сир
занадто їсти та пити смачне?!
Форточка• 18 июля 2023
Якщо ви можете сказати собі ’ні, сьогодні без розслабона обійдешся і завтра теж. Іди оно малини свіженької пожуй’, тоді не алкоголізм, ще ні. Але межа тонка, і одного дня може стати нестерпно без алкоголя, це і є ’приплили’.
Уравнобешенная• 18 июля 2023
алкоголь разрушает мышцы, уменьшает тонус кожи, делает тело рыхлым, вам оно надо?
автор Папобус • 18 июля 2023
Ответ дляФорточка
Так оце цього й боюся. Що поки можу. А якщо завтра вже не зможу(
автор Папобус • 18 июля 2023
Ответ дляУравнобешенная
Це якраз мене менше всього лякає
Ку-кусик• 18 июля 2023
Ответ дляПосудомойка
Ваще здоровье!
Дзінь
Пліснявілий сир• 18 июля 2023
Ответ дляПишу каліграфічно
занадто їсти та пити смачне?!
Так. То після Голоду в Україні стало головним накрити стіл ( готували ночами смачні страви) . Пол світу булку купив, вівсянку зварив, поїли та побігли.
Форточка• 18 июля 2023
Ответ дляПапобус
Тоді робити контрольні перерви. Відчули паніку від відмови - по тормозам, повна відмова. Алкоголь не категорично добре-погано, це контроль. Але за заспокійливими теж потрібен контроль, так алкоголь хоча б смачний.
автор Папобус • 18 июля 2023
Ответ дляТану на сонці
Та ось , наприклад, сьогодні клієнт мозок виніс. Вчора колеги. Позавчора новини. А перед цим діти щось дістали. А ввечері єдине бажання дивитися в потолок і випити трішки холодного пива. І відразу в голові просвітлення
автор Папобус • 18 июля 2023
Ответ дляАнна-6444
Какао гаряче. А пиво навпаки
автор Папобус • 18 июля 2023
Ответ дляКу-кусик
Дзінь
То так на п´яну вишню схоже😍