Та не реву я• 18 июля 2023

А у вас можна гуляти на території школи?

У нас поряд з нашою багатоповерхівкою є школа. І сьогодні у вікно я бачу таку картину, як бабуся з онуком і песиком пролазять на територію школи через нелегальний прохід. Тобто, там одну секцію паркана так якось росхитали і в бік вигнули і утворився цей прохід, де боком можна пройти на територію школи без проблем. І от вони пролізли, а матуся тієї дитини перекинула їм лісапеда і пішла по своїм справам. Ну а бабуся з онуком і песиком пішла спокійно гуляти по території школи, де багато інших її подружок і дітей, тай в цілому людей, які проводять там дозвілля, вони всі пролізли через той нелегальний прохід.

Все життя, скільки себе пам´ятаю, територія школи була завжди всім доступна в любий час. Всі з району гуляли на подвір´ї тієї школи. А років 2 тому огородили 2-х метровим парканом, і наліпки всюди, що об´єкт під охороною. А оце нещодавно хтось вигнув секцію, утворився прохід і шкільне подвір´я ожило.

І, що цікаво, що цілком можливо, коли б ця бабуся побачила з балкону, як якісь п´яні маргінали гнуть той паркан. Вона б стояла на балконі і засуджувала їх, зняла б ще їх на телефон і у фейсбук виклала, мовляв, подивіться, яке беззаконня коїться. Ще б потім по всім телеграм-каналам розлетілось, що розшукуються такі злодії. А автор відео молодець, проявила свою небайдужість і громадянську позицію. І разом з цим же, цей автор не проти скористуватися можливістю проникнути на територію школи через цей нелегальний "портал", створений руками тих маргіналів, яких всі, такі чесні і справедливі, готові були засудити. Але тепер, користуються усіма благами шкільної території завдяки їм. Що це говорить про наш менталітет та суспільство?)

А ви б користувалися б такою нагодою - незаконно пройти між територію школи, якщо б гуляли і побачили, що там, на шкільному подвір´ї, веселяться, грають в м´яча і бадмінтон ваші знайомі і махають вам рукою "Еге-ге-гей! Ми тут! Йди до нас!"?
Результат:
вже голосів: 43
31 (72.09%) Так
12 (27.91%) Ні
Петриківна• 18 июля 2023
Ответ дляПез Году Неделя
Я би тим собачникам, які гуляють на території школи та не прибирають гімно за своїми улюбленцями, влаштувала би розстріл. От одну-другу собаку підстрелити, інші подумали би.
Ви хвора?
Дитину під кущем ще підстреліть

Телячі ніжноСті• 18 июля 2023
Ответ дляПетриківна
Хз что у вас там за контингент. У нас все очень цивильно.
Где? В каком городе нет собачьего Овна на газоне? И бумажки с бутылками все доносят к мусорке?
Петриківна• 18 июля 2023
Ответ дляТелячі ніжноСті
Повторяю для особо одаренных: у нас чисто! Киев, спальный район.
Телячі ніжноСті• 18 июля 2023
Ответ дляПетриківна
Какой именно? Где это в Киеве все собачники с кулечками?
Кружите меня,кружите• 18 июля 2023
У нас всегда можно было, постоянно на спортплощадках дети и взрослые играли, без проблем. Сейчас территория закрыта, ремонт
Пускаю бісики• 18 июля 2023
У нас школьная территория открыта. Там много чего сделано за счёт программ громадського бюджету, почему туда не должно быть доступа тем самим громадянам?
На пів ставки• 18 июля 2023
У нас открыт, но бегать невозможно, с 6 утра все забито собачниками.
Кроме кучи каках, они еще за ноги хватают бегающих. Поэтому стадион открыт, но заниматься невозможно.

Телепузик• 18 июля 2023
Ответ дляПампушечка
у нас открыто,
к сожалению собачники приходят и срут
У нас закрыли, а то доходило до маразма собачники ругались, что дети на физре бегают и раздражают собак.
Зы первый год полиция регулярно приезжала
автор Та не реву я • 18 июля 2023
Ответ дляНа пів ставки
Жесть, ну це вже свинство, можливо через таких і закривають територію, щоб не забруднювали територію.
На пів ставки• 18 июля 2023
Ответ дляТа не реву я
Я раньше бегала утром, но каждый раз оглядываешься и отбиваешься от ’онаженекусается’.
Приходится бегать вдоль проспекта. А стадион для собачек.
ДаЗдраПерма• 18 июля 2023
Ответ дляПампушечка
у нас открыто,
к сожалению собачники приходят и срут
И что? Пусть себе срут
ДаЗдраПерма• 18 июля 2023
А зачем школу огораживать? Это что, тюрьма?
автор Та не реву я • 18 июля 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Ну, тіпа, безпека для дітей під час навчання
З царем в голові• 18 июля 2023
Ответ дляТа не реву я
В нас на районі 2 школи- в обох повністю огороджені і закриті на замок міні стадіони для футболу зі спецпокриттям. Все інше відкрито. + в одній новій школі велике обладнане протирадіаційне укриття-тому доступ до території є завжди.
Пез Году Неделя• 18 июля 2023
Ответ дляПетриківна
Ви хвора?
Дитину під кущем ще підстреліть
Я ж уточнила, що це стосується хазяїв, які не прибирають за своїми улюбленцями. Ведеш дитину в школу, а там гімно собаче. Реально дратує.

Дитину з собаками навіть не порівнюю. Маленька дитина терпіти не може. А власники собак свідомо обирають шкільні майданчики, щоб там гадити.
-Ань-• 19 июля 2023
Ответ дляТа не реву я
А у нас закрито, але людей це не зупиняє. Звички сильніше законів)
Про які конкретно закони ви пишете? Дайте ссилку хоч на 1 закон.
-Ань-• 19 июля 2023
Ответ дляДаЗдраПерма
Так, школу перетворюють в тюрму. Маленькі здобувачі освіти 12 років мотають срок, а їхніх батьків навіть не пускають в приміщення школи.
Після закінчення уроків дітей не випускають до батьків (поки що тільки під час повітряної тривоги).