Нарешті і я спробувала цей тренд, а то всі блогери смажать. Не знаю, що там за фізичні процеси, але прикольно виходить
natella579• 18 июля 2023
Ответ дляeuhunter
И как разогретое масло реагирует на воду? Чем это отличается от просто панировки в муке?
Кабачки выглядят как обычные жареные
вода будет брызгать в масле и загадит маслом все((
ПанВиктория• 18 июля 2023
Автор можна з вашого дозволу запитаю теж за один лайфхак : я от смажила котлети на пергаменті. І в мене таке лайно вийшло, що краще б я смажила просто на пательні.
В мене і пательня почорніла під пергаментом 🤦♀️ це щось не так я зробила? Чи у всіх так?
ПанВиктория• 18 июля 2023
Ответ дляОленаЯ
Не знаю, типу не горить, як саме борошно, і це дійсно правда немає нагару.
Тоді потрібно спробувати. А масло не стріляло в різні сторони через воду?
Шлюхеди_Геть• 18 июля 2023
Ответ дляОленаЯ
Посолили, обваляли в ьорошні, бігом вмокнули у воду і на сковороду з маслом розігрітим.
Яєць дома не було?) Не виглядає апетитно. Готую на грилі, смачно. Приправи для овочів, сіль, трішки олії й смажити
Якраз тут минулого року прочитала цю пораду, спробувала і тепер тільки так смажу кабачки і річкову рибу. Але потрібно для води брати глибоку миску або я беру чашку, щоб вмочити кружальце в воду, а потім об стінку обстукати зайву воду, тоді не бризкає, не стріляє, не шипить. Той, хто фукає і не розуміє - ви просто не пробували. Я теж сміялася і думала, що фігня і нащо це, а насправді тут купа плюсів. Скоринуа дуже хрустка виходить, сковорода чиста навіть після багатьох партій, скільки не смаж, а нагару, диму і чаду нема, відповідно, борошно не горить на сковороді, витирати його не треба.
Dark_Yasna• 18 июля 2023
Ответ дляПанВиктория
аналогично, всë ,как у вас