ОленаЯ• 18 июля 2023

Кабачки на воді

Нарешті і я спробувала цей тренд, а то всі блогери смажать. Не знаю, що там за фізичні процеси, але прикольно виходить
Шлюхеди_Геть• 18 июля 2023
Ответ дляОленаЯ
Я вас чекала, такі вже набридли, щовихідних грилимо 3 місяці. Ви просто америку відкрили, капітан очевидність
Вас - яких? Якщо не смачно виглядає, то потрібно «співати» - класно? Щоб догодити?

Elena755• 18 июля 2023
То есть внутри они твердые (сырые)? Я так не люблю. Люблю на масле жарить до мягкости.
Carin• 18 июля 2023
По такой схеме рибу жарят.
автор ОленаЯ • 18 июля 2023
Ответ дляПанВиктория
Автор можна з вашого дозволу запитаю теж за один лайфхак : я от смажила котлети на пергаменті. І в мене таке лайно вийшло, що краще б я смажила просто на пательні.
В мене і пательня почорніла під пергаментом 🤦‍♀️ це щось не так я зробила? Чи у всіх так?
Так, звичайно.
автор ОленаЯ • 18 июля 2023
Ответ дляThatsme
Якраз тут минулого року прочитала цю пораду, спробувала і тепер тільки так смажу кабачки і річкову рибу. Але потрібно для води брати глибоку миску або я беру чашку, щоб вмочити кружальце в воду, а потім об стінку обстукати зайву воду, тоді не бризкає, не стріляє, не шипить. Той, хто фукає і не розуміє - ви просто не пробували. Я теж сміялася і думала, що фігня і нащо це, а насправді тут купа плюсів. Скоринуа дуже хрустка виходить, сковорода чиста навіть після багатьох партій, скільки не смаж, а нагару, диму і чаду нема, відповідно, борошно не горить на сковороді, витирати його не треба.
Ну от Ви з досвідом, всі переваги описали. Дякую.
Trink• 18 июля 2023
Ответ дляОленаЯ
Посолили, обваляли в ьорошні, бігом вмокнули у воду і на сковороду з маслом розігрітим.
пробовала, да мука не так горит. но кабачки с дубовой коркой выходят. по сути это кляр получается
Thatsme• 18 июля 2023
Ответ дляElena755
Чого це вони тверді?) Хрустка скоринка, всередині - м´які

автор ОленаЯ • 18 июля 2023
Ответ дляШлюхеди_Геть
Таких, яким все не смачно, які самі собі не раді. Проїхали, що з вами говорити. Чим мої кабачки відріщняються від мільйонів таких де каьачків, які смажать мільйони господинь по всьому світу, ну в Україні це точно. А от мої несмачновигоядаючі скінчились не почавшись ))).
автор ОленаЯ • 18 июля 2023
Ответ дляElena755
Не тверді, вони на маслі смажені, якщо швидко знімете, то будуть тверді.
КокоСина• 18 июля 2023
Це ж ви колись писали що готували вагон їжі цілий день, а в результаті салат з буряка чоловіку на роботу дали?
автор ОленаЯ • 18 июля 2023
Ответ дляCarin
По такой схеме рибу жарят.
Я не знала, вище вперше про це прочитала.
автор ОленаЯ • 18 июля 2023
Ответ дляTrink
Ну так, кляр, мені навпаки подобається - зверху хрумка скоринка, а всередині м´які, як полежать, то немає скоринки.
freedom_2015• 18 июля 2023
я теж спробувала і сподобалось
автор ОленаЯ • 18 июля 2023
Ответ дляКокоСина
І котлети, і гарнір. Так, я. Приємно, що у мене є фани.
Elena755• 18 июля 2023
Ответ дляОленаЯ
Нет, я не хочу изобретать велосипед. Люблю жарить по-старинке на масле.
автор ОленаЯ • 18 июля 2023
Ответ дляElena755
Так вони на маслі смажені, просто ще один етап між маслом і борошном - вода. Я не боюся експериментів, цікаво було спробувати.
sim2406• 18 июля 2023
Ответ дляОленаЯ
Теж тікток приніс такий рецепт, завтра спробую. В коментарях люди радили рибу річкову так смажити, кажуть, супер виходить. Хоча я спочатку скептично відносилася до цього
Murrr4a• 18 июля 2023
Ответ дляОленаЯ
Без масла чоловіку не смачно.
Так, розумію. Що-що, а олія робить майже все смачним )
автор ОленаЯ • 18 июля 2023
Ответ дляMurrr4a
Я смадила га грилі - просто посолила, провпнські трави, трішки олії і на грилі без борошна обсмажила, то він не їв їх,,я 2 дні сама їла, не смачно, а ці поки я смажила, то під´їдав, на завтра все, що лишилося після години смаження

Murrr4a• 18 июля 2023
Ответ дляОленаЯ
Звичааайно! Слюнки течуть )))
Ми смажимо на сухій пательні чи трошки з водою без олії. А потім вже при подачі полити чи помастити маслом, посолити і т.інше. так звикли і смачно
автор ОленаЯ • 18 июля 2023
Ответ дляMurrr4a
Звичааайно! Слюнки течуть )))
Цікавий спосіб. Я так бакладани роблю, тілтки в духовці,,а потім заливаю їх акою заливкою - сирі помідори в пюре перетерті без шкірок, часник, сіль перець, олійка, смакота неймовірна.
Murrr4a• 18 июля 2023
Ответ дляОленаЯ
Ох, піду завтра за баклажанами!!!
автор ОленаЯ • 19 июля 2023
Ответ дляMurrr4a
Ох, піду завтра за баклажанами!!!
Я чекаю своїх, на базарі ніби не бачила у нас.