Хочу в БАНю• 18 июля 2023

Оператор вишивальної машини. Чи можна без досвіду?

Знайшла вакансію. Шукають оператора вишивальної машини, і вказано, що можна без досвіду. Цікаво, чи справді можна навчитись, якщо уявлення не маєш, що таке та вишивальна машина)
Мюллерная• 18 июля 2023
Все как на обычном компе, разбираетесь в программе и все

Ms. Откровенность• 18 июля 2023
Если умеете шить на обычной машинке, сможете и эту быстро освоить.
Чемодан-Вокзал-Майами• 18 июля 2023
якщо вказано, що можна без досвіду, то мабуть, вас там хтось навчить
автор Хочу в БАНю • 18 июля 2023
Ответ дляMs. Откровенность
не вмію, на жаль. взагалі далека від шиття. Вишивала тільки вручну
Ms. Откровенность• 18 июля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Научат тогда.
Идууу--уууу блин• 18 июля 2023
Только имейте в виду, что такие машины гораздо дороже, чем обычные швейные и учиться надо с головой на плечах.
Пес Патрон• 18 июля 2023
Можна. Я от так без досвіду прийшла на виробництво в поліграфію. Була оператором плотерної порізки.
В нас був хороший колектив. Всі один одному допомагали і підказували що і як. Я потім теж вчила співробітницю на моїй ділянці, щоб піти у відпустку.

Дідова баба• 18 июля 2023
Дзвонила за такою об´явою, хотіла освоїти і спробувати. Досвіду у шитті немає - досвідос
автор Хочу в БАНю • 18 июля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
а що, легко зламати?
автор Хочу в БАНю • 18 июля 2023
Ответ дляПес Патрон
класно, що у вас так все вийшло!
Идууу--уууу блин• 18 июля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
а що, легко зламати?
Если быть невнимательным - да
автор Хочу в БАНю • 18 июля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Если быть невнимательным - да
ого! це трохи лякає
автор Хочу в БАНю • 18 июля 2023
Ответ дляДідова баба
ви не зі Львова часом?)
Пес Патрон• 18 июля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
класно, що у вас так все вийшло!
Я вам написала як натхнення. Бажаю вам знайти роботу, яка будет подобрались і з достойною оплатою.
автор Хочу в БАНю • 18 июля 2023
Ответ дляПес Патрон
щиро дякую!
Elani• 19 июля 2023
Да, там нечего особо сложного нет.
Моя мама на чужом языке и никогда не вышивала - освоила за пару недель
Elani• 19 июля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Там TAJIIMA илм типа того обычно. Не руками вышивать. Вы справитесь
Elani• 19 июля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
а що, легко зламати?
Нет, максимум иголку или криво вышить. Не бойтесь. Удачи Вам!
автор Хочу в БАНю • 19 июля 2023
Ответ дляElani
дякую!!

Дідова баба• 20 июля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
ви не зі Львова часом?)
Ні))) але Львів дуже люблю🥰
Цікаво, чому виникло таке питання?)))
автор Хочу в БАНю • 20 июля 2023
Ответ дляДідова баба
Ні))) але Львів дуже люблю🥰
Цікаво, чому виникло таке питання?)))
подумала, що можливо ми з вами про одну і ту ж вакансію говоримо)
Дідова баба• 20 июля 2023
Ответ дляХочу в БАНю
Ні, це я в Києві дзвонила