Татьяна-В• 19 июля 2023

Одессу расстреливают!!! Будь проклят весь этот мир, который не может вступиться!

ebbi• 19 июля 2023
Ответ дляcheryl
Кравчук , як ’порядна’ людина швиденько вмер, щоб втікти від відповідальності.
Наче щось знав
kirpichenko• 19 июля 2023
Ответ дляsvetlapanna
Всем доброго. Из многострадальной Одессы.Всю тему не читала , две ночи подряд не спала..
С таким цинизмом и ненавистью. с какой русские твари расстреливали наш город, я столкнулась впервые.
чГород просто сотрясался.. Это был ад.. Самый настоящий..
У меня до сих пор болит сердце очень сильно...
Больше всего комментрарии и статьи кацапов, прямо в ленту Это за Крымский мост.
Мы вышли на уоицу, на улице много людей было, проклинали русню все.
Надеюсь, русские мрази получат проклятие , и карма им вернется
Вся Украина их проклинает проклинает,а оно все никак
svetlapanna• 19 июля 2023
Ответ дляkirpichenko
та я уже поняла...
пока никак..
Мрази грязные лаптеногие возомнили себя великой нацией, срань подзаборная без нормальных туалетов.
Очень надеюсь на чудо. что их Китай расхерачит так. что ни одного русского в природе не останется , или метеорит упадет, если есть какие -то Высшие Силы ...Ненависть к этим мразям зашкаливает, безнаказанность порождает вседозволенность...
kirpichenko• 19 июля 2023
Ответ дляАленаЛ13
Я до сих пор после мая не могу нормально засыпать, организм уже сам как-будто ожидает тревогу
Та же фігня,всю ночь не сплю,или сплю мелкими перебежками, вечно дергаю телефон
ebbi• 19 июля 2023
Ответ дляsvetlapanna
Это падло , их несколько и уже неизвестно, моет оно и сдохло..Там вся страна такая падали проклятые. мрази кацапские... кацап это кровожадное дерьмо. они питаются эмоциями от того, что им пока все можно и у нас льется кровь.

Русня, шваль, прокляты будьте до седьмого колена. передохните мрази
Моя знайома розповідала,що якось за кордоном десь на екскурсії на вузькій дорозі хтось зауважив,що повільно йдуть.А хтось не замислюючись і каже-та там літні фашисти попереду йдуть.Вона каже-бачили б ти ту картину-старенькі відскочили в сторону ,притислися до стіни і так ’бітте,бітте’...Аж ніяково стало,бо просто зірвалося з язика.Німці досі це все усвідомлюють.А ті тварі кацапськи по всьому світу в бійку кидаються з матюками.Вони кончені і ніколи вони нічого не усвідомлять.Вони генетично такі потвори
svetlapanna• 19 июля 2023
Ответ дляТатьяна-В
Когда уже к этим тварям в их города((
Рабы..))
Их города взрывали. когда к власти пришло хуйло, но у русских мозгов нет подумать..
Рязанский сахар. все ж помнят эту историю... народ дебилов и скудоумов, вместо того. чтобы понять, то ждет впередия. проглотили то. как их убивали и славят это карликовое плешивое дерьмо .
Просто живу этой мыслью, когда их будут херачить, да так. чтобы дохли ценлыми многоэтажками....
Нн жалко ни грамма.
После того, что они с 24 числа делают с моей страной , а с моим городом после сегодняшнего... смаковать буду каждого дохлого русака
Be_me• 19 июля 2023
Ответ дляДаксо
Та можна хоч четвертувати тепер того Кучму. Легше від того нам зараз не буде.
А я рахую, що дуже навіть буде. Особливо показово буде це для наступників. Бо вони живуть з відчуттям власної безсмертності і безкарності за будь-які дії. Все кипить від того, що творять зараз. Я в цілому розумію, що таке було завжди, просто зараз комусь дуже треба розхитати наше суспільство і яскраво показати ту всю корупції назовні. Але, з іншого боку, не можу вкласти в голові, як, бачачи сотні смерей наших воїнів, та й цивільних, щодня, вони продовжують нахабно-відкрито красти.
svetlapanna• 19 июля 2023
Ответ дляebbi
Лише вчора дивилася передачу, звідки прийшло до нас слово кацап.
Це м1ясник, який отримує задоволення від того,що вбиває..
Це нащадки орди, татарськох, вони завжди вбивали ...Це в них в крові...
Перед бомбардуванням якраз дивилася. і тут вночі таке..
Проклинаю гнид.. моє місто, як дівчина. яку гвалтували. дригалося... я чула принаймні 20 вибухів...
Якби Америка була не такою ссцикливою, влупила би по московїї дальними ракетами, там пару разів і все..
Але комусь вигідно нас нищити і глибоко !обєспокоюватись ’
svetlapanna• 19 июля 2023
Ответ дляebbi
До речі, дуже класне відео, гарна подача

svetlapanna• 19 июля 2023
Ответ дляBe_me
Я в шоці теж.. бункер на Закарпатті у Хустському районі за державні кошти, спортивна школа у Львові. дороги в Одессі та ремонти доріг не пам´ятаю де, але на 5 мільярдів гривень..
І це йде війна. а ми спорядження воїнам купляємо за свої та донатимо на дрони- ракет своїх не виробляжмо,дронів також, навіть літаки не ремонтуємо..ВПК стоїть, а нас шлЯхи та бюджнтні шлЮхи у корита.В мене все
4мама• 19 июля 2023
Ответ дляebbi
А ми повинні?Чи нам краще Африки,яка на побачення з ху@лом катається і наш хліб жує в той самий час,коли воно нас вбиває?Мені здається,голодний то ще не мертвий
Так от і я про те ж саме. Нам своє робити. Є чим перейматися.
Be_me• 19 июля 2023
Ответ дляsvetlapanna
Я більше всього думаю за те, що урветься воїнам терпець і вони прийдуть до цих корупціонерів зі зброєю в руках. І страшно тут зовсім не за корупціонерів, якщо що.. Страшно за те, що буде далі(
4мама• 19 июля 2023
Ответ дляtetnes
Ми вправі фермерам диктувати кому їм продавати?
Тут про те як вони зараз сіють
https://www.radiosvoboda.org/a/fermery-rozminuvann...
Я взагалі вважаю, що зерно могло б бути не меншим елементом шантажу ніж ядерна дубінка в путіна. І ніхто б не смів дорікнув.
4мама• 19 июля 2023
Ответ дляtetnes
Нормальна емпатія можлива коли ти в безпеці, а не під загрозою обстрілу.
Мені напевне шкода якогось голодного Сема з Конго, але я проти цинічного та потреблядського відношення до України. Ми маємо жорстко та принципово використовувати свої козирі.
4мама• 19 июля 2023
Ответ дляFilomena
Україна один з найбільших експортерів не перший рік.
І якщо ми змогли забезпечити виконання контрактів й з іншими покупцями, то радіти потрібно, а не бігати з рос наративами.
Чи ви думаєте, що «Африка» купила б більше ніж їй потрібно?
Цікаво, та голодна Африка взагалі знає хто її годує?
4мама• 19 июля 2023
Ответ дляtetnes
Ну так, хото має хоть маленьке відношення до бізнесу, знає що таке контракт, як важко його не втратити під час війни і як це може вплинути на весь твій бізнес
Ну не знаю. Для багатьох принципи важливіші за гроші. Нажаль, не для всіх.
4мама• 19 июля 2023
Ответ дляlana-od
А вы не думаете, что взрыв на мосту - провокация пидараши, чтобы как-то оправдать обстрел Одессы? А я думаю.
А їм треба щось виправдовувати? Я вас прошу.
Решка7777• 19 июля 2023
Ответ дляsvetlapanna
ПВО лучше бы купили .. и дронов побольше
Решка7777• 19 июля 2023
Ответ для4мама
их нет . голодную африку прокормит рашка
4мама• 19 июля 2023
Ответ дляebbi
Я коли почула вчора на 1991 рік в Україні було майже 9000 танків і майже 3000 літаків і гелікоптерів,то питання оті керманичі ,які це все порізали і продали сидіти будуть,чи будуть в перемовинах з парашою знов приймати участь?Хочеться просто повісити
Ну одне вже пішло на той світ.
Але ж бляха, їх завжди обирала більшість :(
karkusha.biz.ua• 19 июля 2023
Ответ дляAndrianaB
Иногда уже и злости нет, просто бессилие , опустошение внутри....Да, весь мир не в состоянии остановить одного ненормального
Удалено администрацией...
4мама• 19 июля 2023
Ответ дляРешка7777
Нашим вкраденим зерном.
Yegonyashka• 19 июля 2023
Ответ дляkarkusha.biz.ua
Удалено администрацией...
и отпрысков вывезли своих, а мужиков вон ловят на станциях метро, тошно от этого всего
ebbi• 19 июля 2023
Ответ для4мама
Ну одне вже пішло на той світ.
Ну я Вам скажу суто мою думку.Обирали так як тоді і завжди обирали-для галочки,бо совок в голові сидів міцно.І всі ці роки ми потрошечи ростемо ,набиваючи лоба,в свідомості,що маємо вчитися думати кого обираємо.Ця війна повинна стати крапкою в істроії бездумних і безвідповідальних наших виборів
Piracanta• 19 июля 2023
Ответ дляРешка7777
СССР уже кормил. И где он теперь?
ebbi• 19 июля 2023
Ответ дляkarkusha.biz.ua
Удалено администрацией...
Що значить ні за что гібнут?Вони гинуть за те,щоб вас ніхто не згвалтував як жінок у Бучі і не вбив посеред власного подвір’я.Не обезцінюйте те,що для нас(не для когось) роблять наші солдати
Dashko007• 19 июля 2023
Ответ дляebbi
Я згодна , що не за що. Але в тому сенсі, що земель наших уже дано немає... все в руках олігархів.. за які території вмирають наші воїни ? Єдине що не обезцінює жертви солдат, це те що вони рятують життя українців, звичайних українців.
Lusik 26• 19 июля 2023
Ответ дляkarkusha.biz.ua
Удалено администрацией...
Що означає ’низачтогибнут’??? Наші хлопці там гинуть за вашу особисту свободу, в тому числі! Чи ви цього не розумієте? Гинуть за Україну, за право бути Українцем, а не малоросом, за те, щоб жити в своїй власній країні (хай не досконалій, із своїми проблемами), але в СВОЇЙ країні, а не під сракою путіна.
4мама• 19 июля 2023
Ответ дляkarkusha.biz.ua
Удалено администрацией...
Шкода, що на десятому році війни, ще є люди мізки яких засрані подібними раша наративами. Ще й розповсюджують їх. Переконувати таких не збираюсь ні в чому.
tetnes• 19 июля 2023
Ответ дляkarkusha.biz.ua
Удалено администрацией...
Если ни за что, то давайте их прям сейчас всех по домам и опытным путем проверим, что с вами будет, если никто вас защищать не будет. Так вы еще из Харькова. То есть то что сейчас наши ребята их на Купянском направлении сдерживают -это ни за что