ШанельКуКу• 19 июля 2023
Перстень на руці з чорним каменем щось означає?
Порадниці-розумняшки, ви все знаєте.
На пальці правої руки, де зазвичай носять обручальне кільце, перстень з чорним каменем.
Що це може означати?
Манкоголік• 19 июля 2023
Для меня это циганщина. Я б на такого парня и внимания не стала бы обращать.
ФруктЕщеТот• 19 июля 2023
Это мода из 90х ещё. Золотые печатки с ониксом или агатом. Ничего не означает наверное в наше время. Раньше всякие ’четкие’ пацанчики любили такое носить.
Викликаю на дебати• 19 июля 2023
Ні, звичайно, це просто перстень. З чого ви взяли, що це щось має означати?)
ШанельКуКу
• 19 июля 2023
Ответ дляФруктЕщеТот
Світлина стара, так.
ШанельКуКу
• 19 июля 2023
Ответ дляКрасота неземная
Есть мужчины что любят такие кольца и носят вместо обручалки
Ні, він тоді був не жонатий, в розлученні вже.
жар-птица Нюра• 19 июля 2023
Ответ дляМанкоголік
А парєнь тут при чомк?