Олександр Гончаренко
Нові подробиці вибуху в Криму
💥На полігоні є багато 200-сотих та 300-сотих. Чекаєм відео 🥰🥰🥰
💥російські військові почали перекривати дороги.
💥За прогнозами окупаційної влади пожежа продовжиться більше доби.
💥Гауляйтер аксенов повідомив, що «причину пожежі» будуть встановлювати.
Утро начинается с прилётов.. В КРЫМУ!! Прилет по Старокрымскому полигону под утро.
Чем именно попали по складу БК пока еще не известно, но расстояние оо наших позиций - от 360 км 😳
Нові подробиці вибуху в Криму
Donnafugata• 19 июля 2023
Стерненко:
Росіяни продовжують наполягати, що по складу з БК біля н. п. Старий Крим удару було завдано саме ракетою Storm Shadow/SCALP.
Якщо це справді так, то новини для русні зовсім погані. Бо дальність пуску для такого удару мала складати більше 250 км, а саме таким був максимальний радіус роботи ракет SS, що дала нам Велика Британія.
Проте про дальність ракет SCALP від Франції у нас даних поки немає😏
Якщо інформація підтвердиться, то в зоні ураження опиняється увесь окупований півострів включно із тимчасово існуючим кримським мостом.
P. S. Інші ресурси бруднодупих плутаються. Також пишуть про ОТРК Грім-2 або удар безпілотника.
Ответ дляDonnafugata
Стерненко:
Думаю, после войны, мы узнаем очень много интересного)😉
А до конца войны, мне кажется, даже признавать ничего нельзя)
Donnafugata• 19 июля 2023
Ответ дляVailly
Погоджуюсь. Вже якщо русня знаходять уламки, то можуть наші підтвердити. Але не цього разу- там детонує так, що ніякого і сліду від ракет не залишиться.