Кишмишная Мая• 19 июля 2023
порадьте підручники для 1 класу
буде оптима, але ще хотіла б купити підручник, хоча б з математики
БезВзяток• 19 июля 2023
А оптіма не дає рекомендації щодо підручників? В моєї дитини інша онлайн-школа і не перший клас, але до кожного курсу є перелік рекомендованих додаткових матеріалов, в якому є і підручники.
Кишмишная Мая
• 19 июля 2023
Ответ дляБезВзяток
ну вона дасть у вересні. ми закордоном. і я ще буду 2 місяці чекати на книгу
Тро Нью-Йорку• 19 июля 2023
Питайте по якій програмі буде займатись саме ваш клас, від цього все залежить
Моя дитина навчається за програмою Нова українська школа (нуш) до підручників ми ще купували друковані зошити
За це також уточніть у вчителя чи треба чи ні
Є програми де взагалі робочий зошит+підручник 2в1
Уточніть, що б не викидати даремно гроші
Фея_3уровень• 19 июля 2023
Вам учителя надо спрашивать, а не на форуме. Учитель Вам точно скажет по каким учебникам планирует заниматься с детьми
Мост_Устал• 19 июля 2023
Не беріть підручник Скворцової. Вам, як не вчителю, буде складно розібратися.
Хочу на Балі• 19 июля 2023
У меня дочка 1 класс в Оптиме закончила, школа идет по Лишенко, как я поняла.
Норм учебник, всё четко в отличие от Скворцовой (по ней другая дочь в зош училась)
Кишмишная Мая
• 19 июля 2023
Ответ дляХочу на Балі
дякую. підкажіть, а правда. що НУШ робочі зошити не наперед висилає, а вони в кінці вересня - жовтні тільки будуть?
Хочу на Балі• 19 июля 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Я не знаю. Мені вони не потрібні були зовсім, вистачає звичайних зошитів. Я роздруковувала тільки зошит з англійської. Але усі зошити для завантаження та друку будуть лежати у предметі.
Кишмишная Мая
• 19 июля 2023
Ответ дляХочу на Балі
з моменту оплати чи 1 вересня?
Хочу на Балі• 19 июля 2023
Ответ дляКишмишная Мая
з моменту оплати чи 1 вересня?
Доступ відкривається офіційно з 1 вересня, якщо проплатили, і все є. Але якщо пізно подали документи, то у них завжди аврал у кінці серпня- на початку вересня і іноді буває доступ пізніше.