Любительница• 19 июля 2023

Не взяли на работу, поддержите.

Очень хотела устроиться в эту компанию, но не прошла по конкурсу. Расстроилась.
НеКонец-Света• 19 июля 2023
Не ваше значить
Ваше краще попереду
От побачите ще
Шукайте далі

автор Любительница • 19 июля 2023
Ответ дляНеКонец-Света
Не ваше значить
Ваше краще попереду
От побачите ще
Шукайте далі
Дякую)
Стрекозей• 19 июля 2023
шукала 4 місяці роботу, то мене футболили, то мені не підходило. але знайшла дуже хорошу вакансію, працюю і Богу дякую, що знайшла пізніше, а не раніше. бо і з/п вища і колектив чудовий. ви знайдете, ваше скоро знайдеться!удачі!
Черпак_для_фантазий• 19 июля 2023
та то конкурс фиктивный
взяли ’своего ’
Куда ж без меня• 19 июля 2023
Шукайте далі, якщо зрозуміли причину, намагайтесь, або є пробіли у знаннях, намагайтесь надолужити і вперед.
ротцвеники• 19 июля 2023
И фиг с ним!) Завтра будет новый день и новые перспективы!!!
Лунтик-паунтик• 19 июля 2023
Автор, з якої причини не пройшли конкурс? Буває, що підбирають людину в конкретну команду і вибирають з кількох кандидатіа по не дуже очевидним критеріям. Але, якщо кандидат взагалі понравився, його залишають в базі і можуть розглядати повторно в майбутньому.

Бодіпозітівна• 19 июля 2023
А что за конкурс такой?
Tirammisu• 19 июля 2023
Поверьте все это не просто так происходит, все к лучшему, вы же не знаете что вас там могло ожидать, коллективы бывают разные и много другое, доверьтесь пространству, через какое-то время найдете работу намного лучше, а сейчас расслабьтесь, отдохните и спокойно ищите дальше!
автор Любительница • 19 июля 2023
Ответ дляЛунтик-паунтик
Не хватило опыта и мозгов)
Лунтик-паунтик• 19 июля 2023
Ответ дляЛюбительница
Не хватило опыта и мозгов)
Ось навіщо Ви так про себе? Досвід, то ладно, а про мізки як можна так говорити?
Брюлик в стразах• 19 июля 2023
вам написали фидбек - что не понравилось и почему не подошли?
я иногда подбираю людей в команду, не в одиночку, но активно принимаю участие в процессе. мы всегда даем фидбек - что не понравилось и почему нет.
Сизоока бестія• 19 июля 2023
Ответ дляЧерпак_для_фантазий
та то конкурс фиктивный
взяли ’своего ’
Я такой не вірю в усі ці конкурси, що в державних установках, що в приватних
СпайдерВумен• 19 июля 2023
Автор, я до войны, 2 конкурса проходила, кучу денег ввалила в дорогу на них, не взяли. И знаете теперь поняла, что и прекрасно.
Не ваше это значит было!
Все еще впереди.
Мушля з Криму• 19 июля 2023
Ответ дляЛюбительница
Не хватило опыта и мозгов)
А на яку спеціалінсть?
Стрекозей• 19 июля 2023
ви знаєте, я колись підійшла по всім параметрам. останнє питання від директора: а хто ви по гороскопу? тілець. -о ні, ми з вами не зпрацюємось і таке буває
автор Любительница • 19 июля 2023
Ответ дляМушля з Криму
А на яку спеціалінсть?
IT сфера
Я тут Живу• 19 июля 2023
я тут збиралась написати мемуари, але стерла. Тема, як про мене. Нещодавно зі мною трапилось те саме- мене не взяли і я трохи збентежена, мені неприємно, я не розумію, і все таке...Я по суті своїй трудяжка, але очевидно була погано підготовлена, маю зараз багато обов’язків і це мене тормозить в досягненні цілей....
Я була впевнена, що оберуть мене, але цього не сталось. Це неабиякий удар по моїй самооцінці....Я досі страждаю, вже пройшло більше тижня. Більше скажу, в мене було досить співбесід і не всюди мене брали, але такого осаду в мене в житті не було...Мій муж із свекрухою в’ють із мене мотузки, я почуваюся виснаженою і затурканою, постійні докори, фізичне навантаження - це все залишає моральну вм’ятину у сприйнятті себе і подачі. Ніколи нікому не намагайтесь вгодити, робіть так, як вам зручно.
Слухи-руки не распускаю• 19 июля 2023
У меня было, что знакомая написала нужно помочь знакомым на старте, взять фирму на обслуживание, свободный график и всё такое. Ну думаю ладно, и людей выручу, и сама чуть подработаю. Я прошла собеседование и в итоге получила отказ. Правда вежливый, мол извините, выбор пал на другого кандидата. Ну нет так нет, ничего страшного. Уже и забыла, и тут звонок: это опять мы, тот кандидат отказался, Вы у нас следующая в списке по рейтингу, если не обиделись, хотим пригласить поработать. И работаю с ними аж с 2008 года до сих пор )))