Кукарикуууууу• 19 июля 2023
Франція. Які ліки/засоби варто придбати в аптеках?
Випадково буду проїздом, багато чула про якісні препарати французькі.
Що порадите придбати в аптеках?
дякую
Що порадите придбати в аптеках?
дякую
Пацан к успеху шел• 19 июля 2023
Біафін крем - від опіків, подразнень, алергій, для заживлення ран.
Октенісепт
Пешеходик• 19 июля 2023
Мне зашли таблетки от аллергии. Название не помню, обошлись в 4.9 евро. У меня часто отеки Квинке, я избегаю многих продуктов, а то не усмотрела. Поняла когда ощутила, что адски чешутся и опухают глаза. В Киеве это уже повод вызывать скорую тк ни аллерзин, ни супрастин, ничего не снимают. Декс я сама себе не уколю, а развитие стремительное(. Выпила 2 купленных, на всякий случай нашла ургентное отделение (я была одна в Париже), но не понадобилось. Сняло все.
Кукарикуууууу
• 19 июля 2023
Ответ дляВикупана
А чим ви хворієте? Ви ж не можете купити те, що не знадобиться.
є ліки і засоби, які мають бути все одно під рукою
Кукарикуууууу
• 19 июля 2023
Ответ дляПацан к успеху шел
Октенісепт
супер! Дякую дуже
Губи до вух• 19 июля 2023
А взагалі там великі аптеки і ви знайдете ще багато чого для себе
Та ж біодерма ,наприклад,чи ля рош набагато дешевші.і взагалі є що обрати,я і косметику беру і ліки-для горла родині актуально,дуже дієві засоби