100%• 19 июля 2023
Що за фігня в моєму житті?Якесь прокляття
3 роки я сама.Зустрічей було багато(знайомств).Було лише 2 варіанти.Або я подобалась,мені-ні.Або мені подобались,а я -ні.Як же ж я втомилась.Як люди знаходять взаємну симпатію?!От нещодавно.Вроді подобаємося один одному,за декілька днів бачу холод з його сторони.Ну блін...Що ж це таке
Всех анонимов аноним• 19 июля 2023
В мене між першим і другим шлюбом пройшло 8 років невдалих стосунків та побачень.
Їжак в панчохах• 19 июля 2023
Перестаньте на цьому зациклюватись і відпустіть ситуацію. Як відпустите, то все буде.
Алина-1240• 19 июля 2023
Сложно сказать,что не так,не зная вас.ковыряйтесь в себе,анализируйте.как варик,посмотрите,как подруга ваша или родственница себя ведет,у которой брак счастливый.а вообще эта вся каламуть с детства,с ваших отношений с родителями
Заместитель Анонима• 19 июля 2023
у меня тоже самое, женщины алчные пошли, даже ср...ным кофейком не хотят угостить, только и плати за них
ЛюблюДевчонок• 19 июля 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
а кредитів на Вас взяти?
Добра, коли сита!• 19 июля 2023
Никогда не понимала,зачем так побиваться из-за отсутствия сотни рядом.Вы сами себе не интересны?Вам скучно быть с самой собой?
Най хоч раз• 19 июля 2023
Що за брєд Ви написали?
Прокляття?
Зараз війна, матері втрачають дітей, жінки своїх коханих, а Ви не можете собі знайти когось ... Прокляття?
Прокляття?
Некомильфо• 19 июля 2023
На кожну кострульку є своя кришечка!
Від себе дам пораду, може вам вона дурною здасться.
Є такий метод. Напишіть на листку всі якості які хотіли б бачити в своїй половинці, прям детально. Очі голубі, зріст високий, спокійний, не курить ,машина, квартира і тд. Сховайте листок щоб ніхто не знайшов. Ждіть!
Я скептично до цього відносилась, пле все ж написала після 4 років самотності і все більшого розчарування в потенційних кавалерах. Через тиждень чи два зустріла свого чоловіка. Можете назвати це співпадінням, але я так зробила. І це відома практика, навіть тут писали.
Удачі.
П.с. основні пункти є в чоловікові моєму
Удачі.
Некомильфо• 19 июля 2023
Ответ дляНай хоч раз
Що за брєд Ви написали?
Прокляття?
Якраз після цієї війни в рази буде складніше зустріти свою половину жінкам, особливо 30+
Некомильфо• 19 июля 2023
Ответ дляПишу, не читаю
Таке саме вже 4 роки. Мені 36
Прочитайте мій пост вище і зробіть так. Удачі!
Їжак в панчохах• 19 июля 2023
Ответ дляНекомильфо
На кожну кострульку є своя кришечка!
Удачі.
Таке краще не треба, бо мені попавсь зі всім по списку, але відносився жахливо до моєї дитини, через що розійшлися. Всі нюанси точно не згадаєте і не запишете.
Там все розмивчато• 19 июля 2023
Автор, я вже більше 10 років сама. Толком і стосунків не було.
Так ви хоч пробуєте, шукаєте, а я ні.
У вас ще все попереду! ❤️
Так ви хоч пробуєте, шукаєте, а я ні.
У вас ще все попереду! ❤️
Творог для розжига• 19 июля 2023
Ответ для100%
Розумію
Я розлучилась в квітні, бо чоловік пішов до коханки. Двоє дітей, вони моя радість. А чоловік один мене просить до нього переїхати, та це просто случайність, що я його знайшла. Просто ще не прийшов ваш чоловік, чекайте, та все налагодиться. Живіть в задоволення от і все, і він знайдеться
Пишу, не читаю• 19 июля 2023
Ответ дляНекомильфо
Дуже дякую!)) хоч також не вірю в це, але спробую❤️