Тут как тут• 19 июля 2023

Що б ви сказали доньці ?

Що б ви сказали донці при виборі чоловіка? Така собі, мамина порада. На що звернути увагу, яким він має бути, що категорично не прийнятно.
Зрозуміло, що вони самі все знають)) але ж ми хочемо щоб донька була щаслива.
Або порада подрузі/ сестрі
Бачу_майбутнє• 19 июля 2023
Я много чего говорю дочкам. У меня богатый опыт в молодости. Радостно меня слушают. К ихнему изумлению, я всегда оказываюсь права

Алина-1240• 19 июля 2023
Смотри на действия человека,счастье в деталях,выбирай в жизни лишь то,чего тебе хочется на самом деле и никого не слушай
В курсі діла• 19 июля 2023
Ответ дляПік Антна
По моим наблюдемтям дети из счастливых семей более беспечны, не ждут подвоха от окружающих, потому как привыкли, что все их любят и про плохое даже не думают.
Дети выросшие в проблемных семьях с детства понимают, что так они не хотят, это плохо, это мне не подходит. И при выборе партнёра уже есть определенные критерии отбора.
Золоті слова
Завжди недо...• 19 июля 2023
Ответ дляБабулька
У мене батько чмо , як ви написали. Бив маму, не заробляв, бухав і тд
Я вийшла заміж чудово, чудові стосунки в сімʼї, гармонійні, любимо один одного. І я рада що доля до мене посміхнулася .
Хоча таку думку вже десь читала, що якщо у дівчинки був поганим батько вона шукає такого ж чоловіка
Це не пов’язано. Просто якщо був поганий батько,може бути в дівчини занижена самооцінка ,тому і є шанс, що подумає що гарного хлопця вона не варта і обере не дуже.
В мене батька не було, відчим пив, часто розбірки, кодіровки,на мене кричав,міг штовхнути або вдарити по вуху коли п’яний. І це мені років 10-11 було,вже розуміла все.І першого хлопця обрала абьюзера. Думала спокійний просто, не пьє ,не курить. А потім як показав себе..І теж руку почав підіймати.
Слава Богу я закінчила ті стосунки і зараз маю гарного чоловіка.
13чудоСВЕТА• 19 июля 2023
Ответ дляБабулька
Так ви зробили висновок правильний яким має бути ваш чоловік. А от якщо батько був чудовим то навряд чи жінка буде жити з чоловіком , який її не цінує, принижує. Бо вона розуміє що так не повинно бути в стосунках, вона бачила правильні стосунки з дитинства.
люблю_тортики• 19 июля 2023
Обирати того, з ким їй буде добре тут і зараз, а не розраховувати на те що ’ось одружимося, народиться дитина і він зміниться’.
Про дії, а не слова, уже вище написали.
Не боятися образити партнера чи порушити домовленості, якщо почуття до нього минули і стосунки не в радість. Сама таким страждала в юності, не розривала стосунків, бо було соромно перед його мамою
Бабця в мештах• 19 июля 2023
За чоловіка не знаю,ще далеко,головне що б не п’яниця.А зараз головне вчитися,забезпечувати себе самій і бути незалежною.
БезВзяток• 19 июля 2023
Ответ дляБабулька
Не, она как раз всегда ищет нормального, но нелюбовь отца накладывает огромный отпечаток и она не может нормально и спокойно жить.
Вам повезло)
БезВзяток• 19 июля 2023
Ответ дляЛеді Душка
Нормальный отец не гарантия счастья в личной жизни
Шансов намного больше. Если он любил дочь, и она знает, что такое забота, любовь, вряд ли она выберет себе придурка.

Леді Душка• 19 июля 2023
Ответ дляБезВзяток
Моя мать вот выбрала. Имею в виду моего отца. Впрочем, и отец моего самого младшего брата тоже мудак
БезВзяток• 19 июля 2023
Ответ дляНі за холодну воду
Дурниці говорите. Знаю купу щасливих у шлюбі жінок у яких батько був алкоголіком та горем сім´ї. В той же час у мене чудовий батько, а партнера я собі обрала не дуже.. Зараз не знаю куди мої очі дивилися, бачу купу дзвіночків на які варто було б звертати увагу.
Доньку вчу, що вона повинна обирати чоловіка, який буде її поважати, що кожна дрібниця важлива - чи проведе він, чи відкриє їй двері, чи підставить стілець перед тим як сам сяде, чи дозволяє собі матюкатися в її присутності і т.д. Але вчу ще років з 10
Глупости вы сами себе устроили. Теперь пожинаете.
БезВзяток• 19 июля 2023
Ответ дляПік Антна
Это если у вас не сложилась жизнь очень удобно винить родителей.
У меня все прекрасно)
Леді Душка• 20 июля 2023
Ответ дляВесела пiсенька
Може вона й не захоче собі чоловіка.
Это плохо